elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Dy (2) kuti (5.33 & 5.00) dhe dy (2) bomba (4.55 & 3.80) nga Guru L

"Drejt mjaft"
Redaksional

"Drejt mjaft"

I zhgënjyer me fitoren 2-2 të Tottenham ndaj Olympiakos, tha Mauricio Pochettino dhe e përshkroi rezultatin si të drejtë, ndërsa ai dukej i impresionuar nga atmosfera në fushë

Detajuar atë që ai tha për bashkëpunim. lloji:

- për 2-2: "Ndihemi të zhgënjyer nga rezultati, por sidoqoftë nuk isha i kënaqur me performancën tonë në pjesën e parë. Ne kishim një plan dhe duhej ta respektonim që në fillim. Mund të kemi shënuar dy golat në pjesën e parë, por më pas i kemi dhënë mundësi Olympiakos dhe kjo nuk duhet të ndodhë kaq lehtë në një nivel të tillë. Ne nuk patëm një shfaqje të ngjashme me të Shtunën kundër Pallatit. Në pjesën e dytë u ngjitëm, patëm mundësi, por nuk arritëm të dominojmë. Rezultati është i drejtë ".

- në lidhje me atë se si ai humbi avantazhin 0-2: "Ne nuk kemi pasur qëndrueshmërinë dhe intensitetin e kërkuar në një nivel të tillë. Duhet të jemi të përqendruar dhe të parashikojmë lëvizjet e kundërshtarit .. Nuk më pëlqeu performanca jonë. Duhet të mposhtësh kundërshtarin në lojëra të tilla. Në pjesën e dytë u bëmë më mirë dhe patëm mundësi, por nuk i shfrytëzuam ato. Ne duhet të ndryshojmë dhe të bëhemi më të kërkuar nga vetja ".

- për Olympiakos: "Nuk u befasova nga imazhi i Olympiacos. Sepse ne e dinim që ai ka lojtarë të kualitetit dhe se është një ekip i mirë. Kjo është ngjarja më e madhe evropiane. Unë u zhgënjeva nga mënyra sesi e filluam lojën. "Teamshtë një ekip cilësor dhe do të jetë konkurrues edhe ndaj Asteras dhe Bayern".

- për Dele Aliun: "Unë jam thjesht i lumtur që jam këtu. Duhet të shohim sesi mund ta bëjmë atë të ketë nivelin që ai pati përsëri. Sot ishte një ndeshje e vështirë. Por jam i kënaqur me performancën e tij edhe pse ai nuk pati një ndeshje të shkëlqyeshme. Ai dëshiron përmirësim por kërkon edhe kohë ”.

- finale e Olimpias dhe atmosfera në stadium: "Ai kishte më shumë finale, por kjo nuk do të thotë se ai kishte më shumë mundësi. Në fund nëse keni më shumë finale apo më shumë posedim të topit nuk do të thotë shumë. Unë vij këtu duke punuar me emocion. Nesër do të jem në gjendje ta shoh dhe ta analizoj më mirë lojën. Në përgjithësi ishte një rezultat i drejtë. Një nga atmosferat më të mira që kam parë ndonjëherë në një stadium. Tifozët ishin pranë ekipit që në fillim. Atmosfera ishte fantastike. Urime Olympiakos për atmosferën e krijuar nga miqtë e saj ".

Matchdo ndeshje luhet me shanset që dëshironi në Pamestoixima.gr!

Kritika e ashpër e Ferdinandit ndaj Tottenham

Tottenham nuk arriti të linte Faliro me fitore, megjithëse ata ishin përpara 2-0 në gjysmën e orës së ndeshjes kundër Olympiakos dhe Rio Ferdinand nuk iu dha skuadrës së Mauricio Pochettino.

Ndeshja në “Karaiskakis” filloi në mënyrë ideale për Tottenham pasi me përfundimin e gjysmë ore të ndeshjes ajo fitoi një avantazh të dy golave ​​me golat e Kane (pen ’26’) dhe Moura (30 ’), por në finale u gjet finalisti i finales së vitit të kaluar. Liga e Kampionëve do të pajtohet me shkallën e barazimit (2-2).

