elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

"Ata duhet të rrinë në pozicionet e tyre"
EDITORIAL

"Ata duhet të rrinë në pozicionet e tyre"

Veterani i Manchester United dhe trajneri tani, shprehet se lojtarët duhet të qëndrojnë në pozicionet që kanë për ruajtjen e pagave të tyre ashtu siç janë.

Roy Keane u bëri thirrje futbollistëve që të mos pranojnë uljen e pagave të tyre në deklaratat e tij për Skysports.

Veterani i Manchester United dhe trajneri tani, deklaron se lojtarët duhet të qëndrojnë në pozicionet që kanë për ruajtjen e pagave të tyre ashtu siç janë, përveç nëse ata vetë duan ta bëjnë këtë në stilin e dhurimit të tyre për ekipet e tyre.

Pamestoixima.gr: Bjellorusia (0% rack), Nicaragua lojëra të rëndësishme gjysmëfinale me super mosmarrëveshje *

VEPRIMI NUK ndalet në PAMESTOIXIMA.GR

"Ata kanë nënshkruar kontrata dhe çdo kontratë që një lojtar ka me një ekip është çështje personale. Ideja që të gjithë lojtarët duhet të pranojnë uljen është e pakuptimtë. Shtë një çështje thjesht personale, "tha ai.

"Nëse ata duan të qëndrojnë në pozicionet e tyre dhe t'i kthejnë paratë e tyre me ekipe që kanë multimilionerë pas tyre, atëherë bëni atë. Mos u bëni presion nga ajo që shkruhet në shtyp. Kur isha në Nottingham Forest ose United në diskutimet që kishin ekipet, ata më bënë të qartë se ishte punë. Dhe e kuptova. Kam nënshkruar një kontratë dhe kam pritur që ekipet ta respektojnë atë, "tha Keane.

Reagime të shkëlqyera në Amnesty International

Organizata për të drejtat e njeriut Fair / Square Projects ka dorëzuar një konferencë ekspertësh në Premier League për blerjen e Newcastle.

Dokumenti thotë se "ka shumë prova që çdo konsorcium i lidhur me Qeverinë e Arabisë Saudite duhet të përjashtohet nga pronësia e ndonjë klubi të Premier League". 

Blerja e afërt e Newcastle nga një konsorcium i një blerësi të udhëhequr nga Fondi i Investimeve Publike Arabe Saudite ka provokuar reagime të forta në Amnesty International, i cili ka shprehur rezerva të forta në lidhje me internetin dhe abuzimet e tij të të drejtave të njeriut. Partnerët e Premier League. 

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Presidenti i La Liga ... paralajmëroi skuadrat që po mendojnë të abstenojnë!

Qëllimi i UEFA-s dhe FIFA-s është të vazhdojnë kampionatet dhe garat evropiane. Sidoqoftë, Belgjika dhe Hollanda tashmë kanë njoftuar pezullimin përfundimtar të ngjarjes së këtij viti. Sidoqoftë, ligat e mëdha në Evropë, për të mos humbur një milion tjetër, do të presin në momentin e duhur në mënyrë që të fillojnë përsëri lojërat. Edhe nëse kjo e heq atë deri në gusht!

Tashmë në Gjermani, disa ekipe kanë filluar trajnimet dhe autoritetet kompetente të vendit besojnë se kampionati do të fillojë përsëri në fillim të majit! Kjo duket se është ajo që ata duan të arrijnë edhe në Spanjë.

"Nëse autoritetet kanë thënë që ne mund të luajmë dhe disa skuadra refuzojnë të luajnë, atëherë ata do të ndëshkohen. Siç ishte rasti më parë. Në fazën e parë, ne jemi duke menduar për zgjatjen e kohëzgjatjes së këtij sezoni. "Ata duhet të fillojnë së pari të stërviten dhe më pas të luajnë".

"Në Gjermani, për shembull, ata tashmë kanë filluar trajnimet. Në fakt, ata thonë që luftimet do të fillojnë përsëri në maj. Nëse kampionati nuk vazhdon në Spanjë, do të humbasim më shumë se 1 miliardë! Nëse vazhdon me dyert e mbyllura, atëherë kjo humbje financiare do të arrijë në 300 milion euro ”, deklaroi ai në mënyrë karakteristike.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Sari nuk e harron Zorzinho, i cili nuk thotë "jo" për t'u rikthyer në Itali.

