elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Dy (2) kuti (5.33 & 5.00) dhe dy (2) bomba (4.55 & 3.80) nga Guru L

Ai nuk dëshiron të luajë në fusha asnjanëse
Redaksional

Ai nuk dëshiron të luajë në fusha asnjanëse

Një tjetër ekip që dëshiron të vazhdojë në shtëpi në rifillimin e Premier League është Liverpool.

Një tjetër ekip në listën e atyre që nuk duan të luajnë në stadiume neutrale por në vendet e tyre fizike është Liverpool.

"Të kuqtë" po bëjnë bast në atmosferën e "Anfield" dhe ata duan të luajnë në ndeshjet e mbetura, në mënyrë që kur kampionati të ratifikohet dhe shënohet, ata mund ta festojnë atë edhe nëse nuk është e mbushur me njerëz.

Në të njëjtën kohë, skuadra është e sigurt se tifozët do të respektojnë rregullat e shtetit për kurorën dhe nuk do të krijojnë turma për të festuar kampionatin.

Kampionatet evropiane fillojnë përsëri në Pamestoixima.gr!

Premier League në 17 qershor

Një marrëveshje për rinisjen e sezonit në 17 qershor midis ekipeve të Premier League, sipas telekonferencës së sotme.

Premier League kthehet në qendër, pasi pas shumë negociatave, në telekonferencën e sotme të autoritetit organizativ, 20 skuadrat arritën një marrëveshje për rinisjen.

Sipas mediave britanike, data që ata synojnë të kthehen është 17 qershori, në mënyrë që trajnerët të kenë kohën më të mundshme për të përgatitur skuadrat e tyre.

Dy takime pritet të zhvillohen në këtë datë, përkatësisht: Manchester City-Arsenal dhe Aston Villa-Sheffield United, ndeshje që janë në pritje të ndeshjes së 28-të.

Sa për ditën e plotë të ndeshjes, ajo pritet në 19-20 qershor, logjikisht me realizimin e ditës së 30-të të ndeshjes.

Ka mbërritur kazinoja e re e drejtpërdrejtë e pamestoixima.gr!

Prania e tifozëve në Hungari

Federata Hungareze e Futbollit vendosi të enjten të lejojë që turneu të zhvillohet në prani të 20% të kapacitetit.

Kampionati hungarez i futbollit do të rifillojë të Premten, sipas vendimit të Federatës Magyar. Masa në thelb do të ketë të bëjë me praninë e një tifozi për katër vende në stenda dhe një vend të lirë mbi çdo tifoz.

Qeveria e Victor Orban gjithashtu është pajtuar me vendimin.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Përfundimi i Kupës së FA në 1 gusht

Sipas gazetarit Ian Dennis, federata ka vendosur në finale të Kupës Angleze më 1 gusht.

Premier League po përgatitet për një rifillim, por jo vetëm kaq.

Sipas gazetarit Ian Dennis, federata angleze ka vendosur të vazhdojë Kupën e FA normalisht dhe të mbajë rregullisht çerekfinale, gjysmëfinale dhe finale.

Në fakt, siç raporton vetë federata, thuhet se ka arritur në finale të Kupës Angleze në 1 gusht.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Propozim që Liverpooli të fitojë Newcastle

Newcastle është i gatshëm të paraqesë një propozim në Liverpool për blerjen e Serdan Shakiri.

Mesfushori ndërkombëtar i Zvicrës nuk është në formacionin e fillimit të J bazërgen Klopp këtë sezon, duke shënuar vetëm një gol në 10 paraqitje në të gjitha garat, por trajneri gjerman vështirë se do të pranojë të huazojë acenë 28-vjeçar zviceran, pasi ai e dëshiron atë si një alternative. "Anfield".

Sidoqoftë, "minatorët" do të propozojnë 15 milion euro dhe janë optimistë se do të sigurojnë pëlqimin e Klopp për të përfunduar transferimin.

Surfbet.neto (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Italia e Dytë: "Gati me 20 Qershor"

Pozicioni zyrtar i ligës është i qartë.

Ndarja e dytë e futbollit italian gjithashtu dërgon një mesazh për një kryq.