Kjo për shkak se Olympiakos tregoi karakter dhe arriti të shënojë dy gola dhe të barazojë në 2-2, me Rio Ferdinand të ishte veçanërisht kritik ndaj skuadrës së Pochettino kur iu kërkua të komentojë pamjen e saj në një bisedë televizive që pati me Gary Lineker.

"Spurs duhet të ketë me vete, kur ju drejtoni 2-0 larg shtëpisë ju bëni ekipin vendas të heshtë, por ata hodhën këtë avantazh duke treguar një mungesë përqendrimi.

Ju mendoni se ata do të kenë fituar përvoja nga sezoni i kaluar dhe nga ato që mësuan, por kjo nuk ndodhi. Unë mendoj se ata ishin shumë të qetë ”, theksoi mbrojtësi veteran dhe tani një komentues, për të shtuar:

"Pochettino do të jetë jashtëzakonisht i zhgënjyer nga disa prej lojtarëve të tij ..."

Ebape ka më shumë shitje nga të gjithë lojtarët e Paris Saint-Germain

Killian Ebape tejkaloi Neymar në shitjet e paraqitjeve dhe tani është, me ... topin, lojtari më tregtar i Paris Saint-Germain!

Shitjet e Killian Ebape tani kanë më shumë shitje nga të gjithë lojtarët e Paris Saint-Germain. Deri kohët e fundit, Neymar ishte në vendin e parë, por dëshira e tij e shprehur për të lënë klubin francez ishte një dhuratë që do ta ... prishte atë.

Në fakt, braziliani nuk është as ndër futbollistët më të spikatur të ekipit në muze dhe butikët e mëdhenj të Parisit. Konkretisht, në butikun e madh përpara “Parkut të Princeshave” mbizotërojnë këmishat e Ebape, Cavani dhe Markinios!

Këmishë që… shet jashtë është ajo e bardha me emrin Ebape, e cila kushton 150 euro.

Surfbet.neto (2000-2019): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Mason Mount dëmtoi kyçin e këmbës

Aksi 20-vjeçar u dëmtua në kyçin e këmbës në ndeshjen e djeshme me Valencia dhe mungesa e tij do të bëhet e ditur në 24 - 48 orë.

Koha që do të duhet që ata të privohen nga shërbimet e Mason Mountain do të dihen brenda 48 orëve në Chelsea, pasi Frank Lampard zbuloi: "Ne duhet ta vlerësojmë atë brenda 24 - 48 orëve të ardhshme për të parë shkallën e dëmtimit".

Sikur të mos ishte e mjaftueshme humbja në shtëpi nga Valencia në Premierën e Ligës së Kampionëve, Londinezët panë një nga lojtarët e tyre më të stërvitur të dëmtuar në kyçin e këmbës, pas një pengese nga François Coquelin pikërisht në 8-të të ndeshjes. Trajneri i "bluve" deklaroi: "injuryshtë një dëmtim i këmbës dhe është për të ardhur keq. Ai ka luajtur aq mirë deri më tani dhe filloi mirë sot (dje) ".

Kujtohet se Mount ka filluar si lojtar kryesor në të gjitha 5 ndeshjet e para të Chelsea në Premier League dhe ka shënuar 3 gola.

Winmasters: Superleagu fillon me një super ofertë *

Godin: "Unë shoh shumë gjëra në Inter që më kujtojnë Atletico"

Diego Godin gjeti një ambient në Inter të ngjashëm me atë të Atletico Madrid, kur fitoi ligën në Spanjë gjashtë vjet më parë. Një mjedis i ngjashëm me atë të Atletico Madrid, kur ai fitoi kampionatin në Spanjë gjashtë vjet më parë është gjetur në Inter nga Diego Godin.

"Unë shoh shumë gjëra te Interi që më kujtojnë Atletico të fitojë ligën në 2013/14. "Atmosfera në dhomat e dollapit, fryma e ekipit, vendimi për të qenë të gjithë bashkë dhe të punojmë për të bërë mirë ...", tha ai fillimisht.

Sa i përket derbit të Milanit të Shtunën tjetër, ai komentoi: "Unë e di se çfarë do të thotë kjo ndeshje për të gjithë botën, këto lojëra i bëjnë tifozët krenarë".

