elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Dizajn i ri
EDITORIAL

Dizajn i ri

Shefi ekzekutiv i Premier League Richard Masters do të kthehet të Premten me një plan të ri, pas refuzimit unanim të të gjitha 20 skuadrave në kampionatin anglez për të vazhduar sezonin në terren neutral.

Pavarësisht nga miratimi i qeverisë për rinisjen e sporteve ekipore nga 1 qershori, klubet janë fuqimisht kundër përdorimit të tetë stadiumeve specifikë për të mbajtur ndeshjet e fundit të sezonit, duke e bërë më të lehtë për shërbimet shëndetësore të vendit për të monitoruar.  

Masterët do të kenë një takim me stafin e Ministrisë Angleze të Shëndetësisë të Mërkurën, në mënyrë që të kenë një propozim alternativ dhe të heqin vërejtjet e grupeve.

Premier League është pezulluar që nga 13 Mars për shkak të pandemisë së koronavirusit dhe do të luhen gjithsej 92 ndeshje!

Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar ka njoftuar se sportet do të jenë në dispozicion nga 1 qershori, kështu që kampionatet e futbollit dhe futbollit janë vendosur të rinisin më 12 qershor.

Pamestoixima.gr

Bundesliga fillon përsëri me grabitje 0%!

Përleshje të mjaftueshme për ekipet e Premier League nga të drejtat e televizionit.

Nëse kampionati vazhdon, skuadrat do të duhet të kthehen në kanale deri në 400 milion euro, ndërsa nëse nuk përfundohet, atëherë shuma arrin në dy miliardë.

Përleshje të mjaftueshme për ekipet e Premier League nga të drejtat e televizionit.

Sipas Guardian, skuadrat e Premier League do të duhet të kthehen në kanalet që kanë të drejtat e televizionit në ndeshjet për rreth 300-400 milion euro, nëse vazhdon kampionati.

Kjo do të bëhet pasi vazhdimi i kampionatit nuk do të jetë në pajtim me kushtet fillestare të rënë dakord, siç është p.sh. stadiumi i mbushur me njerëz të mbushur, por edhe datat fillestare që ishin pajtuar dhe do të kishin kaluar!

Në të njëjtën kohë, megjithatë, nëse Premier League nuk vazhdon ose nuk mbaron, atëherë sherri pritet të arrijë dhe mund të tejkalojë 1 miliardë. euro nga të drejtat e televizionit.

Vlen të përmendet se në tre vitet e fundit, Premier League ka bërë një marrëveshje të jashtëzakonshme për të drejtat e televizionit, e cila u ka sjellë skuadrave gjithsej më shumë se 12 miliardë. euro.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Një optimizëm i shkëlqyer në Barcelona për Lautaro

Vlerësohet se e vetmja gjë që mbetet është të gjesh dy lojtarët që do të përfshihen në këmbim të transferimit.

Barcelona dhe Inter kanë arritur një marrëveshje për transferimin e Lautaro Martinez.

Publikimi i sotëm Sport.es pretendon se të dy skuadrat janë ... duke thënë gjëra të mira në negociata dhe po vazhdojnë diskutimet bazuar në një marrëveshje afër 60 milion euro dhe dy lojtarë në kthim.

Në fakt, raporti thotë se ka shumë optimizëm në Barcelona që edhe brenda muajit aktual ata do të jenë në gjendje të mbyllin transferimin dhe të vazhdojnë me nënshkrimet përkatëse.

Vlerësohet se e vetmja gjë që mbetet është të gjesh dy lojtarët që do të përfshihen në këmbim të transferimit.

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Newcastle ka një dorë të thellë në xhep për Bale

Newcastle raportohet se është i gatshëm të "çmontojë" vetë financiarisht për të rikthyer Gareth Bale në Angli.

Thellë në xhep për të bërë hile të madhe me Gareth Bale është Newcastle.

Sipas "Four Four Two", menaxhimi i ri i klubit anglez është gati të "çmontohet" (dhe në fakt në një kohë të vështirë financiare) për ta bërë yllin anglez të vetin.

Në këtë kontekst, sauditët synojnë të ndajnë sa më shumë 50 milion euro, një shumë që thuhet se është e mjaftueshme për të kënaqur Realin për t’i dhënë.

Surfbet.net (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Pulisiç: "Askush nuk dëgjoi se isha në ekip"

Anësori amerikan, Christian Pulisic, zbuloi historinë e ditëve të tij të para në Chelsea, kur "askush nuk dëgjoi se isha në ekip".

