elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Dy (2) kuti (5.33 & 5.00) dhe dy (2) bomba (4.55 & 3.80) nga Guru L

Ai vendos
Redaksional

Ai vendos

Koha për një vendim të madh po afron për Harry Kane. Në moshën 27 vjeç, menaxheri i Tottenham duhet të zgjedhë midis logjikës dhe emocionit

Harry Kane nuk mund ta thoshte më qartë. Kur u pyetën nëse do të qëndronte përgjithmonë në Tottenham, ai u përgjigj:

"Shpesh më bëhet kjo pyetje. Nuk mund të them po ose jo. Unë e dua Tottenham. Por nëse nuk mendoj se skuadra po përparon, se po ecën në drejtimin e duhur, unë nuk jam lloji i lojtarit që do të qëndrojë i sigurt në një klub.

Jam ambicioz, dua të përmirësohem, të jem një nga më të mirat. Varet nga skuadra, nuk do të thotë që unë do të them jo, dhe as do të qëndroj këtu përgjithmonë. "

Drejtuesi i Tottenham dhe Kombëtarja e Anglisë nuk është dikush dje. Ai e di që vitet kalojnë. Ai nuk është më sulmuesi i ri që drejton njerëzit të çmendur me paraqitjet e tij. Ai është në moshën e tij të 27-të dhe e di se koha për vendime të mëdha është pak a shumë në qoshe.

Pamestoixima.gr

Sport Virtual: Ju po përjetoni një përvojë të vërtetë të basteve! | 21+

Sport Virtual: Me grafika moderne dhe komentin Grek! | 21+

Planet e tij hartohen nga grupi i punës në Itali

Një tjetër plan, i cili duket se është i vështirë për tu zbatuar, po konsiderohet nga italianët në lidhje me rifillimin e kampionatit.

Planet e tij janë bërë nga grupi i punës i federatës italiane lidhur me rinisjen e sezonit.

Idetë që kanë rënë në tryezë janë shumë, ndërsa duket se ka rënë edhe në ditët e fundit, që është më ekstreme.

Sipas "Repubblica", ekziston një skenar ekstrem i cili thotë se ekziston mundësia që të gjitha ndeshjet të zhvillohen në Romë. Kjo për shkak se Roma është një nga qytetet e pakta që nuk është prekur nga pandemia e koronavirusit. Në fakt, skuadrat do të vendosen në Qytetin e Përjetshëm dhe kalimi i tyre në stadium do të jetë i lehtë dhe i shpejtë.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Rregullimi për kohën minimale midis dy ndeshjeve në Spanjë nuk ndryshon.

Siç është, ka ende një periudhë të shkurtër kohore midis dy ndeshjeve në ligën Spanjolle.

Kjo doli sot nga mbledhja e zhvilluar në prani të të gjitha organeve përkatëse. Në të, detajet u vendosën në tryezë për ndeshjet e mbetura në kampionat, kur ndeshjet fillojnë përsëri me fat të mirë, ku tema kryesore është ulja e kufirit nga 72 orë në 48.

Me fjalë të tjera, organizatat në Spanjë dëshiruan që një ekip të jetë në gjendje të luante një ndeshje pas dy ditësh dhe jo tre, gjë që është e vlefshme. Në fund të fundit, kjo nuk u pranua pasi zyrtarët konsideruan se ekzistonte një rrezik për shëndetin e lojtarëve.

Në fakt, çështja e pushimeve është hedhur në tryezë, përveç pjesës së parë, ka edhe dy pushime të tjera në lojërat që do të zhvillohen gjatë verës me nxehtësi të madhe, në mënyrë që lojtarët të mund të pinë ujë.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Lotito: "Lazio është gati të kthehet në stërvitje"

Bosi i Lazio këmbëngul se seancat stërvitore të ekipit mund të rifillojnë.

Edhe një herë, Claudio Lotito përsëriti qëndrimin e tij mbi mundësinë e rifillimit të stërvitjes.

Pronari i Lazio është në favor të një mundësie të tillë, pavarësisht se Italia është një nga vendet që ka provuar në një mënyrë të tmerrshme pasojat e koronës, me mijëra të vdekur.