Ështja e transferimit të Zorzinho te Juventus mbetet "e nxehtë".

Sipas disa mediave italiane, mesfushori brazilian mbetet objektivi i parë në listë që Sari i ka dorëzuar administratës së Juventusit. Trajneri i Bianconeri ka një marrëdhënie të shkëlqyeshme me mesfushorin e Chelsea nga pasimi i përbashkët i tyre i suksesshëm nga Napoli.

Përveç bllokimit të Bluve, Juventus po thirret të krijojë një buxhet të vijës së mesme që po e shtyn Miralem Pjanicin të dalë.

Surfbet.net (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

"Bllok" nga Ministria Spanjolle e Shëndetësisë në La Liga.

Problemi i ri në futbollin spanjoll që mund të çojë në një vonesë të re.

Autoriteti organizativ i kampionatit të vendit synonte t'u shpërndajë të gjithë lojtarëve nga e marta e ardhshme pajisjet speciale që "zbulojnë" koronimin dhe më pas kalojnë në fazën e kthimit të stërvitjes.

Sipas Ministrisë, ky test nuk konsiderohet i besueshëm për sa kohë që nuk kryhet nga personeli mjekësor dhe në kushte të caktuara.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

Më 11 maj, Francezët kthehen në stërvitje

Të gjitha shoqatat profesionale u informuan nga federata.

Federata e Futbollit e vendit ka njoftuar të gjitha ekipet profesionale për datën e kthimit. Autoriteti kompetent, në konsultim me shërbimin shëndetësor shtetëror, informoi të gjithë mjekët e ekipeve për protokollin e ri të sigurisë që duhet të respektohet rreptësisht për shkak të COVID-19.

Në të njëjtën kohë, federata vazhdon negociatat për blerjen e provave në masë, të cilat do të bëhen për të gjithë futbollistët, trajnerët dhe ekipet.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Coutinho ndërhyri për t’i kapërcyer ato në këmbën e djathtë

Pa Felipe Coutinho, i cili i është nënshtruar një operacioni në gjurin e djathtë, Bayern Munich do të stërvitet për dy javët e ardhshme.

Coutinho, i cili kohët e fundit as nuk mori pjesë në seancat e vogla të stërvitjes së bavarezëve, u detyrua t’i nënshtrohej operacionit për të kapërcyer sikletin në këmbën e djathtë.

Mesfushori brazilian, i cili ka bërë 22 paraqitje në Bundesliga këtë sezon, duke shënuar tetë gola dhe duke luajtur dhjetë herë më shumë në Kupën dhe Ligën e Kampionëve, ku edhe shënoi një gol, pritet të kthehet në stërvitje brenda 14 ditëve.

Coutinho ishte lojtari i dytë i Bayern që u lëndua pas Corentin Tolisso.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Pogba është një dëshirë e ndezur e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane është i prirur të sjellë mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba në Madrid këtë verë.

Dëshira e zjarrtë e Zinedine Zidane është që të fitojë mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba këtë verë, sipas gazetës franceze L'Equipe.

Në pothuajse çdo dritare transferimi, "merençët" synojnë të përvetësojnë aksionin francez 27-vjeçar, por pa asnjë përfitim. Sidoqoftë, roli i trajnerit të "mbretëreshës" mund të jetë vendimtar në mënyrë që transferimi i Paul Pogba të hyjë drejtpërdrejt në finale.

Shtë e sigurt që pandemia e koronës do të ndikojë në tregun e futbollit dhe transferimet e shtrenjta do të jenë më pak se vitet e kaluara.

Sidoqoftë, Zinedine Zidane e ka bashkatdhetarin e tij Paul Pogba si objektivin e tij numër një për dritaren e transferimit të verës, kjo është arsyeja pse menaxhimi i Real Madrid është i gatshëm të ofrojë një shumë që do të bindë "djajtë e kuq" të heqin dorë nga lojtari.

Në fakt, ka shumë të ngjarë që Manchester United të japë miratimin e tij për përfundimin e transferimit, madje edhe me një propozim prej më pak se 87 milion paund, të cilat ishin kërkesat e para-kurorëzimit.

