elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

"Shokët" janë radhitur
Redaksional

"Shokët" janë radhitur

Gabonese po hyn në vitin e fundit të kontratës së tij me Arsenalin dhe shumë skuadra janë duke pritur ta marrin atë nëse ai nuk rinovon.

Pasojat financiare të pandemisë së kurorëzimit "goditën" Arsenalin shumë herët, i cili arriti të "kalojë" me shumë përpjekje dhe diskutim te lojtarët e saj planin e shkurtimeve prej 12,5% ​​të pagave vjetore.

Situata shumë e "ngushtë" e financuesve të "foragjere topave" ishte arsyeja pse skenarët në "ishull" janë "ndezur" përsëri në dy 24 orët e fundit, në lidhje me shitjen e Pierre-Emerick Obamayang verën e ardhshme, në mënyrë që të " në një farë mase "dëmin" ekonomik që do të pësojë virusi Covid-19.

Obamayang (i cili ka shënuar 49 gola në 75 ndeshje të Premier League) është duke hyrë në vitin e fundit të kontratës së tij me londinezët, bisedimet (para-koronare) për të zgjeruar partneritetin e tyre kanë dështuar, pavarësisht dëshirës së fortë të trajnerit Michael. It'sshtë koha që 30-vjeçari të qëndrojë në Arsenal për vitet e ardhshme dhe "kërkuesit" tani po radhiten dhe po presin që "sinjali" i skuadrës angleze të paraqesë propozime.

Dhe të interesuarit nuk janë vetëm nga jashtë (Inter, Barcelona) por edhe nga Anglia, ku Chelsea po shikon me shumë interes zhvillimet dhe po përgatitet të bëjë lëvizjen e saj.

Janarin e kaluar, Arsenali e bëri të qartë që ata nuk do të uleshin për të diskutuar ndonjë propozim për Obamayang nën 50 57 milion (rreth XNUMX milion €), por kjo shumë do të bie ndjeshëm pas krizës. (dhe) me çmimet e futbollistëve pandemia.

Pamestoixima.gr: Bjellorusia (0% rack), Nicaragua lojëra të rëndësishme gjysmëfinale me super mosmarrëveshje *

VEPRIMI NUK ndalet në PAMESTOIXIMA.GR

Më 8 qershor të Premier League

Më 8 qershor, duket se ata do ta shohin përsëri futbollin në Angli, pasi në këtë datë fillimi i Premier League është i mundur.

Sipas një botimi të "The Times", në plan thuhet fillimi në 8 qershor dhe përfundimi i kampionatit më 27 korrik.

Sigurisht, të gjitha ndeshjet do të zhvillohen pas dyerve të mbyllura, ndërsa protokollet speciale mjekësore do të jenë në fuqi për lojtarët dhe të gjithë ata që janë të përfshirë.

Gjithsej 400 persona do të lejohen të hyjnë në një stadium, ku do të kryhet një test koronar, por problemi aktualisht ka të bëjë me numrin e testeve në dispozicion.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Neymar është në listën e Realit

Neymar, siç tregon gjithçka, do të mbetet banor i Parisit edhe për një vit, me ish-menaxherin e tij, megjithatë, duke ndezur ... zjarret në Barcelona, ​​duke thënë se braziliani mbetet ...

Në një prononcim për ESPN, Wagner Ribeiro, një ish-agjent i Neymar, zbuloi kontaktet e tij me presidentin e Real Florentino Perez: "Unë kam qenë në Madrid shumë herë dhe gjithmonë ka qenë qëllimi i Perethit për ta sjellë Neymar në Real. Vitin e kaluar, kur u takuam në zyrën e tij, ai më tha përsëri se ëndrra e tij është sulmuesi brazilian ”.

Sipas ish menaxherit të Neymar, çmimi i tij tani duhet të vlerësohet në 164 milion euro, me Parisin që paguan 222 milion euro për ta blerë atë në verën e vitit 2017.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Duke parë 2022, ai është presidenti i Real Madrid, Florentino Perez

Ebape dhe Haland përfshijnë planin e Florentino Perez për Real Madrid në 2022

Sipas Marca, drejtuesi administrativ i "mbretëreshës" ëndërron të ndërtojë një super ekip, i cili do të ketë futbollistët më të talentuar në botë.