Sidoqoftë, ai insiston që mjedisi dhe lehtësitë e qendrave të trajnimit të jenë të tilla dhe të pajisura aq mirë sa të mos ketë probleme ose rreziqe.

"Askush nuk dëshiron të minojë shëndetin publik. Të gjitha aktivitetet, me pëlqimin e qeverisë, mund të rinisin për aq kohë sa të sigurohen të gjitha mjetet e mbrojtjes dhe të sigurisë. Futbollistët kanë një gjendje të ndryshme fizike sesa një person normal dhe i nënshtrohen kontrolleve mjekësore, në mënyrë që ata të aftësohen, pa rrezikuar shëndetin e tyre dhe shëndetin e të tjerëve.

Ne ishim nga të parët që ndaluam stërvitjen, por jemi të gatshëm të kthehemi. Qendra stërvitore e Formello është e pajisur me të gjitha mjetet e nevojshme mjekësore dhe asnjë futbollist nuk do të vihet në rrezik. Kemi maska, doreza dhe madje edhe gota speciale. Lazio është një familje e madhe që kujdeset për të gjithë, "tha ai.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Carragher: "Një vendim i tillë i gabuar më bëri turp"

Jamie Carragher ka shprehur pakënaqësinë e tij për vendimin e Liverpool për të vënë në dispozicion punonjësit e saj.

Jamie Carragher nuk minoi fjalët e tij, duke folur për qëndrimin që Liverpool fillimisht mbajti ndaj punonjësve të saj.

Duke iu referuar vendimit të "të kuqve" për t'i vënë në dispozicion punonjësit e tyre, duke përfituar nga rregullimi i qeverisë për shkak të kurorëzimit (një vendim që ata kujtuan pas kritikave të ashpra), ish-acesi i ekipit "hodhi atë" në administratë.

Prandaj vini re tiparet:

"Unë u mërzita sepse Liverpooli, si kampionët evropianë, si kampionë të Premier League, edhe si kundërshtarë, dukej si model rol dhe të gjithë do të donin të shihnin skuadrat e tyre të shkonin me atë plan. Dhe një vendim i tillë i gabuar më bëri që të turpërohesha të isha një tifoz i Liverpool-it ”.

Surfbet.neto (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Real Madrid pritet të bëjë ulje deri në 12%

Njerëzit e Real Madrid kanë dy plane në mendje, në lidhje me shkurtimet në kontratat e lojtarëve.

Planet e tyre për uljen e pagave, për shkak të rënies së të ardhurave që kanë për shkak të pandemisë së koronarit, janë duke u bërë në Real Madrid.

Sipas "Cadena SER", Madridianët kanë dy plane në mendje në lidhje me shkurtimet në departamentin e futbollit dhe ato do të varen nga zhvillimi i ngjarjeve.

Konkretisht, nëse kampionati dhe Liga e Kampionëve vazhdojnë, Real Madrid pritet të vazhdojë me ulje që do të arrijnë në 12%. Në të kundërt, nëse ka një pushim përfundimtar në garat ose në disa prej tyre, siç është kampionati, atëherë "gërshërët" do të arrijnë në 20%.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

Hendeku po zgjerohet

Përplasja frontale midis skuadrave dhe anës së lojtarëve duket fatale.

Ndërsa bisedimet midis ekipeve të Premier League dhe lojtarëve vazhdojnë, hendeku midis tyre dhe pagat e tyre do të zgjerohet.

Një episod i ri që u shpalos këtë herë ishte orët e fundit, një telekonferencë në të cilën lojtarët, të udhëhequr nga Jordan Henderson, përsëritën qëndrimin e tyre që ata nuk do të tërhiqeshin dhe se e vetmja tërheqje e tyre do të ishte të vononin pagesën. të parave të tyre.


Në të njëjtën kohë, sipas raporteve britanike, drejtori ekzekutiv i Unionit të Lojtarëve, Gordon Taylor, insiston që skuadrat nuk kanë nevojë të bëjnë shkurtime, duke theksuar se pronarët kanë ato aksione që lejojnë që ata të jenë në përputhje me detyrimet e tyre.