Romë për Mertens

Romët po flasin për Dries Mertens, pasi duket se ata kanë paraqitur një propozim prej 10 milion eurosh për një kontratë tre vjeçare.

Romët janë të vendosur të bëjnë Dries Mertens e tyre.

Sipas një raporti të Corriere dello Sport, Gialorosi erdhi në kontakt me sulmuesin belg i cili mbetet i lirë nga Napoli. Propozimi që ata i bënë atij sigurisht nuk e lë indiferent, pasi ka të bëjë me bashkëpunimin për tre vitet e ardhshme me pagat që arrijnë në 10 milion euro.

Mertens, 32 vjeç, është duke u shënjestruar nga Interi dhe Juve, por nuk ka gjasa të marrë një marrëveshje dy-vjeçare në këtë moshë si nga Nerazzurri ashtu dhe nga Bianconeri.

Maldini: "Ne duhet të përpiqemi të përfundojmë këtë sezon"

Paolo Maldini theksoi nevojën për të vazhduar dhe përfunduar sezonin në një intervistë në internet dhënë për Christian Vieri.

"Ne duhet të përpiqemi ta përfundojmë këtë sezon. Nëse nuk mbaron, do të jetë një katastrofë. Shumë nuk do të paguanin, ekipet do të falimentonin. Ne duhet të përpiqemi, por shëndeti është një përparësi. Nëse ka kushte, është e drejtë të provosh. Nëse nuk e detyrojmë veten, nuk do të fillojmë përsëri. "Dhe humbja financiare do të jetë e madhe," tha drejtori teknik i Milanit.

Cassano: "Unë mendoj se Zidane do të shkojë në Paris"

Antonio Cassano, i cili e sheh veten të riatdhesuar në emër të Parisit, bëri vlerësimin e tij për të ardhmen e Zinedine Zidane.

Antonio Cassano foli për trajnerin e Real Madrid dhe të ardhmen e tij. Veterani italian shprehu mendimin e tij për lëvizjen e radhës të Zinedine Zidane, të cilën e sheh të kthehet në vendlindje.

Sigurisht, ai nuk doli të përmendte edhe pasazhin e tij nga "urat". Një prani që sigurisht karakterizohej nga pritjet, por edhe nga gabimet.

Pikëpamja e Antonio Cassano bazohet në kritere të rregullta. Sipas 38-vjeçarit, Juventus nuk do të jetë një sfidë për trajnerin francez. Diçka që do të jetë Paris Saint-Germain, i cili do të jetë në gjendje të "ndërtojë" dhe ta çojë atë në majë. Kjo është, aty ku nuk ka arritur kurrë në historinë e saj.

"Zidane është një djalë fantastik. Trainimi është një kopje e Allegri. Edhe kundër Juventusit, Real luajti në stilin e tyre të Juventusit. Pra, nëse ai lë ku të shkojë? Në atë që keni lënë në të vërtetë? Nuk e di nëse ai dëshiron të largohet nga Real Madrid për të shkuar te Juve. Por unë mendoj se ai do të shkojë në Paris. Atje ai do të jetë në gjendje të shpenzojë gjithçka që dëshiron dhe është një sfidë sepse ata kurrë nuk kanë fituar Ligën e Kampionëve ”.

Në të njëjtën kohë, Cassano foli për vitet që kaloi me Mbretëreshën. Kur arriti në Madrid me pritshmëri të mëdha për shkak të talentit të tij. Por dy sezone më vonë, ai do të largohej me vetëm 2 gola në 19 paraqitje. Diçka për të cilën ai me siguri mendon edhe sot e kësaj dite.

"Ajo që u pendova më shumë ishte se nuk shfrytëzova rastin të luaja për Realin kur isha 23 vjeç. Ekipi më i madh në histori me lojtarët më të mëdhenj në botë. Zidane, Ronaldo dhe të tjerët luajtën atje. Pastaj erdhëm me Robinho për të zëvendësuar Figo dhe Owen. Unë kam qenë një nga më të mirat, por kam pasur momentet e mia vet-shkatërruese ”.

NJOFTIMI PËR SHTYP

winmasters.gr

6η Ndeshja Bjelloruse e Ligës Premier fillon sot dhe stadiumi i saj elektronik winmasters.gr hap portat e saj për të mirëpritur aksionin garues tre-ditor!