Dëshira e flaktë e Perethit është, natyrisht, Killian Ebape. Njeriu i fortë i "merenguesve" do të bëjë gjithçka për të përvetësuar sulmuesin e Paris Saint-Germain, i cili ka një kontratë me ekipin francez deri në verën e vitit 2022.

Përtej kësaj, dëshira e dytë e presidentit të Realit është sulmuesi i Dortmundit, Erling Haland, për të cilin do të ketë një veprim blerjeje në muajt e ardhshëm.

Për pjesën tjetër, Florentino Perez pritet të japë një votë besimi për futbollistët e talentuar që i përkasin "mbretëreshës", si Vinicius, Odergaard, Rainier dhe Rodrigo, të cilët do të kenë fituar shumë përvojë deri në atë kohë dhe do të jenë pjekur.

Më në fund, në vitin 2022, "Santiago Bernabeu" i rinovuar, i cili ishte një nga vizionet e shkëlqyera të presidentit të Real Madrid, do të jetë gati - përfunduar mirë.

Surfbet.neto (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Vendimi për t'u rikthyer në fushë nga topat, javën e ardhshme ...

Vendimi për t'u rikthyer në stërvitje javën tjetër është marrë nga Arsenali.

Menaxhimi i Londrës do të lejojë trajnime në grupe të vogla, të udhëhequr nga ato që parashikon protokolli mjekësor dhe në të njëjtën kohë të respektohen të gjitha masat e sigurisë dhe rregullat shëndetësore.

Sidoqoftë, lojtarët nuk do të kenë të drejtë të përdorin lehtësitë e qendrës stërvitore, të cilat do të qëndrojnë të mbyllura.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

Klubet e mëdha evropiane ... po masakrohen për Dries Mertens

"Beteja" e shumë klubeve kryesore evropiane për të ardhmen e mesfushorit belg.

Mesfushori belg 33-vjeçar nuk ka rinovuar me Napolin, kontrata e tij po përfundon në sezon dhe ka disa ekipe që duan të tërheqin vëmendjen e tij.

Chelsea, Inter, Roma dhe Juventus kanë shprehur interes për Mertens, por hyn në lojë një tjetër emër i fortë ... pasi sipas "tuttomercatoweb" Liverpool është gjithashtu i interesuar seriozisht.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Cristiano ka qenë në Juventus edhe për dy vjet të tjerë

Një raport i Tuttosport thotë se nuk ka asnjë dyshim për largimin e Cristiano Ronaldos.

Tuttosport shpreh sigurinë se Cristiano Ronaldo do të qëndrojë në Juventus edhe për dy vjet të tjerë, domethënë duke përfunduar të gjithë kontratën e tij, në botimin e sotëm.

Në të, gazeta pretendon se ace 34-vjeçare është në kontakt të vazhdueshëm me menaxhimin e ekipit dhe ka marrëdhënie të shkëlqyera me të, diçka që nuk është prekur nga pandemia dhe diskutimet për uljen e pagave të kontratave që janë bërë.

Kështu, ai argumenton se nuk ka asnjë çështje për të ndaluar bashkëpunimin midis dy palëve.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Mourinho dëshiron Meniere

Jose Mourinho kishte kontakte me Thomas Meniere, duke dashur ta bindte atë të transferohej nga Parisi në Londër.

Gjysma e parë e sezonit të Jose Mourinho në Tottenham nuk ka kaluar aq mirë sa të jetë e mundur, me portugezët që përpiqen të mbledhin të pazbardhurit por që dështuan për momentin.

Sidoqoftë, "speciali" tashmë ka filluar të bëjë planet e tij për sezonin e ri, duke bërë sugjerime për lojtarët në administratë dhe kontakte me qëllimet e tij.