Autoriteti organizativ, pas një telekonferencë të gjatë me ekipet pjesëmarrëse në kampionat, vazhdoi me një deklaratë zyrtare që dërgon mesazhin e kthimit.

Ndër të tjera, ai informon se të gjitha skuadrat do të jenë të gatshëm të kthehen në detyrimet e tyre konkurruese në 20 qershor!

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Më 12 qershor, kampionati turk

Disa ditë më vonë, Kupa në Turqi vazhdon.

Vendimi për rinisjen e kampionatit të futbollit u mor nga federata turke.

Në veçanti, Presidenti Nihat Ozdemir njoftoi se Super League do të vazhdojë më 12 qershor, ndërsa disa ditë më vonë në 16 të muajit do të kemi një rifillim në Kupën e Turqisë me Fener-Trabzonspor.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

britanikët do ta shohin La Ligën gjatë gjithë Qershorit falas

La Liga mori një vendim pionier dhe mbase të çuditshëm pasi vendosën të transmetojnë lojrat e kampionatit falas në Mbretërinë e Bashkuar për muajin qershor.

Sipas "Daily Mirror", kanali që ka të drejtat për kampionatin spanjoll do të transmetojë të gjitha ndeshjet që do të zhvillohen në qershor falas, me 11 qershor që është data e fillimit me derbin mes Sevilla dhe Betis ndërsa ata do të pasojnë. 32 ditë me ndeshje të përditshme.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Bale theu ergometrikën

Gareth Bale i la të gjithë pa fjalë, ndërsa Uellsiani u kthye nga një ndërprerje në statusin demonik.

Lojtari që ka dëgjuar më shumë rreth motivimit të tij, ka gjendjen më të mirë fizike në Real Madrid. Arsyeja, natyrisht, është Gareth Bale.

Ergometrikët folën dhe sipas raportit në Spanjë, lojtari më i aftë në skuadër është Uellsiani. "Më i shpejtë dhe lojtari që u kthye me gjendjen më të mirë fizike", siç raportojnë Spanjollët e befasuar.

Sigurisht, dihet se Bale është një përbindësh i natyrës. Ai ishte gjithashtu një lojtar regbi në një moshë të re. Cila natyrisht ka efekte të dukshme në trupin e tij, si dhe eksplozivitetin e tij.

Kohët e fundit, megjithatë, 31-vjeçari u akuzua për shpërfillje të stërvitjes së tij. Dmth, ai e ka hedhur atë pak më shumë sesa duhet në golf. Por duket se ish-acesi i Tottenham vuri syzet për të gjithë. Kështu që nuk përjashtohet mundësia që ai të bindë Zidane që t’i japë një shans tjetër për ndeshjet e fundit të kampionatit.

Por përveç Bale, ergometrika e Sergio Ramos ishte mbresëlënëse. Më konkretisht, mbrojtësi 34-vjeçar ka tejkaluar veten gjatë javëve të fundit dhe numrat e tij kanë qenë më të mirët në gjashtë vitet e fundit. Diçka që, nëse asgjë tjetër, është mbresëlënëse, duke marrë parasysh moshën e liderit të "bajrakëve".

Kampionatet evropiane fillojnë përsëri në Pamestoixima.gr!

Trajneri i Leipzig kishte shumë ankesa nga lojtarët e tij.

Leipzig u mbajt në një barazim 2-2 me Hertha dhe ishin nëntë pikë të pastra nga kampionët Bayern, duke humbur mundësinë e tyre për të zënë vendin e dytë kundër Dortmundit. Julian Nagelsmann pati ankesa shumë të mëdha nga ekipi i tij.

"Kemi filluar mirë, por edhe një herë kemi pranuar një gol nga një fazë e caktuar. Ne u mbrojtëm përsëri si një ekip djemsh komentues dhe paguam për të. Ne nuk mund të fajësojmë askënd përveç vetes, "tha trajneri i ri.

Mendimet e dyta për të për Werner

“Të kuqtë” thuhet se po mendojnë dy herë për sulmuesin gjerman të Leipzig, për shkak të kostos së lartë të blerjes së tij.

