elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

"Koha e duhur"
Redaksional

"Koha e duhur"

Jenergen Klopp beson se ka ardhur koha për të filluar përsëri Premier League, me Liverpool që dëshiron vetëm dy fitore për të fituar kampionatin dhe matematikën.

Trajneri i "Reds" foli për rinisjen, duke thënë: "Unë gjithmonë thoja që nuk duam të nxitojmë. Por tani nuk mendoj se është një nxitim. Jam shumë e lumtur që të gjithë mund të vrapojmë së bashku, madje as grupe të vogla. It'sshtë koha për ta hedhur poshtë atë dhe për të vazhduar më tej. Ne duam dy fitore për ta fituar atë, natyrisht nuk do t'i kemi tifozët tanë në anën tonë, por tani duhet të ecim përpara ".

Loja fillon përsëri në Pamestoixima.gr me Estoninë dhe Kosta Rikën! "

Katër javë përgatitje të plotë

Në një kohë kur Qeveria dhe ekipet kanë rënë dakord për një protokoll mjekësor të diferencuar, kërkesa e Unionit të Futbollistëve Italianë për pjesën e përgatitjes po vjen.

Presidenti i Unionit, Damiano Tomasi, u kërkoi lojtarëve që të kishin katër javë përgatitje të plotë para fillimit të kampionatit, që në thelb do të thotë që fillimi duhet të shtyhet deri rreth 20 qershor. Në fakt, lojtarët nuk tërhiqen nga kërkesa e tyre, nga frika e dëmtimeve.

Pamestoixima.gr

Bundesliga fillon përsëri me grabitje 0%!

Komunikimi i Newcastle me Napoli për Losano

Napoli thuhet se ka kontaktuar me Napolin për të zbuluar nëse ekziston mundësia e blerjes së Irwin Losano, sipas një raporti italian.

Lidhja e Newcastle me Napoli për të pyetur në lidhje me mundësinë e blerjes së Irwin Losano, zbulon publikimin e sotëm të faqes në internet "Zona Napoli".

Anësori meksikan nuk ka arritur të bëjë ndryshim me fanellën e "Partenopei", pas blerjes së tij nga Eindhoven verën e kaluar, duke shënuar vetëm tre gola në 23 paraqitje.

West Ham dhe Everton kanë shprehur gjithashtu interes për të përvetësuar Losano, me çka Caracas akoma ka avantazhin e "portofolit" të investitorëve sauditë, sipas të njëjtit raport.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Planifikoni për ndeshje të vetme në fazën "8" dhe më pas Final Four

Sipas AS, UEFA po planifikon të përfundojë Ligën e Kampionëve me Final Four në Stamboll!

Ndryshimi i të dhënave në lidhje me sjelljen e çerekfinales dhe gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve!

Sipas gazetës spanjolle AS, zyrtarë të UEFA-së, në konsultim me Bashkimin Evropian (ECA) dhe ligat evropiane, po punojnë në një plan për ndeshje të vetme në fazën "8" dhe më pas Final Fourth, i cili do të zhvillohet në Stamboll. .

Sigurisht që të katër skuadrat që do të plotësojnë tetë nga çerekfinalet do të duhet të sqarohen së pari, pasi ka mbetur ndeshja e ndeshjes së çifteve Manchester City-Real Madrid, Barcelona-Napoli, Bayern Munich-Chelsea-Juventus dhe Juventus.

Në të njëjtën kohë, plani i federatës evropiane është që të rindizet Liga e Kampionëve në 8 gusht, ndërsa në të njëjtin botim flitet për shtyrjen e fillimit të ngjarjeve të sezonit tjetër, në mënyrë që lojtarët të mund të pushojnë gjatë muajit shtator.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Nga 4 qershori, Liga NOS kthehet me lojëra çdo ditë!

Portugalia pritet të kopjojë modelin spanjoll!

Ndërsa drejtoresha ekzekutive e autoritetit organizativ, Sonia Carneiro, i tha Radio Renascenca, plani i Liga NOS për kalendarin e tij përfshin lojëra çdo ditë, nga e hëna në të dielë!

"Ne do të kemi futboll nga e hëna në të dielë, me përjashtim të disa ditëve në korrik, ku kjo nuk do të jetë e mundur. Tifozët do të vdesin urie për vdekje për një top që ata kishin gjatë atyre dy muaj e gjysmë karantine. Do të jenë tetë javë fantastike të futbollit. Ne jemi duke punuar me rrjetet televizive për të formuar oraret, por gjithmonë në konsultim me ekipet, të cilat do të kenë minimumin nga tre deri në katër ditë pushim ”, tha ai.