Njëri prej tyre është Thomas Menier i Paris Saint-Germain, me të cilin Jose Mourinho pati një bisedë telefonike, duke u përpjekur ta bindte atë të transferohej nga Parisi në Londër. Në të njëjtën kohë, ai duhet të bindë Daniel Levy, pasi shefi i Tottenham nuk i pëlqen të ofrojë kontrata afatgjata për lojtarët që i afrohen 30-tëve.

Megjithatë, Tottenham nuk po luan vetëm për të kthyerin belg 28-vjeçar pasi edhe Dortmund janë të interesuar, ndërsa duket mjaft e mundur që skuadrat e tjera të paraqiten si skenar në këmbët e tij.

Zlatan: "Dua të luaj sa më shumë"

Gjatë kohës kur jemi, Zlatan Ibrahimoviç po stërvit me Hamarby në Suedi, por ai mund të qëndrojë atje përgjithmonë.

Për shkak të një kurore, Zlatan Ibrahimoviç vazhdon stërvitjen në Suedinë e tij të lindjes. Ai aktualisht është duke stërvitur me ekipin e parë të Hamarby. Sidoqoftë, kjo nuk përjashton mundësinë e shikimit të tij në të ardhmen me fanellën e këtij ekipi.

Sigurisht, të mos harrojmë se ai është gjithashtu një bashkëpronar i ekipit pasi ai zotëron pothuajse 24% të aksioneve të tij. Sidoqoftë, kontrata me Milanin skadon verën e ardhshme, por ai ende nuk është i sigurt për qëndrimin e tij.

Pasiguria e përgjithshme e kampionatit italian për shkak të pandemisë nuk do të jetë befasi nëse bëhet fjalë për të kaluarën. Për më tepër, siç thekson ai, ai është lojtar i Milanit, por as nuk e di nëse kampionati do të fillojë.

"Më pëlqen që stërvitem me Hamarby, në Itali nuk mund të stërvitesh, në thelb nuk mund të largohesh nga shtëpia. Shoh fëmijë të etur për të arritur një nivel të lartë në Hamarbi.

Unë kam një kontratë me Milanin për momentin dhe dua të shoh se si do të përfundojë kampionati, nëse përfundon. Dua të luaj sa më shumë. Kur të mbarojë kjo situatë, do të më duhet të kthehem në Itali. Më duhet të respektoj kontratën që kam nënshkruar.

Nuk e përjashtoj mundësinë e kthimit në Suedi. Shumë herë kam që nuk dua të luaj në Suedi, por gjërat kanë ndryshuar. E lë të hapur ”.

Sterling: Mentaliteti i fituesit… Ajo që mësova nga Pep ”

Rahim Sterling bëri vetë-kritikën e tij për sezonin mesatar që po kalon, ndërsa zbuloi gjënë më të rëndësishme që është mësuar nga Pep Guardiola

Rahim Sterling foli për sezonin mediokër që ai është duke veshur me fanellën e Manchester Cityt. Në të njëjtën kohë, anësori i "Citizens" provoi një reagim kthyes për vitet që është në ekip. Më konkretisht, ai shpjegoi se cila është gjëja më e rëndësishme që ai ka mësuar gjatë mandatit të tij në Etihad.

Shtë e vërtetë që Sterling nuk është lojtari i dy sezoneve të mëparshme këtë vit. Ai e di këtë më mirë se kushdo. Kështu, ai e bëri vetë-kritikën e tij, duke theksuar se ai ka shënuar 15 gola më pak se sa duhet të kishte.

Si gjithë të tjerët, anësori i ri është duke pritur për fillimin e kampionatit, pas ndërprerjes për shkak të një korona. Motivimi i tij për tituj me ekipin është shumë i lartë. City mund të ketë humbur kampionatin ndaj Liverpool, por ato mbeten në të gjitha garat e tjera.

"Unë do të thoja që jam 15 gola larg nga vendi ku duhet të jem. Ky është qëllimi im. Në përpjekje për të rritur numrat e mi, por jo vetëm për të pasur numra të lartë. Më duhet të ndihmoj edhe ekipin.

Nëse keni shumë qëllime por ato nuk janë të rëndësishme, atëherë nuk kanë rëndësi. It'sshtë gjithçka për të shënuar gola që ju ndihmojnë të fitoni tituj.

