elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (5.20) nga Guru L ___ Fund (5.32) nga Conte Latino ___ Fund (22.88) me 3/4 tërheqje në kolonën Vizatimet e Ditës nga Conte Latino

"Kam edhe 10-15 vjet"
EDITORIAL

"Kam edhe 10-15 vjet"

Arkë (5.20) nga ai Guru L

Arkë (5.32) nga ai Conte Latino

Arkë (22.88) me barazime 3/4 në kolonë Vizatimet e ditës nga ai Conte Latino

Jose Mourinho po kalon një kohë të mirë në Tottenham dhe nuk duket i gatshëm të largohet nga stërvitja të paktën deri në moshën 70 vjeç.

Trajneri 57-vjeçar Portugez nuk është i gatshëm të largohet nga stolat, përkundrazi ai sheh më shumë ... 10-15 vjet përpara tij. "Nëse e dua atë që bëj, ndihem i rinovuar, është një motivim për mua, një pjesë e ADN-së time. Unë kam ndryshuar tani, mendoj më shumë për të tjerët, dua t'i çoj lojtarët e mi në një dimension tjetër. Unë jam 57 vjeç, shumë e re për punën që bëj, kështu që nuk duhet të jetë befasi nëse kam akoma 10-15 vjet përpara ”. 

Ofertoni Zonën me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet e Super dhe Premier League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Frank Lampard foli për kthimin e tifozëve në stadiumet angleze.

Kanë mbetur vetëm disa orë për kthimin zyrtar të tifozëve në stadiumet e Premier League. Shija e parë erdhi dje, pasi 2.000 tifozë të Arsenalit dhanë "dhuratën" në ndeshjen midis "topçinjve" dhe Rapid Vjenës në fitoren 4-1 të ekipit të Mikel Arteta.

Frank Lampard foli për kthimin e tifozëve të Chelsea në "Stamford Bridge" për ndeshjen kundër Leeds, duke deklaruar se ai është i lumtur dhe i paduruar për këtë rikthim.

"Ne jemi vërtet të lumtur për kthimin e tifozëve tanë dhe mezi presim t'i shohim ata dhe t'i dëgjojmë ata që na mbështesin. Na kanë munguar shumë dhe besoj se të gjitha ekipet ndihen njësoj. Shpresojmë që gjithçka të shkojë normalisht dhe do të shohim edhe më shumë në javët në vijim ".

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Kryeministri ra dakord për protokollin mjekësor

Pas Kampionatit, është radha e Premier League për të mirëpritur tifozët përsëri në stadium pas disa muajsh. me disa kufizime natyrisht dhe me vetëm 2.000 vende në dispozicion, ndërsa vetëm 10 skuadra do ta kenë këtë të drejtë.

Kryeministri ra dakord për protokollin mjekësor në lidhje me masat që do të zbatohen për praninë e tifozëve, 2.000 në çdo ndeshje. 

Ndeshja e parë që do të zhvillohet me tifozët, që nga marsi kur stadiumet "u mbyllën" për shkak të një koronavirus, do të jetë ajo mes West Ham dhe Manchester United të Shtunën. 

Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Klopp: "shtë një pamje e pavarur nga skuadrat."

Jürgen Klopp i vendos ata përsëri në Premier League, duke theksuar se drejtuesit e ligës nuk kujdesen për shëndetin e lojtarëve

Jürgen Klopp është në çdo mënyrë kundër rregullimit të tre ndryshimeve në Premier League. Ai sigurohet që të na e kujtojë këtë në çdo rast. Diçka që ai bëri pak para ndeshjes me Wolves, e cila do të mbahet në Anfield të Dielën në mbrëmje.

Trajneri i të kuqve është zemëruar me drejtuesit e kampionatit anglez. Ai beson se motivet e tyre nuk janë në përputhje me shëndetin e futbollistëve. Kjo çon në një rritje të dëmtimeve në Premier League, me Liverpoolin që është një nga skuadrat më të pafat të sezonit.

Klopp, si shumë kolegë të tij, nuk mund ta kuptojë vendimin e Premier League për të mos lejuar pesë ndryshime në lojëra. Kampionati anglez hap kështu rrugën e tij, pasi të gjitha kampionatet e tjera, por edhe gara evropiane lejojnë pesë ndryshime gjatë një ndeshjeje.

Kështu, "Klopo" u përket atyre që drejtojnë rrugën në ndryshimin e këtij fenomeni. Sidoqoftë, deri më tani ai nuk ka arritur të ndryshojë asgjë.

“Unë ju thashë që në mbledhjen e trajnerëve, nëse do të duhej të votonim, do të kalonte 100%, me 15 ose 16 vota. Kjo nuk ndodhi sepse disa aksionarë e shohin ndryshe nga trajnerët. Nuk është një shenjë e mirë sepse ata duket se nuk janë në dijeni të shëndetit të lojtarëve.