Novibet: 100% pranë lojtarit

Cristiano: "Për mua, unë jam numri 1 në histori"

Në një intervistë të ndryshme nga ato që ai kishte dhënë deri më tani, Cristiano Ronaldo foli për problemin me të cilin përballet si superyll, por edhe për varrin e tij.

Superylli portugez tha shumë duke folur me Pierce Morgan në rrjetin televiziv britanik ITV.

Flisni për Lionel Messin dhe kundërshtarin e tyre, "Topat e Artë", por edhe për mënyrën se si ... e mërzitshme është të jesh Cristiano Ronaldo!

"Do të doja të kisha më shumë" Topat e Artë "në historinë e futbollit. Unë do ta doja atë dhe mendoj se e meritoj. Messi është një djalë fantastik dhe një lojtar fantastik, por unë mendoj se nëse kam gjashtë, shtatë ose tetë Topa të Artë, atëherë do të jem mbi të. Ne nuk jemi miq, por kemi 15 vite që ndajmë vëmendjen e vëmendjes. Ne kemi një marrëdhënie të mirë, unë e di se ai më shtyn të bëhem më i mirë dhe unë e shtyj atë "tha Ronaldo dhe më pas ai bëri një shaka ...

"Unë nuk mund të kontrolloj se çfarë u pëlqejnë njerëzve, disa njerëzve u pëlqen ky apo ai lojtar. Për mua, unë jam numri 1 në histori. E di që jam një nga më të mëdhenjtë e të gjitha kohërave në historinë e futbollit. Nuk dua numrin 7 në varrin tim, por numrin 1! ”

Parimatch: "5 Euro Bonus SURFBET" (Vetëm për Qipron)

Ake e Juventus gjithashtu tha se ai do të donte të mos ishte vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

"Të jesh unë është e mërzitshme. Disa prej tyre janë fantastike. Duke qenë e famshme, faqja e parë në gazeta dhe në TV. Por pas 15 vjetësh gjithçka kërkoj është intimiteti. Unë e kam humbur atë për 10 vitet e fundit. Nuk kam qenë në gjendje t’i çoj fëmijët e mi në park. "Nëse e bëj, të gjithë fillojnë të na shikojnë dhe kjo i bën fëmijët, të dashurën time dhe mua të nervozohen," tha ai.

Cristiano gjithashtu rrëfeu një nga tregimet e tij personale të preferuara kur ai dhe një shok i maskuar veten për të shkuar në një klub në Madrid për një festë të Vitit të Ri, duke i atribuar zgjedhjes së tij se sa anonimitet i dha maskimi i tyre.

I pyetur në lidhje me akuzat për përdhunim ndaj tij nga amerikani Kathryn Magiorga, ai pranoi se viti 2018 ishte viti më i vështirë në jetën e tij.

"Thjesht më vuri në dukje atëherë. Një ditë isha në shtëpi me të dashurën time dhe papritmas filloi të përhapet lajmi se Cristiano Ronaldo bëri "atë dhe tjetrën". Ju dëgjoni që fëmijët tuaj të shkojnë poshtë shkallëve dhe ndryshoni kanalin sepse ndiheni të turpëruar. Ata luajnë me dinjitetin e tij. Shtë e vështirë Ju keni fëmijë, familje, partner ”.

I dashur lexues,

Me regjistrimin parim dhe verifikimin e llogarisë tuaj duke dërguar dokumentet e kërkuara me titull "5 Euro Bonus SURFBET" tek Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë. Parimatch u ofron lexuesve Surfbet 5 € pa depozitë për të vënë bast në çdo lojë që dëshironi falas!

Për çdo sqarim, ju lutemi kontaktoni Ndihmën e Klientit të Parimatch në 22007248 ose Live Chat (këndi i poshtëm i djathtë i faqes së internetit të Parimatch) ose duke dërguar në këtë email: Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë..

https://webfreebets.com/

E-mail : [Email mbrojtur]
Views: 18338
- 1 ditë më parë
 • Guru L -

  Mbaron mirë

  ** HONKA - SEINAGYON: Plaçkitni për Honka të pamposhturit në 8 ndeshjet e para. Theshtë skuadra e vetme e pamposhtur në kampionat me një mbrojtje që ka pranuar vetëm 4 gola. Me fitoren në premierë, Seinayoen u la duke ardhur nga 3 humbje dhe 3 barazime. - 1 -. Statistika

  ** ΕΙΦ - ΓΝΙΝΣΤΑΝ: Mbi 2.5. Statistika

  ** ULENSAKER- KIZA - A.SANE: Asane e mbajti shtëpinë e saj në 3 outs Asane me 2 fitore 1 barazim .. Statistika

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Përsëri Liga e Kampionëve! Qyteti - Real dhe Juve - Lyon me grabitje 0%!