Interesimi i Liverpool për blerjen e Timo Werner është i njohur për ca kohë, megjithatë, në ditët e fundit skuadra angleze thuhet se po bën mendime të dyta.

Sulmuesi gjerman, i cili ka një kontratë me Leipzig deri në vitin 2023, mund të largohet këtë verë nëse ai sjell një propozim prej 60 milion eurosh deri në mesin e qershorit, një shumë që është pothuajse e njëjtë me klauzolën e lëshimit në kontratën e tij.

Sipas raportimeve, disa ditë më parë trajneri i "të kuqve", Jκrgen Klopp, kontaktoi vetë futbollistin, por siç raportohet nga gjermanët "Sport Bild" dhe britanik "Mirror", skuadra angleze nuk ka më ndërmend të paguajë një shumë të tillë. e cila konsiderohet e madhe, sidomos pas kushteve të reja të formuara për shkak të pandemisë. Tërheqja apo lëvizja taktike? Koha do të tregojë…

Maradona: "Para se të mos ishte si tani. Gjithçka ishte ndryshe "

Diego Maradona i dërgoi një mesazh përkushtimi të përjetshëm Kombëtares Argjentinase, me rastin e 35 vjetorit të lojës (speciale për të) me Venezuelën.

Diego Maradona dëshironte të shqetësonte dashurinë e tij për kombëtaren dhe përkushtimin e tij të përjetshëm për të.

Me rastin e 35 vjetorit të kualifikimit të Kupës së Botës kundër Venezuelës, në të cilën u rishfaq pas një mungese tre vjeçare, legjenda argjentinase bëri një postim emocional në instagram.

Kështu që ai shkroi konkretisht:

"Sot shënon 35-vjetorin e këtij kualifikimi të Kupës së Botës kundër Venezuelës në 1985. Kam luajtur dy miqësore kundër Paraguait dhe Kilit disa ditë më parë.

Por kjo ishte ndeshja ime e parë zyrtare që nga Kupa Botërore e vitit 1982. Në ato gati tre vjet mungesë, unë pata hepatit, një frakturë të kyçit të këmbës dhe problemet që duhej të luanin "të huajt" në ekipin kombëtar.

Para se të mos kishte data të FIFA-s, klubet tuaja mbanin pasaportën tuaj dhe federatat nuk ishin të detyruara t'a jepnin atë. Ai ishte TOT GJITHA FOOTBALL. Ishte një botë tjetër.

Me të mbërritur në Venezuela, një burrë "theu" gjurin tim me një goditje, duke hyrë në hotel. Kjo nuk mund të ndodhte sot. Prandaj u them gazetarëve, të cilët po bëjnë një mijë krahasime sot, një mijë statistika, ata që mendojnë se kanë zbuluar futboll, se nuk mund të bëhen krahasime.

Para se të mos ishte si tani. Gjithçka ishte ndryshe. Stadiumet, topi, këpucët, gjykimi, stërvitja, ushqimi, mbulimi mjekësor, gazetari, media, transporti, hotelet, pjesa tjetër. Fair Play nuk ekzistonte, ata po ju shkelmonin.

Nëse nuk do të kishe Kupën e Botës, nuk do të kishte parajsë. Kjo është arsyeja pse Billardo ndërtoi një ekip kombëtar me lojtarë nga ligat e brendshme në vitet e para. Nuk kishte "evropianë". Pasarella, Bourou dhe Valdano gjithashtu nuk erdhën për të luajtur. Ata nuk lejoheshin të vinin as.

Me gjithë këtë, unë dua t'ju them se nuk isha fshirë nga kombëtarja. Se unë kurrë nuk hoqa fanellën e ekipit kombëtar. Mos gënjeni botën. Mos lejoni që karantina të ndikojë tek ju, djema. Sepse, edhe nëse në ndonjë moment nuk isha i pranishëm, "10" do të jetë gjithmonë i imi. "

E-mail : [Email mbrojtur]
Views: 7937
- 7604 ditë më parë
  • Guru L -

    4/4 fiton brenda

    ** FALKENBERG - MALME: Fiton në 6 të fundit për Malmo me 19 gola në pjesën sulmuese. Asnjë fitore në 6 ndeshjet e fundit brenda Falkenberg që vijnë nga 5 G / G me 4 Mbi 2.5. Malmε Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

    ** HAKEN - KALMAR: Kalmar mbetet pa fitore në 10 ndeshjet e fundit me 7 humbje dhe 3 barazime. Me 5 fitore, 1 barazim në 6 e fundit brenda, Haken me një raport shumë pozitiv të golit (16-1). Hacken Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Përsëri Liga e Kampionëve! Qyteti - Real dhe Juve - Lyon me grabitje 0%!