Kategoria e madhe e futbollit portugez do të rindizet më 4 qershor, ndërsa qëllimi i saj është të përfundojë në 26 korrik.

Surfbet.neto (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Për Cavani, Inter

Skuadra italiane po lëviz për blerjen e Edison Cavani, me "nerazzuri" duke u munduar ta çojë në Milano.

Antonio Conte do të jetë shumë aktiv në tregun e ardhshëm të transferimeve. Trajneri italian dëshiron të mbyllë "hendekun" nga Juventus dhe është në kërkim të përforcimeve, me Cavani në qendër të vëmendjes.

Sulmuesi uruguaian do të lirohet nga Paris Saint-Germain verën e ardhshme dhe mund të negociojë fazën tjetër të karrierës së tij.

Ylli argjentinas i Interit logjikisht do të jetë një gjë e së kaluarës. Kështu që Conte është në treg për zëvendësimin e tij. Ai me siguri është duke kërkuar në raftin më të lartë, pasi humbja e Lautaro do të dëmtojë skuadrën. Cavani është padyshim një sulmues i lartë dhe Nerazzurri janë duke bërë gjithçka munden për ta bërë atë të tyre.

Gazetari i mirënjohur Gianluca Di Marzio konfirmoi gjithashtu interesin e tyre. Në fakt, sipas Interit, ai tashmë i është afruar anës së lojtarit dhe është në negociata të vazhdueshme me të. Kështu që ajo ka zyrtarizuar qëllimet e saj për Aces me përvojë dhe tani është duke u përpjekur ta bindë atë të nënshkruajë.

Megjithatë, konkurruese, Cavani nuk ka të njëjtat të dhëna si Laoutaros. Sidoqoftë, ardhja e një lojtari të tillë me kosto minimale transferimi do ta ngritë ekipin, ndërsa i jep mundësinë financiare Conte-s të forcohet në pozicione të tjera në listë.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Kompenson për mbajtësit e sezonit

Me një njoftim zyrtar, Manchester United do të kompensojë mbajtësit afatgjatë për ndeshjet e mbetura në shtëpi të sezonit.

Pas Evertonit, Manchester United njoftoi gjithashtu se ata do të kompensojnë mbajtësit e biletave të sezonit për lojërat e mbetura në shtëpi të sezonit, pasi kur dhe nëse ato zhvillohen, ato do të jenë të mbyllura për publikun.

Njoftimi në detaje:

"Të dashur - ndërsa Premier League dhe autoritetet e tjera të futbollit nuk kanë përfunduar ende aranzhimet për rinisjen e sezonit 2019/20, pas publikimit të strategjisë së rimëkëmbjes së qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar më 11 maj, tani pranohet gjerësisht se çdo lojë që ato mund të ndodhin vetëm pas dyerve të mbyllura.

Ne ndajmë zhgënjimin tuaj që ju nuk do të jeni në gjendje ta shikoni Unitedin personalisht përmes fushës, por ju inkurajojmë t'ju ofroni mbështetjen tuaj të vazhdueshme besnike nga komoditeti dhe siguria e shtëpisë tuaj.

Për t'ju ndihmuar me këtë, Premier League dhe Media Media Partnerët do të punojnë për të siguruar mbulimin më të mirë për lojërat tona.

Ne gjithashtu kërkojmë bashkëpunimin tuaj. mos udhëtoni në stadiume ku ne luajmë lojërat tona. Duke mbështetur shtëpinë dhe duke ndjekur udhëzimet e qeverisë, ju do të luani rolin tuaj në ruajtjen e miqve, familjes dhe të gjithë adhuruesve tanë.

Kjo përpjekje e bashkuar për të qëndruar në shtëpi do të na japë mundësinë më të mirë për të mbrojtur shëndetin e të gjithëve në komunitetin tonë.

Ne jemi të përkushtuar të rimbursojmë koston e biletave për këto lojëra dhe duam ta bëjmë procesin sa më të lehtë për të gjithë mbështetësit. "

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

Al-Kalaifi: "Cristiano Ronaldo nuk ka kufij"

Thashethemi se Paris ... po e sheh me ëmbël Cristiano Ronaldon, pas apoteozës së pronarit të saj, Nasser Al Kelaifi, te superylli portugez.