Ndërsa jam në City, gjëja më e rëndësishme që kam mësuar është vlera e fitores. Më parë, nëse fitoja një ndeshje, isha i lumtur, por kur humba nuk e bëra aq shumë.

Tani, edhe kur humbasim një ndeshje në pesëmbëdhjetë, nuk do të dëshironit të ishit në dhomën e dollapit. Likeshtë si gjëja më e keqe në botë ka ndodhur.

Shtë një mësim i shkëlqyer që kam mësuar. Unë do ta kem gjithmonë me mua dhe jo vetëm në futboll. Mentaliteti i fituesit është shumë i rëndësishëm për të gjitha gjërat në jetë. Ky është mësimi numër një që kam mësuar nga Guardiola ".

Kështu që çdo skuadër që dëshiron Semedos do të duhet të paguajë 45 milion euro

Barcelona e vuri ... nderin për Nelson Semedo dhe në thelb fton të interesuarit të dalin me një ofertë për ta përvetësuar atë.

Pra, çdo skuadër që dëshiron Semedo do të duhet të paguajë 45 milion euro për Barcelonën, sipas raportit të "Sport", i cili shprehet se arsyeja e "divorcit" është vendimi i lojtarit për të ndaluar diskutimet për rinovimin e kontratës. e cila skadon në vitin 2022. Skuadra spanjolle kishte fituar Semedos nga Benfica në vitin 2017 në vend të 35 milion eurove, ata do të donin ta shisnin atë më shumë se 45 milion euro, por për shkak të krizës ai mund të mos jetë në gjendje të gjejë një ekip për të merrni edhe ato para.

Atletico Madrid është ndër kandidatët pasi kishte treguar interes që nga viti i kaluar.

NJOFTIMI PËR SHTYP

winmasters.gr

6η Ndeshja Bjelloruse e Ligës Premier fillon sot dhe stadiumi i saj elektronik winmasters.gr hap portat e saj për të mirëpritur aksionin garues tre-ditor!

Anëtarët e regjistruar të winmasters kanë mundësinë për të luajtur në të vetmin kampionat futbolli që vazhdon normalisht në kontinentin Evropian me një ofertë e mahnitshme * për tifozët e futbollit nga e Premtja deri të Dielën!

Betejat e Bate Borisov, Dynamo Minsk, Dynamo Brest dhe të gjitha skuadrat pjesëmarrëse në ligën e parë të renditur të Bjellorusisë luajnë me të panumërta bastet speciale në shanset konkurruese, me mundësi të tilla si:

 • Fitorja e një skuadre pa shënuar gol
 • Fitorja e një skuadre që ishte rikthyer në rezultat
 • G / G & Mbi 2.5
 • Gjysmë kohë / Përfundimi & O / U 2.5
 • Rezultate të shumëfishta
 • autogol

Qëndroni të sintonizuar!

E-mail : [Email mbrojtur]
Views: 22322
- 22687 ditë më parë
 • Guru L -

  4/4 fiton brenda

  ** FALKENBERG - MALME: Fiton në 6 të fundit për Malmo me 19 gola në pjesën sulmuese. Asnjë fitore në 6 ndeshjet e fundit brenda Falkenberg që vijnë nga 5 G / G me 4 Mbi 2.5. Malmε Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

  ** HAKEN - KALMAR: Kalmar mbetet pa fitore në 10 ndeshjet e fundit me 7 humbje dhe 3 barazime. Me 5 fitore, 1 barazim në 6 e fundit brenda, Haken me një raport shumë pozitiv të golit (16-1). Hacken Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

  Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

  ** ROVANIEMI - MARIEHAMN: G / G në 3 skuadrat e fundit brenda dhe jashtë skuadrave. G/G. Statistika

  ** VAASA - KAHAANI: Imazh i mirë brenda me 3 fitore, 1 barazim me (9-3) gola për Vaasa i cili në 6 ndeshjet e para nuk pranoi më shumë se 1 gol për ndeshje. Asnjë fitore në 5 më të fundit për Kahani. - 1 -. Statistika

