elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Dua ta shijoj
EDITORIAL

Dua ta shijoj

Sulmuesi Nigerian është gati të ndihmojë përsëri Man. United.

Odeon Igalo ishte i lumtur të zgjasë huazimin e tij nga Shanghai Senua në Manchester United deri në janar 2021.

"Unë jam thjesht e lumtur që jam e lirë. Ditët e fundit kanë qenë të vështira pasi ka pasur diskutime të ndryshme për të ardhmen. Tani huazimi im është zgjeruar. Unë do të jem këtu deri në janar. Unë thjesht dua të punoj shumë dhe ta shijoj atë, të mbështes ekipin dhe të bëj gjithçka që mundem për të na bërë të ngjitemi më lart ", theksoi sulmuesi nigerian i cili kishte 4 gola në 8 paraqitje deri më tani.

"Nuk mund të pres që kampionati të fillojë përsëri. Ne punojmë shumë dhe mendoj se do të bëjmë shkëlqyeshëm. Të gjithë duken mirë. Vrapim, punë e vështirë dhe lojë. Të gjithë janë duke u bërë më të mirë dhe më të mirë ", shtoi ace 30-vjeçare.

Super League kthehet me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet!

Cikli i ri i rezultateve me raste të COVID-19 në Kampionat.

Në ciklin e ri të provimeve në EFL, nëntë raste të koronavirusit u gjetën në gjashtë ekipe të Kampionatit dhe asnjë në League Two.

Në provimet e mbajtura (gjithsej 1.220) nga e shtuna deri të martën, nëntë anëtarë të gjashtë skuadrave testuan pozitive, por asnjë në Lidhjen Dy. Sheffield Wednesday ka konfirmuar që një anëtar i stafit të saj është gjetur pozitiv.

Mostrat e para treguan 10 anëtarë të ekipeve të Kampionatit, i cili është planifikuar të rindizet më 20 qershor, dhe një nga League Two.

Ka mbërritur kazinoja e re e drejtpërdrejtë e pamestoixima.gr!

Messi është një program individual

Lionel Messi nuk stërviti me pjesën tjetër të ekipit të Barcelonës, i ndjekur nga një program individual, një veprim që shkaktoi një sensacion, në një kohë kur, sipas katalanasve, ai nuk kishte asnjë problem.

Mungesa e Messit nga stërvitja në Barcelonë dhe programi individual që pasuan ishin objekt diskutimi në Spanjë, 10 ditë para rifillimit, me shumë njerëz duke pyetur veten se çfarë ndodhi me acen e Argjentinës.

Nga ana e saj, Barcelona tha se nuk kishte asnjë problem me lëndimet, por po ndiqte një program të veçantë. Nga ana e saj, AS tha se ishte një program i veçantë përforcimi për një dëmtim të vjetër

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

La Liga: Rifillimi i kampionatit me dyer të mbyllura

Ministri i Sportit në Spanjë ka hedhur në akull planet e Las Palmas, duke i lejuar tifozët të shikojnë ndeshjet në shtëpi të ekipit në divizionin e dytë, i cili do të rifillojë (së bashku me La Liga) javën e ardhshme.

Irene Lothano pranoi që të dhënat epidemiologjike në disa zona mund të lejojnë që lojërat të luhen me një numër të kufizuar spektatorësh, por shtoi se, për arsye të barazisë, të gjitha skuadrat do të duhet të luajnë pas dyerve të mbyllura.

"Për momentin është e pamundur të kesh tifozë në fushë, për arsye sportive. Marrëveshja që kemi bërë me La Ligën ishte që të rindizim kampionatin me dyer të mbyllura.

Ne duhet të respektojmë integritetin e ngjarjeve, La Liga është një ngjarje kombëtare dhe kemi bërë shumë përpjekje për të siguruar që skuadrat të stërviten me të njëjtat kushte, "tha Lotano para stacionit të radios Cadena Ser. rajonet arrijnë në të njëjtën fazë të de-përshkallëzimit (s.s. të masave kufizuese), është e pamundur të ketë ndeshje me spektatorë ".

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

"Për mua, ai ka të gjitha potencialet për t'u bërë Zidane e ardhshme."

Ish-trajneri i Bayer Leverkusen, Christoph Daum, krahasoi gjermanin 20-vjeçar me Zinedine Zidane të madhe.

Ish-trajneri i Bayer Leverkusen, Christoph Daum, ka shprehur besimin e tij se Kai Haverts ka të gjitha sfondet për tu bërë një Zidane e re.