Kjo pamje ndahet nga shumë lojtarë dhe ata insistojnë në kërkesat e tyre, veçanërisht nëse sezoni rifillon normalisht.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Solskier: "Diskutimet midis lojtarëve dhe klubeve po vazhdojnë"

"It'sshtë e padrejtë të thërrasim dikë individualisht ose lojtarët si ekip sepse unë tashmë e di se lojtarët po bëjnë shumë punë në komunitet dhe ata duan të ndihmojnë shumë në këtë situatë."

Ole Gunnar Solskier zuri një pozicion të qartë në favor të lojtarëve për çështjen e madhe të zvogëlimit të kontratës së tyre. Në një intervistë për skysports, trajneri i Manchester United e përshkroi taktikën e ekipeve si të padrejtë, pasi thotë se lojtarët mbështesin përpjekjet që bëhen dhe duan të ndihmojnë shumë.

"Thjesht erdhi në vëmendjen tonë atëherë. Shtë e padrejtë të thërrasësh dikë individualisht ose lojtarët si ekip sepse unë tashmë e di që lojtarët po bëjnë shumë punë në komunitet dhe lojtarët duan të ndihmojnë shumë në këtë situatë, "tha ai.

"Diskutimet midis lojtarëve dhe klubeve janë duke vazhduar, çfarë lloj kontributi ata do të japin, nuk është e lehtë për askënd dhe nuk është e drejtë për mua. Gabimet janë bërë dhe janë bërë nga shumë njerëz dhe ne gjithashtu mësojmë prej tyre. Tani është koha për të marrë vendime më të mira, më të mira, unë mendoj se të gjithë duam të ndihmojmë, komunitetet ".

Një trazirë në rastin e Icardi, i cili me siguri do të qëndrojë në Paris.

Përkundër faktit se disa re ishin mbledhur rreth marrëdhënies së Paris Saint-Germain me Mauro Icardi, të dy palët duket se po vazhdojnë së bashku për mirë.

Sipas një raporti të "Corrieredellosport", kampionët francezë vendosën të paguanin 70 milion euro Interit për ta blerë atë, ashtu si të dy palët janë pajtuar që nga vera dhe pritet të ushtrojnë opsionin, dy muaj para skadimit të tij. .

Me këtë zhvillim, sipas publikimit, del në përfundim se Thomas Tuchel vështirë se do të vazhdojë në stolin e skuadrës së tij, ndërsa zëvendësimi i Cavani, kontrata e të cilit po përfundon, do të jetë sulmuesi argjentinas.

Lippi: "Nuk ka rëndësi nëse lojërat janë mbyllur apo jo"

Marcello Lippi foli për "Gazzetta dello Sport" me rastin e pandemisë së kurorëzimit dhe efektet që ka ajo në futboll.

Ish-trajneri federal i Italisë shprehu mendimin e tij se Seria A duhet të përfundojë në formën e saj normale, pa play-off apo ndonjë alternative tjetër.

"Nuk ka rëndësi nëse lojërat janë mbyllur apo jo. Ky nuk është problemi, "tha 71-vjeçari kampion botëror 2006, duke shtuar:" Problemi është se absolutisht asgjë nuk mund të ndodhë nëse një ekip, thonë pesëdhjetë njerëz, udhëtojnë dhe takojnë kamerierë, kuzhinierë, shoferë. Vetëm kur fitojmë këtë luftë duhet të fillojmë përsëri. Nga dita e 26-të e ndeshjes dhe për 12 ditët e mbetura. Sezoni i ri nuk duhet të fillojë para fundit të këtij sezoni. Tjetra do të fillojë më vonë. "

E-mail : [Email mbrojtur]
Views: 24804
- 24792 ditë më parë
 • Guru L -

  Mbaron mirë

  ** HONKA - SEINAGYON: Plaçkitni për Honka të pamposhturit në 8 ndeshjet e para. Theshtë skuadra e vetme e pamposhtur në kampionat me një mbrojtje që ka pranuar vetëm 4 gola. Me fitoren në premierë, Seinayoen u la duke ardhur nga 3 humbje dhe 3 barazime. - 1 -. Statistika

  ** ΕΙΦ - ΓΝΙΝΣΤΑΝ: Mbi 2.5. Statistika

  ** ULENSAKER- KIZA - A.SANE: Asane e mbajti shtëpinë e saj në 3 outs Asane me 2 fitore 1 barazim .. Statistika

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Përsëri Liga e Kampionëve! Qyteti - Real dhe Juve - Lyon me grabitje 0%!