  ** MIALBI - AIK STOCKHOLM: Ekipet nuk janë të vetëdijshëm për fitoren në përkatësisht 6 dhe 5 ndeshjet e fundit të kampionatit. Statistika

  ** ESTERSWOOD - ELFSBORG: Vetëm Hacken mposhti Elfsborg në 13 ndeshjet e para me sulmin e tyre duke shënuar 13 gola në 5 ndeshjet e fundit .. Ostersund injoron fitoren në 6 dhe 6 ndeshjet e fundit në shtëpi (4 humbje 2 barazime). Elfsborg Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

  Novibet: 100% pranë lojtarit *

  ** JUGARDEN - HAMARBY: Ngjitja me 3 fitore për Jurgarden me vetëm humbje (1-0) në Elfsborg në 6 ndeshjet e fundit. Hamarbi është inferior me sjellje të moderuar në përgjithësi. - 1 -. Statistika

  ** INTER TURQISHT - ATHEXKA: 4/4 fitore brenda Inter Turku me (11-3) gola. Haka nuk ka fitore në 7 kthesat e para. Inter Turku Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

  ** KOUOPIO - ELSINKI: Mbrojtje e mirë, e vështirë për tu humbur. - X -. Statistika

  Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

  ** LACTI - ILB: 0-0, 1-1. Statistika

  ** QYTETI I DERRIT - SAMROK ROVERS: Absolute me 6/6 fitore për Shamrock Rovers me (18-5) raportin e golit. Me 3 humbje, 1 barazim, 2 fitore në të njëjtat 6 ndeshje, Derry. Samrok Rovers Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

  ** ALESUD FK - VIKING: G / G & Mbi 2.5 6 fundit në Aalesund i cili numëron 10 Mbi 2.5 në 12 ndeshjet e fundit. Me 5 Mbi 2.5 në 6 ndeshjet e fundit, Vikingët. G/G & Mbi 2.5. Statistika

  Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

  ** KRISHTI - FILLIM: Nga 2 fitore vjen Kristiasnoud me bilancet që ka vetëm 2 humbje në 12 ndeshje. Filloni vetëm 1 fitore në të njëjtat 12 me një prani pasive me të spikatur që shënoi në të gjithë 6 larg. Christiansund Mbi 1.5, G / G, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

  ** MIONTALEN - HOUGESUD: Nga 7 humbje vjen Miondalen me zero në sulm në 3 më të fundit. (1-1) gola në 4 ndeshjet e fundit jashtë Haugesund. Statistika

  ** STAMPAEK - ONT: G/G. Statistikat

  ** ROSENBORG - SARPSBORG: Sarpsborg korrigjoi fillimin e keq me humbje 5/5 në ato edhe më të fundit me problemin e pranisë së jashtme. Fiton në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi për Rosenborg me një gol të lehtë. RosenbORC Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

  Temperatura rritet me 0% grabitje në Champions dhe Europa League! | 21+

  BOMBT E MUNDSHME… .ANALIZA

  ** NOM KALIOU - TRANS NARVA: (Estoni) Trans Narva ka qenë në rritje që nga fillimi i korrikut me 4 fitore dhe 1 barazim në 5 e fundit. Nga 1 barazim 1 humbje vjen Nom Kaliou me vetëm 2 fitore në 5 e fundit në shtëpi. - 2 -. Statistika

  ** BOISS JUNG - ZION: Vetëm 1 humbje në 9 ndeshjet e fundit zyrtare, Zion me mbrojtjen e tij duke mos pranuar në asnjë prej 9 përmendur më lart më shumë se 1 gol për lojë. - 2 -. Statistika

  ** KPV Bone - YARO: Kokkola me 2 fitore, Giaro me 4 fitore në 6 ndeshjet e fundit. Giaro shënoi në të gjitha 7 ndeshjet e kampionatit. - 2 -. Statistika

  ** STROMSGONCET - SANTEFIORD: Përmirësimi i tendencave me 3 fitore në 5 më të fundit, Sandefjord me sulmin e tij për të shënuar në 6 ndeshjet e fundit. Me 6 Mbi 2.5 në 7 skuadrat e jashtme të Stromsgodset i cili ka pranuar 21 gola në 10 ndeshjet e fundit. Me 4 Mbi 2.5 në 4 e fundit brenda. G / G, Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

  0% raketë në të gjitha lojërat e Champions dhe Europa League! | 21+

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Përsëri Liga e Kampionëve! Qyteti - Real dhe Juve - Lyon me grabitje 0%!