"Të gjithë pyesin për Kai Haverz. Për mua, ai ka gjithë potencialin për t'u bërë Zidane e ardhshme. Shikoni lëvizjet e tij në fushë.

Ai është gjithmonë i qetë dhe ka aftësi të madhe për të dribluar. Ai është një lojtar i shkëlqyeshëm, shënon edhe me kokë dhe është mjaft i shpejtë. Nuk mund të them që ai do të jetë lojtari më i mirë gjerman ndonjëherë, por ai ka talentin dhe tregon shenja të Zidane ”, tha trajneri me përvojë.

Kai Haverz është një nga emrat më të nxehtë në futbollin botëror, me aset e Bayer Leverkusen që tërheq vëmendjen e skuadrave më të mëdha evropiane. Real Madrid, Barcelona, ​​Bayern Munich dhe Paris Saint-Germain kanë në listën e tyre emrin e 20-vjeçarit, i cili pritet të transferohet së shpejti në një klub të madh.

Surfbet.net (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Dreamndrra profesionale e Pep Guardiolës u zbulua nga vëllai i tij.

Menaxheri dhe vëllai i trajnerit të Manchester City, Pere, bëri deklarata për mediat braziliane dhe zbulimi i tij tashmë ka filluar të shkaktojë thashetheme. 

"Brazili ka fituar gjithçka me trajnerët brazilianë. Unë mendoj se keni trajnerë të mirë dhe nuk keni nevojë për të huaj. Pep ka ëndërr të jetë në stolin e një ekipi kombëtar, por gjithçka varet nga kur ai pranon një propozim dhe nga kush. Megjithatë, kjo nuk është diçka që do të ndodhë së shpejti, "tha Pere Guardiola. 

Novibet: 100% pranë lojtarit *

"AS" flet për interesin e fortë të "Mbretëreshës" për Jadon Sancho

Real Madrid po hyn në ... lojën e pretendimit të Jinton Sancho të Dortmundit, i cili është në listën e pothuajse të gjitha klubeve kryesore evropiane.

Kjo është tema kryesore në faqen e parë të gazetës spanjolle "AS" e cila flet për interesin intensiv të "Mbretëreshës" për acen 20-vjeçare të Dortmundit i cili ka 17 gola dhe 17 asistime këtë vit në Bundesliga ndërsa disa ditë më parë ai shënoi një hat-trick në Dortmund fiton 1-6 larg në shtëpi ndaj Pademborn.

Gazeta thotë se Real aktualisht nuk kanë para për ta blerë atë për shkak të dëmtimit nga pandemia e kurorëzimit, por ai shpreson që asnjë ekip tjetër të mos ketë mundësi ta bëjë këtë, në mënyrë që vera e ardhshme të jetë e fortë për blerjen e tij.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

Coulibaly duket se i ka dhënë vendin Parisit

Kalindou Koulibali është një nga emrat e transferimit "të nxehtë" pasi disa ekipe në Evropë e kanë atë në listën e tyre. Por acesi i Napolit duket se preferon Paris Saint-Germain.

Sipas gazetës italiane "Il Mattino", Coulibaly duket se i ka dhënë vendin Parisit, pasi dëshiron të luajë atje sesa në një ekip të Premier League, ku është raportuar të jetë një shënjestër për Manchester United, Liverpool dhe Tottenham. Sigurisht, largimi i tij nga Napoli është ende i pasigurt, pasi ai është në negociata ku po kërkon paga më të larta sesa 6. milionët që tani po i merr çdo vit. Coulibaly ka një kontratë deri në vitin 2023 me Napoli duke kërkuar afër 100 milion euro nga kushdo i interesuar. 

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

Dembele dëshiron të qëndrojë në Barcelonë

Klopp sugjeroi blerjen e francezit, megjithatë futbollisti as nuk hyri në një proces negociatash!

Usman Dembele nuk ka arritur të tregojë se mund të drejtojë linjën sulmuese të Barcelonës. Cilësia e tij është e padiskutueshme, por nuk ngjan aspak me futbollistin që bëri gjëra dhe mrekulli me fanellën e Borussia Dortmund.

Dëmi financiar që pandemia ka shkaktuar në Barcelonë është e madhe. Shtë e dhënë që Katalanasit do të shesin lojtarë në mënyrë që të balancojnë fondet e tyre.

Dembele është një nga lojtarët që duhet të pranohet. Imazhi i tij mediokër luftarak dhe karakteri i tij i çuditshëm e kanë vendosur atë në atë pozicion. Sipas një gazetari italian, Liverpool paraqiti një propozim zyrtar për blerjen e francezit disa ditë më parë. Në veçanti, skuadra e Klopp bëri një ofertë për një hua një vjeçare të futbollistit me një mundësi blerjeje.