Aksioni në Champions Kthimi i ligës me dy lojëra të shkëlqyera! Manchester City - Real dhe Juventus - Lyon, me anglezët dhe francezët që fituan epërsinë, pas ndeshjeve të para. Sa për ndeshjen e Realit, "merengat" ishin mposhtur para audiencës së tyre nga City (1-2) dhe ata duhet të fitojnë për të shpresuar. Kujtohet se të dy skuadrat ishin takuar në gjysmëfinale të institucionit në periudhën 2015-16, kur Real Madrid ishte kualifikuar dhe më në fund kishte fituar trofeun prestigjioz.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Sa i përket ndeshjes në Torino, Juventus duket se është i aftë të kapërcejë pengesën e Lyon që ishte imponuar me rezultat 1-0 në tokën franceze. Tradita tregon një "bianconer" me tre fitore në katër ndeshje.

Qyteti dhe Lyon kanë epërsinë. Real dhe Juventus po kërkojnë një përmbysje. Champions Liga fillon në Pamestoixima.gr me 0% raketë * në të gjitha lojërat.

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Të gjitha ndeshjet evropiane me 0% grabitje në Pamestoixima.gr!

Vera është e nxehtë me lojërat e mëdha në Champions League dhe Europa League që luajnë në Pamestoixima.gr me 0% raketë * dhe super të kundërta! Faza e 16-të e Ligës së Kampionëve është përfunduar në mesin e javës, me përsëritje të ndeshjeve! Manchester City - Real Madrid, Bayern - Chelsea, Juventus - Lyon dhe Barcelona - Napoli janë lojëra që ju largojnë frymën dhe ju rrëmbejnë interesin e të gjithë tifozëve të futbollit!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Faza e 16-të është përfunduar në nivelin e Europa League, megjithatë! olimpik do të garojë në tokën angleze dhe selinë e saj Wolves, duke kërkuar kualifikim në raundin tjetër. Kopenhagen - Basaksehir, Leverkusen - Rangers, Shakhtar - Wolfsburg, Basel - Eintracht dhe Manchester City G. - Lincer janë përsëritësit e tjerë, ndërsa lojërat Inter - Getafe dhe Sevilla - Rocheh do të jenë Duisburg, përkatësisht).

Të gjitha lojërat e Europa League janë luajtur në Pamestoixima.gr me raketë 0% *

* Vlefshme për tregun ”Tel. Rezultati ”deri në fillimin e ndeshjes

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kupa e Ligës së Parë dhe më pas NBA!

Vera është e nxehtë Pamestoixima.gr me futboll dhe basketboll! Kuponi i sotëm është i dominuar nga finalja e madhe franceze e Kupës së Ligës në "Stand de France" por edhe rishfaqja e Giannis Antitokoumbo në dysheme.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Në 22:10 Paris Saint-Germain dhe Lyon garojnë për trofeun e Kupës së Ligës. Skuadra e Tuhel dëshiron të mbyllë në mënyrë ideale "stumped" gjatë sezoneve të tjera me një treshe. Lajmi i madh, natyrisht, nuk është askush tjetër veç dëmtimi i Killian M 'Bape. Ylli francez do të mungojë pas shënimit të vështirë që mori në fitoren dhe pushtimin e Kupës së Francës, 1 javë më parë. Ndeshjet e jetës dhe të vdekjes për mediokrin, këtë vit, Lyon. Përfunduar në 7η pozicioni i kampionatit, që do të thotë se asaj i duhet vetëm një fitore për të qenë në gjendje të vendosë një biletë evropiane në valixhet e saj. Beteja e madhe e Kupës së Ligës Franceze është duke u zhvilluar në Pamestoixima.gr me 0% raketë *!

