elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi i Ri (5.23) me 4/5 pikë nga Guru L

Arsenali, Qyteti në 2021?
Redaksional

Arsenali, Qyteti në 2021?

Arsenali po e shqyrton seriozisht rastin e Mikel Arteta.

Freddie Lubberg merr detyrat e Unai Emery por vetëm për një kohë të shkurtër. Tifozët e Arsenalit kanë arritur në një pikë indinjimi të tillë që do të ishte e pamundur që ata të pranonin një trajner famëkeq si Suedezin, që të jetë përgjithmonë në stolin e ekipit të tyre. Sidoqoftë, kjo nuk vlen për të gjithë trajnerët pa përvojë. Për të qenë më të saktë, kjo nuk vlen për këdo që ka shërbyer përkrah Pep Guardiola.

Sipas informacioneve nga Anglia, njerëzit e "Kanonierides" po e konsiderojnë seriozisht mundësinë që Arteta të bëhet trajneri i ri i ekipit. Ai nuk mund të ketë qenë kurrë trajner i parë, por fakti që ai punon me Pep konsiderohet një aftësi e shkëlqyeshme. Mbi të gjitha, vetë Katalanasja flet fjalët më të mira për të dhe e ka vajosur pasardhësin e tij.

Arteta, e cila në të kaluarën ka qenë një futbollist dhe kapiten i Arsenalit, gjithashtu i ka dhënë fund karrierës së tij në ekip. Nëse skenarët ekzistojnë, Spanjolli thirret që t'i përgjigjet një dileme shumë të rëndësishme. Ose tani shfrytëzoni rastin e madh në pankinën e "Londinezëve". Ose prisni që City të ketë kuptim në vitin 2021. Një zgjedhje vërtet shumë e vështirë. Por këtyre pozicioneve u duhen edhe vendime të vështira.

Matchdo ndeshje luhet me shanset që dëshironi në Pamestoixima.gr!

Guardiola: "Unë nuk mendoj se kemi një shans tjetër për të humbur."

Në deklaratat e tij, Pep Guardiola deklaroi se në mendjen e tij ka çdo ndeshje që vijon dhe jo pushtimin e kampionatit.

Tani e tutje, Manchester City nuk ka asnjë shans për të humbur, sipas Pep Guardiola.

Trajneri i "qytetarëve" theksoi se për momentin nuk po mendon për titullin, por fitoren në çdo ndeshje që vijon.

"Unë nuk mendoj për sa ndeshje kanë mbetur për fundin e kampionatit. Unë mendoj se nuk kemi vend për të pësuar një humbje tjetër!

Për momentin, nuk e kam në mendje pushtimin e Premier League. E vetmja gjë që më shqetëson mua është ndeshja përkatëse që pason dhe njëmbëdhjetë që duhet të përdor për të arritur fitoren ", tha Spanjolli 48-vjeçar.

OFI - AEK me 0% grabitje në stoiximan.gr. * Referohet te opsioni "Fituesi i Garës" para fillimit. Në dispozicion në lojërat e zgjedhura.

10 javë jashtë Dembele

Usman Dembele u dëmtua në ndeshjen e Barcelonës kundër Dortmundit dhe do të jetë jashtë për të paktën 10 javë.

Shoku me Usman Dembele në Barcelona!

Sipas "blaugrana", anësori francez do të qëndrojë larg aksionit për dhjetë javët e ardhshme, të paktën.

Dembele u dëmtua gjatë ndeshjes në shtëpi kundër Dortmundit dhe testet treguan se ai ka një dëmtim në kofshën e djathtë. Disi, Ernesto Valverde nuk mbështetet në shërbimet e tij për 2,5 muajt e ardhshëm.

Surfbet.neto (2000-2019): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Pasardhësi i Unai Emery kërkohet në Arsenal

Unai Emery është larguar nga puna nga Arsenali, me menaxhimin e klubit që konsideron disa raste për ta zëvendësuar atë.