Aksioni në Champions Kthimi i ligës me dy lojëra të shkëlqyera! Manchester City - Real dhe Juventus - Lyon, me anglezët dhe francezët që fituan epërsinë, pas ndeshjeve të para. Sa për ndeshjen e Realit, "merengat" ishin mposhtur para audiencës së tyre nga City (1-2) dhe ata duhet të fitojnë për të shpresuar. Kujtohet se të dy skuadrat ishin takuar në gjysmëfinale të institucionit në periudhën 2015-16, kur Real Madrid ishte kualifikuar dhe më në fund kishte fituar trofeun prestigjioz.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Sa i përket ndeshjes në Torino, Juventus duket se është i aftë të kapërcejë pengesën e Lyon që ishte imponuar me rezultat 1-0 në tokën franceze. Tradita tregon një "bianconer" me tre fitore në katër ndeshje.

Qyteti dhe Lyon kanë epërsinë. Real dhe Juventus po kërkojnë një përmbysje. Champions Liga fillon në Pamestoixima.gr me 0% raketë * në të gjitha lojërat.

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Të gjitha ndeshjet evropiane me 0% grabitje në Pamestoixima.gr!

Vera është e nxehtë me lojërat e mëdha në Champions League dhe Europa League që luajnë në Pamestoixima.gr me 0% raketë * dhe super të kundërta! Faza e 16-të e Ligës së Kampionëve është përfunduar në mesin e javës, me përsëritje të ndeshjeve! Manchester City - Real Madrid, Bayern - Chelsea, Juventus - Lyon dhe Barcelona - Napoli janë lojëra që ju largojnë frymën dhe ju rrëmbejnë interesin e të gjithë tifozëve të futbollit!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Faza e 16-të është përfunduar në nivelin e Europa League, megjithatë! olimpik do të garojë në tokën angleze dhe selinë e saj Wolves, duke kërkuar kualifikim në raundin tjetër. Kopenhagen - Basaksehir, Leverkusen - Rangers, Shakhtar - Wolfsburg, Basel - Eintracht dhe Manchester City G. - Lincer janë përsëritësit e tjerë, ndërsa lojërat Inter - Getafe dhe Sevilla - Rocheh do të jenë Duisburg, përkatësisht).

Të gjitha lojërat e Europa League janë luajtur në Pamestoixima.gr me raketë 0% *

* Vlefshme për tregun ”Tel. Rezultati ”deri në fillimin e ndeshjes

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kupa e Ligës së Parë dhe më pas NBA!

Vera është e nxehtë Pamestoixima.gr me futboll dhe basketboll! Kuponi i sotëm është i dominuar nga finalja e madhe franceze e Kupës së Ligës në "Stand de France" por edhe rishfaqja e Giannis Antitokoumbo në dysheme.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Në 22:10 Paris Saint-Germain dhe Lyon garojnë për trofeun e Kupës së Ligës. Skuadra e Tuhel dëshiron të mbyllë në mënyrë ideale "stumped" gjatë sezoneve të tjera me një treshe. Lajmi i madh, natyrisht, nuk është askush tjetër veç dëmtimi i Killian M 'Bape. Ylli francez do të mungojë pas shënimit të vështirë që mori në fitoren dhe pushtimin e Kupës së Francës, 1 javë më parë. Ndeshjet e jetës dhe të vdekjes për mediokrin, këtë vit, Lyon. Përfunduar në 7η pozicioni i kampionatit, që do të thotë se asaj i duhet vetëm një fitore për të qenë në gjendje të vendosë një biletë evropiane në valixhet e saj. Beteja e madhe e Kupës së Ligës Franceze është duke u zhvilluar në Pamestoixima.gr me 0% raketë *!