Ish acesi i Dortmundit foli në Podcast dhe dha pasqyrën për kontaktin e tij të parë me ekipin e tij të ri. "Chelsea po përgatitej për Japoninë, unë shkova atje dhe shkova direkt në stërvitje. Isha i lodhur, nervoz, nuk dija çfarë të mendoja. Zbrita nga autobusi dhe ata pothuajse ishin në gjumë. Askush nuk dëgjoi që unë isha atje, askush nuk tha asgjë, 1-2 më përshëndetën, ata ishin shumë të lodhur ”.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

Ata e quajnë Real - Atletico për Hames

Sipas raportimeve në Kolumbi, Real dhe Atletico po diskutojnë transferimin e Hames Rodrrisguez.

A do të largohet aksioni kolumbian nga "mbretëresha", por jo nga Madridi? Ditët e fundit, skenarët përkatës kanë shpërthyer, pasi lojtari nuk llogaritet nga Zinedine Zidane dhe disa ekipe do të interesoheshin për blerjen e tij. 

Ka ekipe në Premier League që do ta pëlqejnë atë, por në atdheun e Hamasit, ata po flasin për kontaktet e avancuara të Realit me "Rochiblancos". Në fakt, shkruhet se ekziston një përqindje prej 80% e kolumbianit për të luajtur sezonin e ardhshëm nën drejtimin e Diego Simeone. 

Real duan të vendosin para në arkat e tyre nga shitjet dhe shpresojnë të marrin një shumë të konsiderueshme për Hames. 

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Hat: "Dinjiteti paraprin të gjithëve"

Fabio Capello foli për "Corriere dello Sport" dhe foli për ... Calciopolis, autobiografinë e Kielini dhe Milanin, për të cilën tha se ai ishte i neveritur nga sjellja e tij ndaj dy legjendave të ekipit, si Maldini dhe Boban.

Trajneri italian fillimisht foli për ... Calciopolis duke thënë: "Moggi dhe Giraudo ishin menaxherë të shkëlqyeshëm, ne fituam dy kampionate në fushë dhe ua dhamë të tjerëve" ndërsa biseda shkoi në Milano, me Zvonimir Boban dhe Paolo Mald kanë punuar me Capello në Milano: "Unë jam i neveritur nga mënyra se si Milani sillet me Boban dhe Maldinin, të cilët mbajnë të njëjtën ndershmëri si kur ishin futbollistë. "Dinjiteti i paraprin të gjithëve dhe unë i mbështes ata".

Më në fund, ai u pyet për autobiografinë e Kielini, e cila ka shkaktuar shumë polemikë, duke thënë: "Më janë sugjeruar të bëj të njëjtën gjë, ata më japin shumë para. Por nuk do ta bëj, nuk më pëlqen të lexoj gjëra të tilla. Për mua, futbolli është luajtur dhe ju nuk flisni. "

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

U vendos që të rifillojë në Portugali

Në Portugali, ata kanë vendosur të rifillojnë Liga Nos si pjesë e de-përshkallëzimit të masave dhe një kthimi në normalitet të pjesshëm.

Kampionati i Liga Nos ose Kroati do të fillojë përsëri në 4 qershor, siç njoftohet nga qeveria e vendit. Liga ka informuar botën se lojërat do të zhvillohen pas dyerve të mbyllura. Të gjitha fazat do të kontrollohen dhe lojtarëve do t'u jepet një test diagnostik koronar për arsye sigurie dhe për të shmangur transmetimin e virusit. Liga Nos do të vazhdojë atje ku la. Në ndeshjen e 25-të, d.m.th. Me njoftimin e saj, autoriteti kampion dëshiroi mënyrën në të cilën kampionati do të vazhdojë të jetë një model i rihapjes dhe aktiviteteve të tjera ekonomike.

Duhet të theksohet se në Portugali çështja e titullit nuk është sqaruar ende. Në veçanti, me 10 ndeshje të mbetura, Porto është i pari me 60 pikë. "Dragoit", megjithatë, ndiejnë frymën e nxehtë të Benfica, e cila është 1 shkallë pas saj. Prej andej, pozicionet që çojnë në Europa League janë Braga (vendi i 3) dhe Sporting Lisbon (vendi i 4) me 46 dhe 42 pikë përkatësisht.

Kampionati në Austri do të fillojë më 2 qershor

Një vend tjetër që ka vendosur të rikthehet në futboll është Austria. Qeveria e vendit dha miratimin e saj zyrtar për autoritetin organizativ të Bundesligës, por edhe për federatën. Pra, më 2 qershor do të fillojë kampionati!