Trajneri spanjoll u shkarkua sot nga "topçinjtë", duke paguar ... mermerin e paraqitjeve të këqija dhe rezultateve të pasuksesshme, si rezultat i të cilave ai u largua nga klubi.

Tani, drejtuesit e ekipit janë duke kërkuar për pasardhësin e tij dhe tashmë, sipas anglezëve, janë disa prej të preferuarave në listën e trajnerëve. Në krye të listës është i lirë Massimiliano Allegri dhe trajneri i Leicester, Brendan Rodgers.

Pas dy trajnerëve të lartpërmendur është Nuno Espirito Santos. Trajneri portugez ka bërë një set të shkëlqyer në Ujku, me "ujqërit" duke qenë në vendin e 5-të në Premier League dhe njëkohësisht duke siguruar kualifikimin e tyre në fazën tjetër të Europa League.

Novibet: 100% pranë lojtarit

Freddie Leungberg merr përsipër trajnerin e ri të klubit anglez

Tekniku i ri, zyrtar i Arsenalit dërgoi mesazhin e tij të parë duke e postuar në llogarinë e tij zyrtare në Twitter.

Shkarkimi i Unai Emery nga pankina e Arsenalit nuk shpërtheu si një bombë, pasi kursi i keq i "topçinjve" deri më tani, i çoi komandantët drejt këtij vendimi.

Freddie Lyungberg, zyrtari i ri i klubit anglez, i cili postoi një mesazh në eksitim, dërgoi mesazhin e tij në botën e Arsenalit.

"Për sa kohë që drejtoj Arsenalin, do të bëj gjithçka që mundem për të rikthyer buzëqeshje në fytyrat e njerëzve në ekip. Kemi disa javë të vështira përpara nesh dhe lojtarët kanë nevojë për mbështetjen tuaj. Le të fillojmë punën ”, tha 42-vjeçari Suedez.

Winmasters: Superleagu fillon me një super ofertë *

Një goditje për Liverpoolin me dëmtimin e Fabinho.

Mesfushorët brazilianë do të privohen nga shërbimet e mesfushorit brazilian deri në fillim të shkurtit 2020.

Mesfushori brazilian pritet të dalë jashtë veprimit për dy muaj, për shkak të dëmtimit të këmbës që pësoi në ndeshjen kundër Napolit.

26-vjeçari për këtë arsye do të humbasë Kupën e Botës së Klubeve në Katar, finalen e grupeve të Champions League, por edhe lojëra të rëndësishme në garën "e kuqe" për kampionatin.

Mungesa e Fabiano është shumë e rëndësishme për Liverpoolin, pasi ai është kyç dhe i pazëvendësueshëm në planet e këtij viti të J.rgen Klopp.

Parimatch: "5 Euro Bonus SURFBET" (Vetëm për Qipron)

Hames Rodrhesguez është shënjestruar nga Interi

Hames Rodrhesguez është objektivi i mundshëm i transferimit të Interit për verën e ardhshme.

Hames Rodrhesguez është shënjestruar nga Interi.

Mesfushori kolumbian nuk llogaritet nga Zinedine Zidane te Real Madrid dhe gjithçka tregon se vera e ardhshme do të jetë një gjë e së kaluarës për ekipin.

Pra, sipas "Repubblica", Hammes është në listën e Antonio Conte dhe është objektivi i transferimit të kandidatit të tij. Sigurisht, Real janë duke pretenduar një shumë afër 50 milion euro, megjithatë, në Inter ata nuk duken të gatshëm të japin një shumë kaq të madhe.

Alex Sandro filloi stërvitjen

Mbrojtësi i Juventusit, Alex Sandro është përsëri në dispozicion të Mauricio Sari, pasi tejkaloi dëmtimin e tij.

Trajneri i Juventusit Alex Sandro filloi stërvitjen pasi iu nënshtrua një operacioni.

Braziliani ishte jashtë veprimit për disa javë për shkak të një dëmtimi të muskujve që pësoi.