Aksioni në Champions Kthimi i ligës me dy lojëra të shkëlqyera! Manchester City - Real dhe Juventus - Lyon, me anglezët dhe francezët që fituan epërsinë, pas ndeshjeve të para. Sa për ndeshjen e Realit, "merengat" ishin mposhtur para audiencës së tyre nga City (1-2) dhe ata duhet të fitojnë për të shpresuar. Kujtohet se të dy skuadrat ishin takuar në gjysmëfinale të institucionit në periudhën 2015-16, kur Real Madrid ishte kualifikuar dhe më në fund kishte fituar trofeun prestigjioz.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Sa i përket ndeshjes në Torino, Juventus duket se është i aftë të kapërcejë pengesën e Lyon që ishte imponuar me rezultat 1-0 në tokën franceze. Tradita tregon një "bianconer" me tre fitore në katër ndeshje.

Qyteti dhe Lyon kanë epërsinë. Real dhe Juventus po kërkojnë një përmbysje. Champions Liga fillon në Pamestoixima.gr me 0% raketë * në të gjitha lojërat.

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Të gjitha ndeshjet evropiane me 0% grabitje në Pamestoixima.gr!

Vera është e nxehtë me lojërat e mëdha në Champions League dhe Europa League që luajnë në Pamestoixima.gr me 0% raketë * dhe super të kundërta! Faza e 16-të e Ligës së Kampionëve është përfunduar në mesin e javës, me përsëritje të ndeshjeve! Manchester City - Real Madrid, Bayern - Chelsea, Juventus - Lyon dhe Barcelona - Napoli janë lojëra që ju largojnë frymën dhe ju rrëmbejnë interesin e të gjithë tifozëve të futbollit!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Faza e 16-të është përfunduar në nivelin e Europa League, megjithatë! olimpik do të garojë në tokën angleze dhe selinë e saj Wolves, duke kërkuar kualifikim në raundin tjetër. Kopenhagen - Basaksehir, Leverkusen - Rangers, Shakhtar - Wolfsburg, Basel - Eintracht dhe Manchester City G. - Lincer janë përsëritësit e tjerë, ndërsa lojërat Inter - Getafe dhe Sevilla - Rocheh do të jenë Duisburg, përkatësisht).

Të gjitha lojërat e Europa League janë luajtur në Pamestoixima.gr me raketë 0% *

* Vlefshme për tregun ”Tel. Rezultati ”deri në fillimin e ndeshjes

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kupa e Ligës së Parë dhe më pas NBA!

Vera është e nxehtë Pamestoixima.gr me futboll dhe basketboll! Kuponi i sotëm është i dominuar nga finalja e madhe franceze e Kupës së Ligës në "Stand de France" por edhe rishfaqja e Giannis Antitokoumbo në dysheme.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Në 22:10 Paris Saint-Germain dhe Lyon garojnë për trofeun e Kupës së Ligës. Skuadra e Tuhel dëshiron të mbyllë në mënyrë ideale "stumped" gjatë sezoneve të tjera me një treshe. Lajmi i madh, natyrisht, nuk është askush tjetër veç dëmtimi i Killian M 'Bape. Ylli francez do të mungojë pas shënimit të vështirë që mori në fitoren dhe pushtimin e Kupës së Francës, 1 javë më parë. Ndeshjet e jetës dhe të vdekjes për mediokrin, këtë vit, Lyon. Përfunduar në 7η pozicioni i kampionatit, që do të thotë se asaj i duhet vetëm një fitore për të qenë në gjendje të vendosë një biletë evropiane në valixhet e saj. Beteja e madhe e Kupës së Ligës Franceze është duke u zhvilluar në Pamestoixima.gr me 0% raketë *!