"Dritë jeshile, dhe përsëri në veprim! Qeveria, FB kanë rënë dakord për kushtet themelore për vazhdimin e lojërave të Bundesligës ”, ky ishte mesazhi i federatës në eksitim. Në të njëjtën kohë, faktorët e futbollit austriak iu referuan nevojës për rifillimin e menjëhershëm të turneut.

"Nëse nuk fillojmë tani, atëherë peizazhi i futbollit në Austri do të jetë i panjohshëm brenda një viti," thanë ata.

Pirlo: "Tonali jam i sigurt se ai do të jetë një lojtar i shkëlqyeshëm"

Andrea Pirlo e konsideron Tonali si një lojtar të shkëlqyeshëm, por ai nuk pajtohet me ata që e krahasojnë me të. Farë tha ai për kurorën

Andrea Pirlo nuk pajtohet me ata që e krahasojnë Sandro Tonalin me të. Mesfushori i shkëlqyeshëm italian beson se acesi i Brescia është më i plotë se ai, pasi kombinon më shumë tipare.

Tonali konsiderohet gjëja tjetër e madhe në futbollin italian, pasi bën paraqitje të shkëlqyera me Brescia. Juventus dhe Interi tashmë janë të interesuar ta bëjnë atë të tijin.

Në fund të fundit, ai është vetëm 20 vjeç dhe natyrisht, çështja e tij është tejet joshëse për të gjithë të rriturit.

Sidoqoftë, ish-acesi i Juventusit, Milanit dhe Interit nuk pajtohet me ata që e krahasojnë mesfushorin e Brescia.

"Shumë thonë se ai është Pirlo i ri. Sidoqoftë, nuk shoh shumë të përbashkëta në lojën tonë. Unë mendoj se ai është një lojtar ndryshe nga unë.

Tonali është më i plotë dhe mbrojtës, por edhe kur bën një lojë. Shtë një përzierje e karakteristikave të mia, por edhe e lojtarëve të tjerë. Shtë mediumi më premtues. Jam i sigurt se ai do të jetë një lojtar i shkëlqyeshëm ”.

Sa i përket futbollit në mes të një korona, Pirlo e ka bërë shëndetin publik një përparësi kryesore, por ka bërë të qartë që ai pranon të vazhdojë të luajë në ligë nëse është e mundur.

"Nuk do të jetë një vendim i lehtë. Shpresojmë që kampionati të vazhdojë. Shumë njerëz punojnë në futboll, kështu që siguria maksimale duhet të sigurohet. Por nëse edhe një person sëmuret, atëherë kampionati duhet të ndalet përsëri ".

Kështu që Rahim Sterling dërgoi kuti ilaçesh

Rahim Sterling nuk e harron qytetin në Xhamajka ku lindi dhe u dërgoi ndihmë të moshuarve që jetojnë atje.

Aksi i Manchester Cityt kishte lindur në qytetin Maverli në Xhamajka, përpara se prindërit e tij të gjendeshin në Angli. Megjithëse u largua në moshën pesë vjeç, ai kurrë nuk e harroi qytetin e Xhamajkës ku lindi. Kështu që Rahim Sterling dërgoi kuti ilaç për të moshuarit që jetojnë atje. 

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 13239
- 13792 ditë më parë
 • Guru L -

  Ata e çojnë atë në vendin e parë

  13: 00 ** Rio Ave - Feirense: Të dy ekipet dolën të fortë me Rio Ave edhe më mirë, duke shënuar 16 gola kundër Feirense 7. - 1 -.

  14: 00 ** Esbjerg - Freeman Amager: Esbjerg vjen nga një fitore psikologjike, e para në kampionat. (3-10) gola me 4/4 humbje përveç Freeman Amager. Esbjerg Mbi 1.5 dhe - 1 -.

  14: 30 ** Ujqërit - Brentford: Fitorja jashtë në Watford la mënjanë 3 humbjet e Wolves. Brentford po merr radhë nga fillimi i kampionatit. - 1 -.