Aksioni në Champions Kthimi i ligës me dy lojëra të shkëlqyera! Manchester City - Real dhe Juventus - Lyon, me anglezët dhe francezët që fituan epërsinë, pas ndeshjeve të para. Sa për ndeshjen e Realit, "merengat" ishin mposhtur para audiencës së tyre nga City (1-2) dhe ata duhet të fitojnë për të shpresuar. Kujtohet se të dy skuadrat ishin takuar në gjysmëfinale të institucionit në periudhën 2015-16, kur Real Madrid ishte kualifikuar dhe më në fund kishte fituar trofeun prestigjioz.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Sa i përket ndeshjes në Torino, Juventus duket se është i aftë të kapërcejë pengesën e Lyon që ishte imponuar me rezultat 1-0 në tokën franceze. Tradita tregon një "bianconer" me tre fitore në katër ndeshje.

Qyteti dhe Lyon kanë epërsinë. Real dhe Juventus po kërkojnë një përmbysje. Champions Liga fillon në Pamestoixima.gr me 0% raketë * në të gjitha lojërat.

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Të gjitha ndeshjet evropiane me 0% grabitje në Pamestoixima.gr!

Vera është e nxehtë me lojërat e mëdha në Champions League dhe Europa League që luajnë në Pamestoixima.gr me 0% raketë * dhe super të kundërta! Faza e 16-të e Ligës së Kampionëve është përfunduar në mesin e javës, me përsëritje të ndeshjeve! Manchester City - Real Madrid, Bayern - Chelsea, Juventus - Lyon dhe Barcelona - Napoli janë lojëra që ju largojnë frymën dhe ju rrëmbejnë interesin e të gjithë tifozëve të futbollit!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Faza e 16-të është përfunduar në nivelin e Europa League, megjithatë! olimpik do të garojë në tokën angleze dhe selinë e saj Wolves, duke kërkuar kualifikim në raundin tjetër. Kopenhagen - Basaksehir, Leverkusen - Rangers, Shakhtar - Wolfsburg, Basel - Eintracht dhe Manchester City G. - Lincer janë përsëritësit e tjerë, ndërsa lojërat Inter - Getafe dhe Sevilla - Rocheh do të jenë Duisburg, përkatësisht).

Të gjitha lojërat e Europa League janë luajtur në Pamestoixima.gr me raketë 0% *

* Vlefshme për tregun ”Tel. Rezultati ”deri në fillimin e ndeshjes

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kupa e Ligës së Parë dhe më pas NBA!

Vera është e nxehtë Pamestoixima.gr me futboll dhe basketboll! Kuponi i sotëm është i dominuar nga finalja e madhe franceze e Kupës së Ligës në "Stand de France" por edhe rishfaqja e Giannis Antitokoumbo në dysheme.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Në 22:10 Paris Saint-Germain dhe Lyon garojnë për trofeun e Kupës së Ligës. Skuadra e Tuhel dëshiron të mbyllë në mënyrë ideale "stumped" gjatë sezoneve të tjera me një treshe. Lajmi i madh, natyrisht, nuk është askush tjetër veç dëmtimi i Killian M 'Bape. Ylli francez do të mungojë pas shënimit të vështirë që mori në fitoren dhe pushtimin e Kupës së Francës, 1 javë më parë. Ndeshjet e jetës dhe të vdekjes për mediokrin, këtë vit, Lyon. Përfunduar në 7η pozicioni i kampionatit, që do të thotë se asaj i duhet vetëm një fitore për të qenë në gjendje të vendosë një biletë evropiane në valixhet e saj. Beteja e madhe e Kupës së Ligës Franceze është duke u zhvilluar në Pamestoixima.gr me 0% raketë *!