"Bianconeri" njoftoi se sot mbrojtësi 28-vjeçar hyri në një program të rregullt stërvitje dhe do të jetë në dispozicion për ndeshjen e së shtunës (30/11) kundër Sassuolo.

Flamengo e ka futur në sy Diego Costa-n.

Sulmuesi i Atletico Madrid, Diego Costa është shënjestruar nga Flamengo në mënyrë që të plotësojë hendekun e lënë nga Gabriel Barbosa, i cili po luan me hua nga Interi.

"Ai është lojtari i përsosur për Flamengo, ai ka një stil të veçantë", tha ish shoku dhe shoku i tij i skuadrës, Filipe Luis, i cili i përket "rumbo-negro".

31-vjeçari brazilian u rikthye te skuadra e Diego Simeone sezonin e kaluar, ndërsa në 42 paraqitje ai ka shënuar 7 gola.

Liverpooli dëshiron të rindërtojë stadiumin e tyre

Liverpool është gati të shpenzojë 60 milion për të rindërtuar Anfield.

Liverpooli dëshiron të rindërtojë stadiumin e tyre dhe pritet të shpenzojë 60 milion. Në fakt, në plan ka një rritje të kapacitetit.

Në veçanti, pritet të shtohen 7.000 vende, duke sjellë kapacitetin e stadiumit në 61.000. Përveç kësaj, do të kishte ndryshime në përfitimet për fansat.

Kërkesa për rindërtim do t'i njoftohet Këshillit të Qytetit Liverpool në pranverën e vitit 2020.

Kthimi Ajo rrjedh në emër të Derby-it

Legjenda angleze po përgatitet të luajë me ekipin e tij të ri nga viti i ri

Wayne Rooney dukej se po shijonte kthimin e tij në tokën angleze në emër të Derby County.

Legjenda e Manchester United u kthye në shtëpi pas një tranzicioni mjaft të suksesshëm nga MLS dhe DC United, duke synuar të heqë "deshët" nga Kampionati në "sallonet e mëdha".

Megjithëse sulmuesi anglez nuk mund të luante në një lojë zyrtare deri në fillimin e dritares së transferimit në janar, ai e mbajti seancën e tij të parë stërvitore me shokët e tij të ri të skuadrës, nën vëzhgimin e Philip Coco.

Në fakt, ai dukej shumë i kënaqur me kthimin e tij në stërvitje.

I dashur lexues,

Me regjistrimin parim dhe verifikimin e llogarisë tuaj duke dërguar dokumentet e kërkuara me titull "5 Euro Bonus SURFBET" tek Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë. Parimatch u ofron lexuesve Surfbet 5 € pa depozitë për të vënë bast në çdo lojë që dëshironi falas!

Për çdo sqarim, ju lutemi kontaktoni Ndihmën e Klientit të Parimatch në 22007248 ose Live Chat (këndi i poshtëm i djathtë i faqes së internetit të Parimatch) ose duke dërguar në këtë email: Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë..

E-mail : [Email mbrojtur]
Views: 16684
- 15140 ditë më parë
  • Guru L -

    Ka një avantazh psikologjik

    ** ASWAN - MASR FC: (Egjipt) Humbjet për Masrin në 6 ndeshjet e fundit dhe në 4 ndeshjet e fundit me probleme intensive sulmuese dhe mbrojtje që pranojnë mbi 2.00 gola mesatarisht për lojë në sa më sipër. Aswan me 3 fitore në 4 ndeshjet e fundit. - 1 -. Statistika

    ** KISTO - BIFK:(Finlandë | Kakkonen - Lohko C) Mbi 2.5, 3.5. Statistika

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Matsares në Pamestoixima.gr! Ujku - Sevilla dhe Shakhtar - Basel me raketë 0%!