  ** Holstein Kiel - Hanover: 6/6 Mbi 2.5 Holstein Kiel me (7-13) gola, sjellje e keqe mbrojtëse nga Hannover me 10 gola pasivë në 6 ndeshje. Mbi 2.5

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabujë në Pamestoixima.gr

Po hyjmë në një fundjavë plot me futboll, me ndeshjet e kampionateve më të larta evropiane që vjedhin - siç është logjike - shfaqjen! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Të shtunën (18/09), Panathinaikos testohet në Janinë kundër PAS -it vendas, në një ndeshje që të gjithë e presin me shumë interes (futboll dhe bast) pas rezultateve të suksesshme të dy kundërshtarëve në premierën e Superligës. E PAS Giannina - Panathinaikos ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, sot (18/09) në Pamestoixima.gr do të gjeni shanse të rritura për të dy PAS Giannina - Panathinaikos, por edhe për ndeshjet e tjera të rëndësishme të ditës (18/09), si p.sh Liverpool - Crystal Palace, Inter - Bolonja, Burnley - Arsenal dhe Atletico Madrid - Athletic Bilbao.

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Olympiacos dhe PAOK me koeficient të shtuar!

Java e Evropës vazhdon me ndeshjet e Ligës së Evropës dhe Konferencës, me skuadrat greke që gjithashtu hyjnë në lojë! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Në programin e saj E enjte (16/09) Lojrat e skuadrave greke bien në sy, me PAOK që po testohet në selinë e Lincoln për Konferencën League dhe Olympiakos pret Antwerpin në premierën e tij në grupet e Europa League. Në Pamestoixima.gr lojërat Lincoln - PAOK dhe Olympiacos - Antwerp ti jeton me 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Lidhja e tekstit: Olympiacos dhe PAOK me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, në programin e së enjtes (15/09) ka akoma ndeshje shumë të rëndësishme për garat evropiane, me lojërat Galatasaray - Lazio, Eintracht Frankfurt - Fenerbahce, Rangers - Lyon dhe Leicester - Napoli duke vjedhur shfaqjen.

Të gjitha ndeshjet e tij Europa League dhe e tij Lidhja e Konferencave ju i jetoni ato më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Inter - Real Madrid me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Faza e grupeve në Ligën e Kampionëve filloi me surpriza dhe programi të Mërkurën (15/09) pritet me interes edhe më të madh! Dhe sigurisht, aksioni bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Ndeshja e Interit me Real Madridin është ajo që vjedh shfaqjen në programin e së Mërkurës 15/09, me parashikimin për fituesin përfundimtar që duket mjaft i rrezikshëm, pasi ndeshja është e paparashikueshme! Kush do të mbizotërojë në fund? Në Pamestoixima.gr ajo Inter - Real Madrid ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Inter - Real Madrid me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, ka ende ndeshje shumë të rëndësishme në programin e së mërkurës (15/09), me Paris Saint-Germainin e Leo Messit që po testohet në Club Brugge, Manchester City pret Leipzig, Atletico luan me Porton në Madrid dhe Liverpool për t'u përballur me Milanin në shtëpi.

ajo Champions Ligë, kështu vazhdon, interesi i basteve arrin kulmin dhe nuk duhet ta harroni atë në rinovimin Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Bast Ndërtuesi *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Barcelona - Bayern Munich me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Koha e madhe ka ardhur! Sentra sonte (14/09) në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve me aksionin duke u bërë edhe më emocionues me Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Ndeshja mes Barcelonës dhe Bayern Munich është ajo që vjedh spektaklin në programin e së martës 14/09, me bavarezët që duken si favoritja e madhe dhe shanset e katalanasve të nisur! Kush do të mbizotërojë në fund? Në Pamestoixima.gr ajo Barcelona - Bayern Mynih ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Barcelona - Bayern Munich me 0% grabitje ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, ka ende ndeshje shumë të rëndësishme në programin e së martës (14/09), me Manchester United dhe Juventus që testohen jashtë shtëpisë kundër Young Boys dhe Malmo respektivisht, ndërsa Chelsea mirëpret Zenit.

ajo Champions League, kështu, fillon, interesi i basteve arrin kulmin dhe nuk duhet ta harroni atë në të rinovuar Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Aris - OFI me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Tani kemi hyrë për mirë në sezonin 2021-22, pasi të gjitha ligat tashmë kanë bërë krosime dhe po përgatitemi edhe për grupet në garat kryesore evropiane! Sigurisht, aksioni është edhe më emocionues me Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Pra, pak orë para se të hyjmë në një humor europian, Aris mirëpret OFI në ndeshjen që spikat nga programi i së hënës (13/09). Të dy kundërshtarët duan të hyjnë në Superligën e re me dorën e djathtë dhe dueli mes tyre pritet me shumë interes. Në Pamestoixima.gr ajo Aris - OFI ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Aris - OFI me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Mos harroni se në përtërirë Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Bast Ndërtuesi *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.