Anëtarët e regjistruar të winmasters kanë mundësinë për të luajtur në të vetmin kampionat futbolli që vazhdon normalisht në kontinentin Evropian me një ofertë e mahnitshme * për tifozët e futbollit nga e Premtja deri të Dielën!

Betejat e Bate Borisov, Dynamo Minsk, Dynamo Brest dhe të gjitha skuadrat pjesëmarrëse në ligën e parë të renditur të Bjellorusisë luajnë me të panumërta bastet speciale në shanset konkurruese, me mundësi të tilla si:

 • Fitorja e një skuadre pa shënuar gol
 • Fitorja e një skuadre që ishte rikthyer në rezultat
 • G / G & Mbi 2.5
 • Gjysma e kohës / Finale & O / U 2.5
 • Rezultate të shumëfishta
 • autogol

Qëndroni të sintonizuar!

winmasters.gr

* Kushtet dhe afatet zbatohen

E-mail : [email mbrojtur]
 Views: 23907
- 23829 ditë më parë
 • Guru L -

  Ata e çojnë atë në vendin e parë

  13: 00 ** Rio Ave - Feirense: Të dy ekipet dolën të fortë me Rio Ave edhe më mirë, duke shënuar 16 gola kundër Feirense 7. - 1 -.

  14: 00 ** Esbjerg - Freeman Amager: Esbjerg vjen nga një fitore psikologjike, e para në kampionat. (3-10) gola me 4/4 humbje përveç Freeman Amager. Esbjerg Mbi 1.5 dhe - 1 -.

  14: 30 ** Ujqërit - Brentford: Fitorja jashtë në Watford la mënjanë 3 humbjet e Wolves. Brentford po merr radhë nga fillimi i kampionatit. - 1 -.

  ** Holstein Kiel - Hanover: 6/6 Mbi 2.5 Holstein Kiel me (7-13) gola, sjellje e keqe mbrojtëse nga Hannover me 10 gola pasivë në 6 ndeshje. Mbi 2.5

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabujë në Pamestoixima.gr

Po hyjmë në një fundjavë plot me futboll, me ndeshjet e kampionateve më të larta evropiane që vjedhin - siç është logjike - shfaqjen! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: Kthimi i parave * T ALL GJITHA muaj për të Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtatori Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Të shtunën (18/09), Panathinaikos testohet në Janinë kundër PAS -it vendas, në një ndeshje që të gjithë e presin me shumë interes (futboll dhe bast) pas rezultateve të suksesshme të dy kundërshtarëve në premierën e Superligës. E PAS Giannina - Panathinaikos ti e jeton me te 0% grabujë ** dhe shumë baste speciale në Pamestoixima.gr!

Tekst lidhje: PAS Giannina - Panathinaikos me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, sot (18/09) në Pamestoixima.gr do të gjeni shanse të rritura për të dy PAS Giannina - Panathinaikos, por edhe për ndeshjet e tjera të rëndësishme të ditës (18/09), si p.sh Liverpool - Crystal Palace, Inter - Bolonja, Burnley - Arsenal dhe Atletico Madrid - Athletic Bilbao.

Mos harroni, ju jetoni të gjitha ligat e mëdha më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Bast Ndërtues*, Boost Nikis * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Olympiacos dhe PAOK me koeficient të shtuar!

Java e Evropës vazhdon me ndeshjet e Ligës së Evropës dhe Konferencës, me skuadrat greke që gjithashtu hyjnë në lojë! Dhe natyrisht, veprimi bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Në programin e saj E enjte (16/09) Lojrat e skuadrave greke bien në sy, me PAOK që po testohet në selinë e Lincoln për Konferencën League dhe Olympiakos pret Antwerpin në premierën e tij në grupet e Europa League. Në Pamestoixima.gr lojërat Lincoln - PAOK dhe Olympiacos - Antwerp ti jeton me 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Lidhja e tekstit: Olympiacos dhe PAOK me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, në programin e së enjtes (15/09) ka akoma ndeshje shumë të rëndësishme për garat evropiane, me lojërat Galatasaray - Lazio, Eintracht Frankfurt - Fenerbahce, Rangers - Lyon dhe Leicester - Napoli duke vjedhur shfaqjen.