Megjithatë, ai as nuk hyri në një proces negociatash. Francezi dëshiron të qëndrojë në Barcelona dhe i tha jo propozimit të Liverpool-it.

Sidoqoftë, në Barcelona, ​​ata nuk ishin të kënaqur me qëndrimin e ish-asesit të Dortmundit.

Kampionatet evropiane fillojnë përsëri në Pamestoixima.gr!

Burgos: "Dua të largohet nga Atletico si kampion, të gjithë duhet ta dinë se"

Herman Burgos është në ëndërr të largohet nga Atletico pas 8,5 vjetësh.

Herman Burgos njoftoi sot zyrtarisht atë që dihet prej disa kohësh: që në fund të sezonit aktual, ai do të largohet nga stafi teknik i Atletico pas 8,5 vjetësh, në mënyrë që të testojë forcën e tij si trajneri i parë. Bashkëpunëtori i drejtpërdrejtë i Diego Simeone vendosi që ishte koha që ekuipazhi të merrte hapin tjetër në karrierën e tij dhe e bëri qëllimin e tij publik përmes një video të postuar në faqen e internetit të Rochiblancos.

"Në fund të sezonit, do të filloj 'udhëtimin tim’ si trajneri i parë. Me më shumë se dhjetë vjet përvojë në La Liga, mendoj se jam plotësisht i aftë të udhëheq një ekip, "tha Mono (në spanjisht do të thotë majmun në spanjisht) në video, duke shtuar se ai do të vazhdojë të japë deri atëherë. më e mira mund të jetë, në mënyrë që Atletico të arrijë qëllimet e saj. "Unë dua të largohem nga Atletico si kampion, të gjithë duhet ta dinë atë," tha portieri veteran argjentinas, i cili nuk e fshehu qëllimin e tij të madh: "dreamndrra jonë është të fitojmë Ligën e Kampionëve dhe unë jam një gjahtar i ëndrrave."

Burgos, i cili fitoi Europa League dhe Superkupën Evropiane në 2018 si trajneri i parë me Atletico (kur Simeone ishte në stenda për shkak të një penallti), kujtoi momentet e tij më të forta pranë "Tsolo": "Përqafimi i parë, kur fituam kampionatin (s.s. në 2014) dhe përqafimin e fundit në "Anfield" (s.s. në kualifikimin kundër Liverpoolit marsin e kaluar). Kemi borxh edhe një të tretën kur fitojmë Ligën e Kampionëve ”.

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 10231
- 10428 ditë më parë
  • Guru L -

    4/4 fitore brenda Coventry, 4/4 humbje jashtë Peterborough

    19: 00 ** Usti Nand Lambem - Brno: (Republika Çeke | FNL) Fitorja pas 6 ndeshjeve për Usti Nant Lambem. Rekordi i 6 fitoreve, 1 barazimit dhe 1 humbjes e sjell Brno -n në krye. - 2 -.

    ** Vitezh Lodz - Skra Cestochova: (Polonia | I Liga) 5/5 fitore në shtëpi nga Vitevz Lodz me (14-3) gola. Skra Cestochova është mediokër me një gol të vështirë. Vitzev Lodz Mbi 1.5 dhe - 1 -.

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Aris - Panathinaikos me 0% grabujë dhe koeficient të shtuar!

Aksioni në ligat kryesore të Evropës vazhdon me shumë interes! Ndeshja e vaksinave në Superligë, ndërsa kemi ndeshje të rëndësishme edhe në Spanjë - Itali! Sigurisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me EkstremShtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr! Oferta * madje ka hyrë në fazën përfundimtare!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Në programin e së mërkurës (22/09) spikatin ndeshjet e kampionatit grek, me sytë që bien kryesisht në ndeshjen mes Aris dhe Panathinaikos. Ekipet që vijnë nga humbjet dhe duan me çdo kusht të kthehen në rezultate pozitive! E Aris - Panathinaikos ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Aris - Panathinaikos me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, për një ditë më shumë mund të gjeni shanse të zgjeruara Pamestoixima.gr! Më konkretisht, ka performanca e përmirësuar për rezultatin përfundimtar në Aris - Panathinaikos, ndërsa mund të luani me të dy treshet e zgjeruara. Më konkretisht, në 11.00 Panathinaikos mbi 1,5 gola, Tikinio për të shënuar dhe PAOK mbi 4,5 kënde, ndërsa në 9.70 asi në pjesën e parë për Sevilla, Rebic për të shënuar dhe Ronaldo për të gjetur rrjetën!