Për… brenda natës, Giannis Antetokounbo kthehet në veprim sonte (01:30). Programi i sotëm mund të fillojë në orën 9:30 me ndeshjet Nets - Magic, Wizards - Suns and Blazers - Grizzlies, por ndeshja e ditës është ndeshja midis Bucks dhe Celtics. Gjoni kthehet në veprim pas një kohe dhe është gati për një spektakël të pasur. Menyja e opsioneve të basteve me mbi / nën lojtar është gjithashtu e pasur.

A do të arrijë Giannis të tejkalojë 27 pikë? A do ta tejkalojë Tatum kufirin e 23 pikëve? Në Pamestoixima.gr do të gjeni tregje nga bota e saj magjike NBA me super mosmarrëveshje!

* Vlen për blerjen "rezultati përfundimtar" deri në fillimin e garës

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Napoli - Inter me 0% grabitje dhe Serie A me Boost Boost!

Temperatura rritet në Pamestoixima.moj grua seri A! Kampionati italian është në thelb i vetmi kampionat i madh europian i mbetur. Ndeshja e parafundit fillon sonte me 2 ndeshje, Parma - Atalanta dhe Inter - Napoli.

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Pamestoixima.gr ju merr në Milano. Aty ku përplasen Interi dhe Napoli. Dy ekipe që i përkasin elitës italiane. Pas sigurimit të titullit nga Juventus, mikpritësit nuk kanë më shpresë për titull, por janë rikthyer në vendin e dytë pas barazimit të Atalanta. Skuadra e Conte dëshiron të mbyllë ligën në mënyrën më të mirë (të Dielën udhëton në Bergamo kundër Atalanta) dhe më pas të përgatitet për betejën e saj evropiane kundër Getafe (5 gusht). Fituesja e kupës Napoli ka humbur "trenin" e Ligës së Kampionëve për sezonin e ardhshëm, por ajo gjithashtu dëshiron një fund të mirë (ajo përballet me Lazio të Dielën) për të shkuar me të gjitha forcat në ndeshjen e ndeshjes 1-1 kundër barcelona.

Ndeshja e saj e parafundit seri A hapet në mënyrën më të mirë në Pamestoixima.gr! Beteja e madhe Inter-Napoli luhet me 0% grabitje * dhe për këtë arsye super shanse.

Menyja kryesore vjen nesër me 8 ndeshje! Tani ju luani në seri Një unë Nxitja e fitores ** dhe Bast Builder ** për të shumëzuar fitimet tuaja dhe të bëni bast tuajin!

* Vlefshme për tregun ”tel. rezultati "deri në fillimin e ndeshjes

* Kushtet dhe kushtet zbatohen

Dueli Liverpool - Chelsea luan me grabitje 0%!

Η 37η garat e saj Kryeministër Ligë mbaron sonte me derbin Liverpool - Chelsea të mbizotërojë programi. Skuadra e Jürgen Klopp u kurorëzua kampion ndërsa skuadra e Frank Lampard po përpiqet të përfundojë e treta në maratonën e këtij viti. Kundërshtarët u përballën me njëri-tjetrin dy herë këtë vit, në nivelin e kupave Chelsea mbizotëroi 2-0 ndërsa në nivelin e ligës Liverpooli mposhti "Stamford Bridge" me rezultatin 2-1. "Reds" kundër "blu" në Anfield historike dhe ju keni çdo arsye për t'u rikthyer në lojë!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Aksioni vazhdon me Seria A dhe loja Parma - Napoli! Pritësit janë mbajtur jashtë rrezikut, vizitorët kanë shpresa të mëdha për pesë të parat dhe dëshirojnë t'i shterrojnë ato. “Partenopei” numëron pesë “2-3 gola” radhazi në udhëtimet e tyre, mendoni se do të zgjerohet ky rekord në “Ennio Tardini?

Pamestoixima.gr ju ofron betejat e mëdha në Angli dhe Itali me raketë 0% *, Bast Ndërtuesi ** dhe Boost Boost **!

* Vlen vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.

** Kushtet dhe kushtet zbatohen

L PLNI P RESRGJIGJE Rregullatori Kompetent i EEEP. Pjesëmarrja në lojëra të fatit lejohet vetëm për persona mbi 21 vjeç. Pjesëmarrja e shpeshtë mbart rreziqe të varësisë dhe humbjes së pronës. Linja e mbështetjes: 1114

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Rënia në rënie

Më parë Redaksia