Për… brenda natës, Giannis Antetokounbo kthehet në veprim sonte (01:30). Programi i sotëm mund të fillojë në orën 9:30 me ndeshjet Nets - Magic, Wizards - Suns and Blazers - Grizzlies, por ndeshja e ditës është ndeshja midis Bucks dhe Celtics. Gjoni kthehet në veprim pas një kohe dhe është gati për një spektakël të pasur. Menyja e opsioneve të basteve me mbi / nën lojtar është gjithashtu e pasur.

A do të arrijë Giannis të tejkalojë 27 pikë? A do ta tejkalojë Tatum kufirin e 23 pikëve? Në Pamestoixima.gr do të gjeni tregje nga bota e saj magjike NBA me super mosmarrëveshje!

* Vlen për blerjen "rezultati përfundimtar" deri në fillimin e garës

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Napoli - Inter me 0% grabitje dhe Serie A me Boost Boost!

Temperatura rritet në Pamestoixima.moj grua seri A! Kampionati italian është në thelb i vetmi kampionat i madh europian i mbetur. Ndeshja e parafundit fillon sonte me 2 ndeshje, Parma - Atalanta dhe Inter - Napoli.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Pamestoixima.gr ju merr në Milano. Aty ku përplasen Interi dhe Napoli. Dy ekipe që i përkasin elitës italiane. Pas sigurimit të titullit nga Juventus, mikpritësit nuk kanë më shpresë për titull, por janë rikthyer në vendin e dytë pas barazimit të Atalanta. Skuadra e Conte dëshiron të mbyllë ligën në mënyrën më të mirë (të Dielën udhëton në Bergamo kundër Atalanta) dhe më pas të përgatitet për betejën e saj evropiane kundër Getafe (5 gusht). Fituesja e kupës Napoli ka humbur "trenin" e Ligës së Kampionëve për sezonin e ardhshëm, por ajo gjithashtu dëshiron një fund të mirë (ajo përballet me Lazio të Dielën) për të shkuar me të gjitha forcat në ndeshjen e ndeshjes 1-1 kundër barcelona.

Ndeshja e saj e parafundit seri A hapet në mënyrën më të mirë në Pamestoixima.gr! Beteja e madhe Inter-Napoli luhet me 0% grabitje * dhe për këtë arsye super shanse.

Menyja kryesore vjen nesër me 8 ndeshje! Tani ju luani në seri Një unë Nxitja e fitores ** dhe Bast Builder ** për të shumëzuar fitimet tuaja dhe të bëni bast tuajin!

* Vlefshme për tregun ”tel. rezultati "deri në fillimin e ndeshjes

* Kushtet dhe kushtet zbatohen

Dueli Liverpool - Chelsea luan me grabitje 0%!

Η 37η garat e saj Kryeministër Ligë mbaron sonte me derbin Liverpool - Chelsea të mbizotërojë programi. Skuadra e Jürgen Klopp u kurorëzua kampion ndërsa skuadra e Frank Lampard po përpiqet të përfundojë e treta në maratonën e këtij viti. Kundërshtarët u përballën me njëri-tjetrin dy herë këtë vit, në nivelin e kupave Chelsea mbizotëroi 2-0 ndërsa në nivelin e ligës Liverpooli mposhti "Stamford Bridge" me rezultatin 2-1. "Reds" kundër "blu" në Anfield historike dhe ju keni çdo arsye për t'u rikthyer në lojë!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Aksioni vazhdon me Seria A dhe loja Parma - Napoli! Pritësit janë mbajtur jashtë rrezikut, vizitorët kanë shpresa të mëdha për pesë të parat dhe dëshirojnë t'i shterrojnë ato. “Partenopei” numëron pesë “2-3 gola” radhazi në udhëtimet e tyre, mendoni se do të zgjerohet ky rekord në “Ennio Tardini?

Pamestoixima.gr ju ofron betejat e mëdha në Angli dhe Itali me raketë 0% *, Bast Ndërtuesi ** dhe Boost Boost **!

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

** Kushtet dhe kushtet zbatohen

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Rënia në rënie

Më parë Redaksia