Së fundi, mos harroni se jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Udinese - Napoli me 0% grabujë dhe koeficient të shtuar!

Ne lamë pas një fundjavë të plotë, megjithatë e hëna është gjithashtu shumë interesante si për futbollin ashtu edhe për bastet! Dhe sigurisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të EkstremShtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr! Oferta * madje ka hyrë në fazën përfundimtare!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Me interes të madh, pra, është programi i së hënës (20/09), me Napolin që po testohet në selinë e Udineses në Serie A dhe dëshiron të vazhdojë me një rezultat të ri pozitiv. Do t’ia dalë; E Udinese - Napoli ti e jeton me te 0% grabujë **, jetojnë Me kullim* dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: E hënë me shanse të rritura më Pamestoixima.gr!

Gjithashtu, për një ditë më shumë mund të gjeni shanse të zgjeruara Pamestoixima.gr! Më konkretisht, ka performanca e përmirësuar për rezultatin përfundimtar në Udinese - Napoli, ndërsa ju gjithashtu mund të luani me një treshe në performancë e shtuar (3.30), e cila përfshin mbi 1,5 golat e Barcelonës (Barcelona), mbi 1,5 golat e Napolit (Udinese - Napoli) dhe mbi 4,5 në cepin e Benfica (Benfica - Boavista).

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

PAOK dhe derbi në Londër me 0% grabujë në Pamestoixima.gr

E diela e mbushur me futboll para nesh dhe siç pritej, ndeshjet e ligave të larta vjedhin shfaqjen në program! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të EkstremShtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Të Dielën (19/09), PAOK testohet në Tripoli kundër Asteras dhe dëshiron të sakrifikojë pikat e fitores me çdo kusht, pasi vjen nga një fitore evropiane ndaj Lincoln, por në premierën e Superligës ata humbën në shtëpi nga PAS Giannina Me E Asteras Tripolis - PAOK ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Asteras - PAOK dhe Tottenham - Chelsea me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Ndeshje shumë e madhe në Londër, me Tottenham për ta mirëpritur ChelseaMe Po jetoni derbin e së dielës (19/09) në Premier League 0% grabujë ** në rinovuar Pamestoixima.gr!

Sigurisht, sot (19/09) në Pamestoixima.gr do të gjeni koeficientë të shtuar për të dyja lojërat Asteras - PAOK dhe Tottenham - Chelsea, por edhe për ndeshjet e tjera të rëndësishme të ditës (19/09), si p.sh OFI - AEK dhe Lamia - Olympiacos që bien në sy në programin e Superligës.

Tekst lidhje: super Ligë me kthime të zgjeruara më Pamestoixima.gr!

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabujë në Pamestoixima.gr

Po hyjmë në një fundjavë plot me futboll, me ndeshjet e kampionateve më të larta evropiane që vjedhin - siç është logjike - shfaqjen! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Të shtunën (18/09), Panathinaikos testohet në Janinë kundër PAS -it vendas, në një ndeshje që të gjithë e presin me shumë interes (futboll dhe bast) pas rezultateve të suksesshme të dy kundërshtarëve në premierën e Superligës. E PAS Giannina - Panathinaikos ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, sot (18/09) në Pamestoixima.gr do të gjeni shanse të rritura për të dy PAS Giannina - Panathinaikos, por edhe për ndeshjet e tjera të rëndësishme të ditës (18/09), si p.sh Liverpool - Crystal Palace, Inter - Bolonja, Burnley - Arsenal dhe Atletico Madrid - Athletic Bilbao.

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Olympiacos dhe PAOK me koeficient të shtuar!

Java e Evropës vazhdon me ndeshjet e Ligës së Evropës dhe Konferencës, me skuadrat greke që gjithashtu hyjnë në lojë! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Në programin e saj E enjte (16/09) Lojrat e skuadrave greke bien në sy, me PAOK që po testohet në selinë e Lincoln për Konferencën League dhe Olympiakos pret Antwerpin në premierën e tij në grupet e Europa League. Në Pamestoixima.gr lojërat Lincoln - PAOK dhe Olympiacos - Antwerp ti jeton me 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Lidhja e tekstit: Olympiacos dhe PAOK me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, në programin e së enjtes (15/09) ka akoma ndeshje shumë të rëndësishme për garat evropiane, me lojërat Galatasaray - Lazio, Eintracht Frankfurt - Fenerbahce, Rangers - Lyon dhe Leicester - Napoli duke vjedhur shfaqjen.

Të gjitha ndeshjet e tij Europa League dhe e tij Lidhja e Konferencave ju i jetoni ato më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.