Pronari i Paris Saint-Germain, Nasser Al Kelaifi, foli me fjalët më të mira për Cristiano, me thashethemet se superylli portugez i Juventusit është shënjestruar nga skuadra franceze.

"Cristiano Ronaldo nuk ka kufij. Ai e ka vërtetuar atë, në fund të fundit. Vit pas viti ajo dëshmon se ka një përcaktim unik. Ai gjithmonë dëshiron të përmirësohet. Ai kurrë nuk qëndron i qëndrueshëm, "tha forcari i ekipit Paris.

"Mandati i Beckham me ekipin ishte i shkurtër, por i rëndësishëm. Ai ishte një figurë udhëheqëse. Zlatan ishte gjithmonë aty kur i duhesh. Në lojëra të vështira ai ishte aty. Ai dinte të merrej me secilën situatë veç e veç, "tha ai, duke iu referuar Beckham dhe Zlatan.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Felix do të dëshironte të luante ... menjëherë

Sulmuesi i ri i Atletico Madrid, Joao Felix ... nuk mund të presë që të fillojë përsëri në Spanjë.

Me njoftimin për një datë të panjohur ende, Spanja është në proces stërvitje, duke shpresuar që në 12 qershor, qendra e kampionatit të mbahet përsëri.

"Ndihemi shumë mirë që po luajmë përsëri dhe jemi në stërvitje. Nëse do të më takonte, do të ktheheshim në veprim këtë fundjavë, por duhet të presim dhe të punojmë shumë për të bërë një rifillim të mirë. Tani, ne kemi filluar të punojmë përsëri në top dhe ne do ta bëjmë atë çdo ditë për t'u rikthyer në normalitet. Mungova të luaja me shokët e mi të skuadrës dhe të shënoja gola, "tha portugezi i ri i Atletico.

Mauricio Sari dëshiron të forcojë listën e ekipit

Pjanic është shumë afër largimit nga ekipi, por drejtuesit e Juventus synojnë të japin lojtarët e tjerë për të sjellë të ardhura.

Mauricio Sari dëshiron të forcojë listën e ekipit. Trajneri i Juventus ka gjetur objektivat e tij të kandidatit, por para se të mund të lëvizë për ta, paratë duhet të shkojnë në arkat e klubit.

Miralem Pjanic është i pari që largohet dhe shkon në Barcelona. Sidoqoftë, duket se të paktën tre lojtarë të tjerë do ta ndjekin atë.

Me krizën koloniale që goditi të gjitha skuadrat në Evropë, "bianconerët" me siguri nuk mbeten të pandikuar. Kjo është arsyeja pse ata po kërkojnë të reagojnë për të zvogëluar sherrin. Pra, përveç "kapakut të pagave" ata do të aplikojnë për kontratat e ardhshme, ata po kërkojnë të ulin pagat e tyre ekzistuese.

Shqetësimi i tyre kryesor është lëshimi i lojtarëve, të cilët paguhen shumë, por nuk përgjigjen në përputhje me rrethanat. Ose ata mund të mos jenë në gjendje ta bëjnë këtë në të ardhmen e afërt ndërsa plaken. Pjanic tashmë është me një këmbë larg ekipit, me destinacionin më të mundshëm që është Barcelona. Por përveç kësaj, Mauricio Sari do të vazhdojë hedhjen poshtë të tij.

Gonzalo Higuain, Douglas Costa dhe Sami Kentira pritet të ndjekin gjithashtu në Bosnjë. Dy të parat, megjithatë, janë tashmë në kërkesë dhe disa grupe kanë shprehur interes. Mesfushori gjerman, për shkak të performancës së tij në rënie vitet e fundit, e ka të vështirë të gjejë një blerës. Por është e dhënë që ai është në listën e zezë të njerëzve të Juventusit dhe ata do të bëjnë gjithçka që munden për ta shtyrë atë në dalje.

Pra, qëllimi është të ulim kostot fikse të klubit në mënyrë që lojtarët më të rinj dhe më të talentuar të vijnë për të ardhmen. Sigurisht, ata nuk do të kenë të njëjtat kërkesa financiare.