Për… brenda natës, Giannis Antetokounbo kthehet në veprim sonte (01:30). Programi i sotëm mund të fillojë në orën 9:30 me ndeshjet Nets - Magic, Wizards - Suns and Blazers - Grizzlies, por ndeshja e ditës është ndeshja midis Bucks dhe Celtics. Gjoni kthehet në veprim pas një kohe dhe është gati për një spektakël të pasur. Menyja e opsioneve të basteve me mbi / nën lojtar është gjithashtu e pasur.

A do të arrijë Giannis të tejkalojë 27 pikë? A do ta tejkalojë Tatum kufirin e 23 pikëve? Në Pamestoixima.gr do të gjeni tregje nga bota e saj magjike NBA me super mosmarrëveshje!

* Vlen për blerjen "rezultati përfundimtar" deri në fillimin e garës

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Napoli - Inter me 0% grabitje dhe Serie A me Boost Boost!

Temperatura rritet në Pamestoixima.moj grua seri A! Kampionati italian është në thelb i vetmi kampionat i madh europian i mbetur. Ndeshja e parafundit fillon sonte me 2 ndeshje, Parma - Atalanta dhe Inter - Napoli.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Pamestoixima.gr ju merr në Milano. Aty ku përplasen Interi dhe Napoli. Dy ekipe që i përkasin elitës italiane. Pas sigurimit të titullit nga Juventus, mikpritësit nuk kanë më shpresë për titull, por janë rikthyer në vendin e dytë pas barazimit të Atalanta. Skuadra e Conte dëshiron të mbyllë ligën në mënyrën më të mirë (të Dielën udhëton në Bergamo kundër Atalanta) dhe më pas të përgatitet për betejën e saj evropiane kundër Getafe (5 gusht). Fituesja e kupës Napoli ka humbur "trenin" e Ligës së Kampionëve për sezonin e ardhshëm, por ajo gjithashtu dëshiron një fund të mirë (ajo përballet me Lazio të Dielën) për të shkuar me të gjitha forcat në ndeshjen e ndeshjes 1-1 kundër barcelona.

Ndeshja e saj e parafundit seri A hapet në mënyrën më të mirë në Pamestoixima.gr! Beteja e madhe Inter-Napoli luhet me 0% grabitje * dhe për këtë arsye super shanse.

Menyja kryesore vjen nesër me 8 ndeshje! Tani ju luani në seri Një unë Nxitja e fitores ** dhe Bast Builder ** për të shumëzuar fitimet tuaja dhe të bëni bast tuajin!

* Vlefshme për tregun ”tel. rezultati "deri në fillimin e ndeshjes

* Kushtet dhe kushtet zbatohen

Dueli Liverpool - Chelsea luan me grabitje 0%!

Η 37η garat e saj Kryeministër Ligë mbaron sonte me derbin Liverpool - Chelsea të mbizotërojë programi. Skuadra e Jürgen Klopp u kurorëzua kampion ndërsa skuadra e Frank Lampard po përpiqet të përfundojë e treta në maratonën e këtij viti. Kundërshtarët u përballën me njëri-tjetrin dy herë këtë vit, në nivelin e kupave Chelsea mbizotëroi 2-0 ndërsa në nivelin e ligës Liverpooli mposhti "Stamford Bridge" me rezultatin 2-1. "Reds" kundër "blu" në Anfield historike dhe ju keni çdo arsye për t'u rikthyer në lojë!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Aksioni vazhdon me Seria A dhe loja Parma - Napoli! Pritësit janë mbajtur jashtë rrezikut, vizitorët kanë shpresa të mëdha për pesë të parat dhe dëshirojnë t'i shterrojnë ato. “Partenopei” numëron pesë “2-3 gola” radhazi në udhëtimet e tyre, mendoni se do të zgjerohet ky rekord në “Ennio Tardini?

Pamestoixima.gr ju ofron betejat e mëdha në Angli dhe Itali me raketë 0% *, Bast Ndërtuesi ** dhe Boost Boost **!

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

** Kushtet dhe kushtet zbatohen

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Rënia në rënie

Më parë Redaksia