Të gjitha ndeshjet e tij Europa League dhe e tij Lidhja e Konferencave ju i jetoni ato më lart Pamestoixima.gr me super mosmarrëveshje, Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Inter - Real Madrid me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Faza e grupeve në Ligën e Kampionëve filloi me surpriza dhe programi të Mërkurën (15/09) pritet me interes edhe më të madh! Dhe sigurisht, aksioni bëhet edhe më emocionues me të Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Ndeshja e Interit me Real Madridin është ajo që vjedh shfaqjen në programin e së Mërkurës 15/09, me parashikimin për fituesin përfundimtar që duket mjaft i rrezikshëm, pasi ndeshja është e paparashikueshme! Kush do të mbizotërojë në fund? Në Pamestoixima.gr ajo Inter - Real Madrid ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Inter - Real Madrid me 0% grabu ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, ka ende ndeshje shumë të rëndësishme në programin e së mërkurës (15/09), me Paris Saint-Germainin e Leo Messit që po testohet në Club Brugge, Manchester City pret Leipzig, Atletico luan me Porton në Madrid dhe Liverpool për t'u përballur me Milanin në shtëpi.

ajo Champions Ligë, kështu vazhdon, interesi i basteve arrin kulmin dhe nuk duhet ta harroni atë në rinovimin Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Bast Ndërtuesi *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Barcelona - Bayern Munich me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Koha e madhe ka ardhur! Sentra sonte (14/09) në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve me aksionin duke u bërë edhe më emocionues me Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Ndeshja mes Barcelonës dhe Bayern Munich është ajo që vjedh spektaklin në programin e së martës 14/09, me bavarezët që duken si favoritja e madhe dhe shanset e katalanasve të nisur! Kush do të mbizotërojë në fund? Në Pamestoixima.gr ajo Barcelona - Bayern Mynih ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Barcelona - Bayern Munich me 0% grabitje ** në Pamestoixima.gr!

Sigurisht, ka ende ndeshje shumë të rëndësishme në programin e së martës (14/09), me Manchester United dhe Juventus që testohen jashtë shtëpisë kundër Young Boys dhe Malmo respektivisht, ndërsa Chelsea mirëpret Zenit.

ajo Champions League, kështu, fillon, interesi i basteve arrin kulmin dhe nuk duhet ta harroni atë në të rinovuar Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Ndërtuesi i basteve *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Aris - OFI me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Tani kemi hyrë për mirë në sezonin 2021-22, pasi të gjitha ligat tashmë kanë bërë krosime dhe po përgatitemi edhe për grupet në garat kryesore evropiane! Sigurisht, aksioni është edhe më emocionues me Ekstrem Shtator për të vazhduar në Pamestoixima.gr!

Tekst link: Rimbursim * GJITH MUAJ në Pamestoixima.gr!

Shtatori është ... ndryshe me Ekstrem Shtator në Pamestoixima.gr! Pse në Pamestoixima.gr keni një rimbursim ** javor për të gjithë muajin! Çdo të hënë të muajit, Pamestoixima.gr do të kthejë një përqindje të basteve tuaja të humbura. Pse këtu me Ekstrem Shtator ju luani gjatë gjithë muajit në turnetë e mëdhenj në mënyrë të sigurt! Mos e humbisni rastin!

Pra, pak orë para se të hyjmë në një humor europian, Aris mirëpret OFI në ndeshjen që spikat nga programi i së hënës (13/09). Të dy kundërshtarët duan të hyjnë në Superligën e re me dorën e djathtë dhe dueli mes tyre pritet me shumë interes. Në Pamestoixima.gr ajo Aris - OFI ti e jeton me te 0% grabujë **, shumë baste speciale dhe performanca e përmirësuar në rezultatin përfundimtar dhe në paroli!

Tekst link: Aris - OFI me 0% grabujë në Pamestoixima.gr!

Mos harroni se në përtërirë Pamestoixima.gr të gjitha ligat kryesore gjithashtu luajnë me të Bast Ndërtuesi *, Fitore Boost * dhe Para 1 *Më shumë informacion mbi Oferta* dhe të gjitha performanca e përmirësuar do të gjeni në Pamestoixima.gr.

* Zbatohen kushtet dhe kushtet. Shanset mund të ndryshojnë.

** E vlefshme në ndeshjet e zgjedhura për tregun "Tel. Rezultati "deri në fillimin e ndeshjes.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.