Për… brenda natës, Giannis Antetokounbo kthehet në veprim sonte (01:30). Programi i sotëm mund të fillojë në orën 9:30 me ndeshjet Nets - Magic, Wizards - Suns and Blazers - Grizzlies, por ndeshja e ditës është ndeshja midis Bucks dhe Celtics. Gjoni kthehet në veprim pas një kohe dhe është gati për një spektakël të pasur. Menyja e opsioneve të basteve me mbi / nën lojtar është gjithashtu e pasur.

A do të arrijë Giannis të tejkalojë 27 pikë? A do ta tejkalojë Tatum kufirin e 23 pikëve? Në Pamestoixima.gr do të gjeni tregje nga bota e saj magjike NBA me super mosmarrëveshje!

* Vlen për blerjen "rezultati përfundimtar" deri në fillimin e garës

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Napoli - Inter me 0% grabitje dhe Serie A me Boost Boost!

Temperatura rritet në Pamestoixima.moj grua seri A! Kampionati italian është në thelb i vetmi kampionat i madh europian i mbetur. Ndeshja e parafundit fillon sonte me 2 ndeshje, Parma - Atalanta dhe Inter - Napoli.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Pamestoixima.gr ju merr në Milano. Aty ku përplasen Interi dhe Napoli. Dy ekipe që i përkasin elitës italiane. Pas sigurimit të titullit nga Juventus, mikpritësit nuk kanë më shpresë për titull, por janë rikthyer në vendin e dytë pas barazimit të Atalanta. Skuadra e Conte dëshiron të mbyllë ligën në mënyrën më të mirë (të Dielën udhëton në Bergamo kundër Atalanta) dhe më pas të përgatitet për betejën e saj evropiane kundër Getafe (5 gusht). Fituesja e kupës Napoli ka humbur "trenin" e Ligës së Kampionëve për sezonin e ardhshëm, por ajo gjithashtu dëshiron një fund të mirë (ajo përballet me Lazio të Dielën) për të shkuar me të gjitha forcat në ndeshjen e ndeshjes 1-1 kundër barcelona.

Ndeshja e saj e parafundit seri A hapet në mënyrën më të mirë në Pamestoixima.gr! Beteja e madhe Inter-Napoli luhet me 0% grabitje * dhe për këtë arsye super shanse.

Menyja kryesore vjen nesër me 8 ndeshje! Tani ju luani në seri Një unë Nxitja e fitores ** dhe Bast Builder ** për të shumëzuar fitimet tuaja dhe të bëni bast tuajin!

* Vlefshme për tregun ”tel. rezultati "deri në fillimin e ndeshjes

* Kushtet dhe kushtet zbatohen

Dueli Liverpool - Chelsea luan me grabitje 0%!

Η 37η garat e saj Kryeministër Ligë mbaron sonte me derbin Liverpool - Chelsea të mbizotërojë programi. Skuadra e Jürgen Klopp u kurorëzua kampion ndërsa skuadra e Frank Lampard po përpiqet të përfundojë e treta në maratonën e këtij viti. Kundërshtarët u përballën me njëri-tjetrin dy herë këtë vit, në nivelin e kupave Chelsea mbizotëroi 2-0 ndërsa në nivelin e ligës Liverpooli mposhti "Stamford Bridge" me rezultatin 2-1. "Reds" kundër "blu" në Anfield historike dhe ju keni çdo arsye për t'u rikthyer në lojë!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Aksioni vazhdon me Seria A dhe loja Parma - Napoli! Pritësit janë mbajtur jashtë rrezikut, vizitorët kanë shpresa të mëdha për pesë të parat dhe dëshirojnë t'i shterrojnë ato. “Partenopei” numëron pesë “2-3 gola” radhazi në udhëtimet e tyre, mendoni se do të zgjerohet ky rekord në “Ennio Tardini?

Pamestoixima.gr ju ofron betejat e mëdha në Angli dhe Itali me raketë 0% *, Bast Ndërtuesi ** dhe Boost Boost **!

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

** Kushtet dhe kushtet zbatohen

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Rënia në rënie

Më parë Redaksia