Kjo verë është e nxehtë me futbollin evropian! Vazhdon faza e nokautit të Europa League! Në Duisburg, Ujku dhe Seville do të garojë për gjysmëfinale. Ujqërit arritën të përjashtojnë Olympiakos dhe Sevilla i eliminuar Romët. "Ujku" po luan pa stres këtë vit, duke provuar çdo herë për befasi. Shtë e qartë se më me përvojë janë "palanganas" që kanë një traditë në institucion. Kush mendoni se do të buzëqeshni sonte? Anglisht apo spanjisht?

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Në të njëjtën kohë (22:00), në Gelsenkirchen, Shakhtar dhe Reign përplasja me qëllimin e gjysmëfinales së institucionit. Shakhtar kapërcen pengesën e Wolfsburgut më lehtë sesa pritej, ndërsa Basel la jashtë një ekip tjetër gjerman, Eintracht Frankfurt. Në vitin 2008, dy kundërshtarët e sotëm u përballën me njëri-tjetrin në Ligën e Kampionëve, me ukrainasit shënuar dy fitore (2-1, 5-0). A do të jenë në gjendje zviceranët të shkelin këtë traditë të pafavorshme apo Shakhtar do të jetë në katër skuadrat më të mira të institucionit për 2019-20?

Dy ndeshje të forta sonte për Evropë League! Të dy janë luajtur në Pamestoixima.gr me 0% raketë *!

22:00 | Ujku - Seville
22:00 | Shakhtar - Bazel

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Përsëri Liga e Kampionëve! Qyteti - Real dhe Juve - Lyon me grabitje 0%!

Aksioni në Champions Kthimi i ligës me dy lojëra të shkëlqyera! Manchester City - Real dhe Juventus - Lyon, me anglezët dhe francezët që fituan epërsinë, pas ndeshjeve të para. Sa për ndeshjen e Realit, "merengat" ishin mposhtur para audiencës së tyre nga City (1-2) dhe ata duhet të fitojnë për të shpresuar. Kujtohet se të dy skuadrat ishin takuar në gjysmëfinale të institucionit në periudhën 2015-16, kur Real Madrid ishte kualifikuar dhe më në fund kishte fituar trofeun prestigjioz.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Sa i përket ndeshjes në Torino, Juventus duket se është i aftë të kapërcejë pengesën e Lyon që ishte imponuar me rezultat 1-0 në tokën franceze. Tradita tregon një "bianconer" me tre fitore në katër ndeshje.

Qyteti dhe Lyon kanë epërsinë. Real dhe Juventus po kërkojnë një përmbysje. Champions Liga fillon në Pamestoixima.gr me 0% raketë * në të gjitha lojërat.

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Të gjitha ndeshjet evropiane me 0% grabitje në Pamestoixima.gr!

Vera është e nxehtë me lojërat e mëdha në Champions League dhe Europa League që luajnë në Pamestoixima.gr me 0% raketë * dhe super të kundërta! Faza e 16-të e Ligës së Kampionëve është përfunduar në mesin e javës, me përsëritje të ndeshjeve! Manchester City - Real Madrid, Bayern - Chelsea, Juventus - Lyon dhe Barcelona - Napoli janë lojëra që ju largojnë frymën dhe ju rrëmbejnë interesin e të gjithë tifozëve të futbollit!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Faza e 16-të është përfunduar në nivelin e Europa League, megjithatë! olimpik do të garojë në tokën angleze dhe selinë e saj Wolves, duke kërkuar kualifikim në raundin tjetër. Kopenhagen - Basaksehir, Leverkusen - Rangers, Shakhtar - Wolfsburg, Basel - Eintracht dhe Manchester City G. - Lincer janë përsëritësit e tjerë, ndërsa lojërat Inter - Getafe dhe Sevilla - Rocheh do të jenë Duisburg, përkatësisht).

Të gjitha lojërat e Europa League janë luajtur në Pamestoixima.gr me raketë 0% *

* Vlefshme për tregun ”Tel. Rezultati ”deri në fillimin e ndeshjes

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kupa e Ligës së Parë dhe më pas NBA!