E-mail : [Email mbrojtur]
Views: 8672
- 9281 ditë më parë
 • Guru L -

  Mbërthim i mirë i topit

  ** HELSINKI - LACHTI: Imazhi i Lahti nuk është aspak i keq me 1 humbje në 5 fitoret më të fundit dhe 2 fitoret në 3 miqtë. Statistika

  ** ΤΠΣ ΤΟΥΡΚΟΥ - ΧΟΝΚΑ: Pas 5 humbjeve, Turkou fitoi. Të pamposhtur në 7 kthesat e para, Honka dhe mbrojtja që nuk pranuan më shumë se 1 gol për lojë. - 2 -. Statistika

  ** GNISTAN - MIKELIN PALOLIGIAT: 5/5 Mbi 2.5 mysafirë. Nga 3 Mbi 2.5 vjen Ginstan. Mbi 2.5 në 2 brenda, përveç se dhanë. Mbi 2.5. Statistika

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Të gjitha ndeshjet evropiane me 0% grabitje në Pamestoixima.gr!

Vera është e nxehtë me lojërat e mëdha në Champions League dhe Europa League që luajnë në Pamestoixima.gr me 0% raketë * dhe super të kundërta! Faza e 16-të e Ligës së Kampionëve është përfunduar në mesin e javës, me përsëritje të ndeshjeve! Manchester City - Real Madrid, Bayern - Chelsea, Juventus - Lyon dhe Barcelona - Napoli janë lojëra që ju largojnë frymën dhe ju rrëmbejnë interesin e të gjithë tifozëve të futbollit!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Faza e 16-të është përfunduar në nivelin e Europa League, megjithatë! olimpik do të garojë në tokën angleze dhe selinë e saj Wolves, duke kërkuar kualifikim në raundin tjetër. Kopenhagen - Basaksehir, Leverkusen - Rangers, Shakhtar - Wolfsburg, Basel - Eintracht dhe Manchester City G. - Lincer janë përsëritësit e tjerë, ndërsa lojërat Inter - Getafe dhe Sevilla - Rocheh do të jenë Duisburg, përkatësisht).

Të gjitha lojërat e Europa League janë luajtur në Pamestoixima.gr me raketë 0% *

* Vlefshme për tregun ”Tel. Rezultati ”deri në fillimin e ndeshjes

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kupa e Ligës së Parë dhe më pas NBA!

Vera është e nxehtë Pamestoixima.gr me futboll dhe basketboll! Kuponi i sotëm është i dominuar nga finalja e madhe franceze e Kupës së Ligës në "Stand de France" por edhe rishfaqja e Giannis Antitokoumbo në dysheme.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Në 22:10 Paris Saint-Germain dhe Lyon garojnë për trofeun e Kupës së Ligës. Skuadra e Tuhel dëshiron të mbyllë në mënyrë ideale "stumped" gjatë sezoneve të tjera me një treshe. Lajmi i madh, natyrisht, nuk është askush tjetër veç dëmtimi i Killian M 'Bape. Ylli francez do të mungojë pas shënimit të vështirë që mori në fitoren dhe pushtimin e Kupës së Francës, 1 javë më parë. Ndeshjet e jetës dhe të vdekjes për mediokrin, këtë vit, Lyon. Përfunduar në 7η pozicioni i kampionatit, që do të thotë se asaj i duhet vetëm një fitore për të qenë në gjendje të vendosë një biletë evropiane në valixhet e saj. Beteja e madhe e Kupës së Ligës Franceze është duke u zhvilluar në Pamestoixima.gr me 0% raketë *!

Për… brenda natës, Giannis Antetokounbo kthehet në veprim sonte (01:30). Programi i sotëm mund të fillojë në orën 9:30 me ndeshjet Nets - Magic, Wizards - Suns and Blazers - Grizzlies, por ndeshja e ditës është ndeshja midis Bucks dhe Celtics. Gjoni kthehet në veprim pas një kohe dhe është gati për një spektakël të pasur. Menyja e opsioneve të basteve me mbi / nën lojtar është gjithashtu e pasur.

A do të arrijë Giannis të tejkalojë 27 pikë? A do ta tejkalojë Tatum kufirin e 23 pikëve? Në Pamestoixima.gr do të gjeni tregje nga bota e saj magjike NBA me super mosmarrëveshje!

* Vlen për blerjen "rezultati përfundimtar" deri në fillimin e garës

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Napoli - Inter me 0% grabitje dhe Serie A me Boost Boost!

Temperatura rritet në Pamestoixima.moj grua seri A! Kampionati italian është në thelb i vetmi kampionat i madh europian i mbetur. Ndeshja e parafundit fillon sonte me 2 ndeshje, Parma - Atalanta dhe Inter - Napoli.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Pamestoixima.gr ju merr në Milano. Aty ku përplasen Interi dhe Napoli. Dy ekipe që i përkasin elitës italiane. Pas sigurimit të titullit nga Juventus, mikpritësit nuk kanë më shpresë për titull, por janë rikthyer në vendin e dytë pas barazimit të Atalanta. Skuadra e Conte dëshiron të mbyllë ligën në mënyrën më të mirë (të Dielën udhëton në Bergamo kundër Atalanta) dhe më pas të përgatitet për betejën e saj evropiane kundër Getafe (5 gusht). Fituesja e kupës Napoli ka humbur "trenin" e Ligës së Kampionëve për sezonin e ardhshëm, por ajo gjithashtu dëshiron një fund të mirë (ajo përballet me Lazio të Dielën) për të shkuar me të gjitha forcat në ndeshjen e ndeshjes 1-1 kundër barcelona.

Ndeshja e saj e parafundit seri A hapet në mënyrën më të mirë në Pamestoixima.gr! Beteja e madhe Inter-Napoli luhet me 0% grabitje * dhe për këtë arsye super shanse.

Menyja kryesore vjen nesër me 8 ndeshje! Tani ju luani në seri Një unë Nxitja e fitores ** dhe Bast Builder ** për të shumëzuar fitimet tuaja dhe të bëni bast tuajin!

* Vlefshme për tregun ”tel. rezultati "deri në fillimin e ndeshjes

* Kushtet dhe kushtet zbatohen

Dueli Liverpool - Chelsea luan me grabitje 0%!

Η 37η garat e saj Kryeministër Ligë mbaron sonte me derbin Liverpool - Chelsea të mbizotërojë programi. Skuadra e Jürgen Klopp u kurorëzua kampion ndërsa skuadra e Frank Lampard po përpiqet të përfundojë e treta në maratonën e këtij viti. Kundërshtarët u përballën me njëri-tjetrin dy herë këtë vit, në nivelin e kupave Chelsea mbizotëroi 2-0 ndërsa në nivelin e ligës Liverpooli mposhti "Stamford Bridge" me rezultatin 2-1. "Reds" kundër "blu" në Anfield historike dhe ju keni çdo arsye për t'u rikthyer në lojë!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Aksioni vazhdon me Seria A dhe loja Parma - Napoli! Pritësit janë mbajtur jashtë rrezikut, vizitorët kanë shpresa të mëdha për pesë të parat dhe dëshirojnë t'i shterrojnë ato. “Partenopei” numëron pesë “2-3 gola” radhazi në udhëtimet e tyre, mendoni se do të zgjerohet ky rekord në “Ennio Tardini?

Pamestoixima.gr ju ofron betejat e mëdha në Angli dhe Itali me raketë 0% *, Bast Ndërtuesi ** dhe Boost Boost **!

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

** Kushtet dhe kushtet zbatohen

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Super duel AEK - PAOK me "0% grabujë" dhe "2-0 dhe ka mbaruar"!

me tre lojëra aksioni vazhdon në luaj humbjet e saj super Ligë, Aris - PAO, OFI - Olympiacos dhe AEK - PAOK! Kjo e fundit parashikohet të jetë emocionuese, pasi është një duel i mirëfilltë për vendin e dytë pas Olympiakos. Të dy skuadrat kanë një moral shumë të prosperuar, me AEK që mbizotëron ndaj Panathinaikos dhe PAOK duke i dhënë fund vargut të pamposhtur të Olympiacos. Ne po i afrohemi finales së këtij sezoni dhe çdo pikë numëron. Cilin "Dikefalos" mendoni se do të fitojë sonte në OAKA? Mos mbetet një spektator!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

H 36η Gara angleze Kryeministër Ligë përfshin një derbi të shkëlqyer mes arsenal dhe ajo Liverpul tek "Emiratet"! "Topçinjtë" ende kanë shpresë për vendin e gjashtë dhe daljen evropiane ndërsa "të kuqtë" tashmë janë kampionë të kurorëzuar dhe po mendojnë për fundin e kampionatit. Arsenali do të jetë në gjendje të arrijë në tre pikët ose Liverpool do të ndërpresë të gjitha shpresat Biletë evropiane;

Pamestoixima.gr ju ofron të gjitha derive të shkëlqyera me raketë 0% * dhe të gjitha lojërat e saj super Lidhja me «2-0 dhe mbaroi »**!

Rënia në rënie

Më parë Redaksia