Vera është e nxehtë Pamestoixima.gr me futboll dhe basketboll! Kuponi i sotëm është i dominuar nga finalja e madhe franceze e Kupës së Ligës në "Stand de France" por edhe rishfaqja e Giannis Antitokoumbo në dysheme.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Në 22:10 Paris Saint-Germain dhe Lyon garojnë për trofeun e Kupës së Ligës. Skuadra e Tuhel dëshiron të mbyllë në mënyrë ideale "stumped" gjatë sezoneve të tjera me një treshe. Lajmi i madh, natyrisht, nuk është askush tjetër veç dëmtimi i Killian M 'Bape. Ylli francez do të mungojë pas shënimit të vështirë që mori në fitoren dhe pushtimin e Kupës së Francës, 1 javë më parë. Ndeshjet e jetës dhe të vdekjes për mediokrin, këtë vit, Lyon. Përfunduar në 7η pozicioni i kampionatit, që do të thotë se asaj i duhet vetëm një fitore për të qenë në gjendje të vendosë një biletë evropiane në valixhet e saj. Beteja e madhe e Kupës së Ligës Franceze është duke u zhvilluar në Pamestoixima.gr me 0% raketë *!

Për… brenda natës, Giannis Antetokounbo kthehet në veprim sonte (01:30). Programi i sotëm mund të fillojë në orën 9:30 me ndeshjet Nets - Magic, Wizards - Suns and Blazers - Grizzlies, por ndeshja e ditës është ndeshja midis Bucks dhe Celtics. Gjoni kthehet në veprim pas një kohe dhe është gati për një spektakël të pasur. Menyja e opsioneve të basteve me mbi / nën lojtar është gjithashtu e pasur.

A do të arrijë Giannis të tejkalojë 27 pikë? A do ta tejkalojë Tatum kufirin e 23 pikëve? Në Pamestoixima.gr do të gjeni tregje nga bota e saj magjike NBA me super mosmarrëveshje!

* Vlen për blerjen "rezultati përfundimtar" deri në fillimin e garës

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Napoli - Inter me 0% grabitje dhe Serie A me Boost Boost!

Temperatura rritet në Pamestoixima.moj grua seri A! Kampionati italian është në thelb i vetmi kampionat i madh europian i mbetur. Ndeshja e parafundit fillon sonte me 2 ndeshje, Parma - Atalanta dhe Inter - Napoli.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Pamestoixima.gr ju merr në Milano. Aty ku përplasen Interi dhe Napoli. Dy ekipe që i përkasin elitës italiane. Pas sigurimit të titullit nga Juventus, mikpritësit nuk kanë më shpresë për titull, por janë rikthyer në vendin e dytë pas barazimit të Atalanta. Skuadra e Conte dëshiron të mbyllë ligën në mënyrën më të mirë (të Dielën udhëton në Bergamo kundër Atalanta) dhe më pas të përgatitet për betejën e saj evropiane kundër Getafe (5 gusht). Fituesja e kupës Napoli ka humbur "trenin" e Ligës së Kampionëve për sezonin e ardhshëm, por ajo gjithashtu dëshiron një fund të mirë (ajo përballet me Lazio të Dielën) për të shkuar me të gjitha forcat në ndeshjen e ndeshjes 1-1 kundër barcelona.

Ndeshja e saj e parafundit seri A hapet në mënyrën më të mirë në Pamestoixima.gr! Beteja e madhe Inter-Napoli luhet me 0% grabitje * dhe për këtë arsye super shanse.

Menyja kryesore vjen nesër me 8 ndeshje! Tani ju luani në seri Një unë Nxitja e fitores ** dhe Bast Builder ** për të shumëzuar fitimet tuaja dhe të bëni bast tuajin!

* Vlefshme për tregun ”tel. rezultati "deri në fillimin e ndeshjes

* Kushtet dhe kushtet zbatohen

Rënia në rënie

Më parë Redaksia