Trajnerët nuk e bëjnë më. Nuk po i them të gjitha këto për Liverpoolin. Shtë një pamje e pavarur nga grupet. Do të shihni që të gjithë do të luajnë çdo tre ditë që këtej e tutje. "Atëherë do të shihet se sa i ndryshëm është ky sezon nga çdo sezon i mëparshëm," tha trajneri gjerman.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Zidane: "Unë premtoj, megjithatë, se do të luftoj për Realin deri në ditën e fundit"

Zinedine Zidane është i vendosur të rikthejë Real Madridin në rrugën e suksesit.

Zinedine Zidane shfaqet i bashkuar. Duke synuar që Real Madrid të kthehet menjëherë te suksesi. Për fitoret dhe rezultatet pozitive!

Humbja e fundit nga Shakhtar Donetsk ka sjellë errësirë ​​dhe shqetësim të madh në radhët e "Mbretëreshës". Dhe klima është më shumë se "e rëndë". Në Ligën e Kampionëve, në fakt, ekziston rreziku që Real Madrid të qëndrojë jashtë Evropës! E cila natyrisht do të ndodhë, nëse ndodh, për herë të parë në histori!

Por Zidane nuk ka frikë. Dhe ai deklaron se është i vendosur të luftojë për Realin deri ditën e fundit.

"Ky është ndoshta momenti im më i vështirë si trajner i Real Madrid. Kam besim te lojtarët për ta kaluar atë dhe kjo është gjëja më e rëndësishme. Ne e dimë situatën. Dhe ne kemi mundësinë ta ndryshojmë atë. Nesër ndaj Sevilla-s duhet të tregojmë se jemi Real Madrid. Sidoqoftë, unë premtoj se do të luftoj për Realin deri ditën e fundit ”.

Lidhur me kritikat që po i bëhen vazhdimisht ndaj tij për shkak të rezultateve, Zidane u përgjigj: "Kritika është e rëndësishme dhe normale. "Por unë nuk mendoj për këtë, sepse ka kuptim kur stërvitni Real Madridin".

Surfbet.net (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Miratuar nga kryetari i bashkisë së Napolit

Stadiumi i Napolit u riemërua zyrtarisht të Premten (4/12) në "Diego Armando Maradona", për nder të legjendës së "Partenopei".

"Zoti" i futbollit tani zbukuron stadiumin e Napolit me emrin e tij.

Napoli edhe një herë i tha falënderimet e tija Maradona, i cili u nda nga jeta në moshën 60-vjeçare më 25 nëntor. Si një haraç minimal, në ditët e mëparshme, diskutimet kishin filluar që stadiumi i Napolit të quhej me emrin Argjentinasi legjendar, diçka që tani ka ndodhur zyrtarisht.

Të Premten (4/12), stadiumi "partenopei" u riemërua zyrtarisht. "Stadiumi San Paolo" u bë "Diego Armando Maradona Stadium" me një rezolutë të miratuar nga Kryetari i Bashkisë së Napolit, Luigi De Magistris, dhe e nënshkruar nga këshilli i qytetit, i cili u takua në "Palazzo San Giacomo".

Novibet: 100% pranë lojtarit * | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

Kuman: "Unë nuk dua të komentoj asnjë nga këto pozicione"

Ronald Koeman nuk donte t’i përgjigjej fjalëve të njërit prej kandidatëve presidencialë të Barçës, se ai do t’i jepte Messit në verë ...

Në një konferencë për shtyp, Kuman u pyet për komentet e kandidatit për president të Barcelonës. Më konkretisht, Carles Tuskets, tha se verën e kaluar "blaugrana" duhej t'i jepte Leo Messit. Sepse nga pikëpamja financiare, kjo do të ishte e dobishme për Barça nëse do të kishte shitur yllin e saj Argjentinas.

Sidoqoftë, Kuman është distancuar nga Tuskets, i cili po kandidon për president të ri të klubit pas dorëheqjes së Josip Maria Bartomeu dhe zgjedhjeve të ardhshme.

Kështu që Tuskets kishte thënë sa më poshtë për Messin: "Nga pikëpamja financiare, unë do ta shisja Messin verën e kaluar. Do të ishte e dëshirueshme. Për atë që merrni dhe atë që kurseni ”. Këto fjalë janë logjike dhe të ardhshme për të sjellë reagime. Sidoqoftë, me trajnerin holandez duke e marrë atë me kujdes dhe duke mos i dhënë bazë fjalëve të kandidatit për president të Barcelonës.

"Unë nuk dua të komentoj për asnjë nga këto pozicione, unë vetëm dua të them se uroj që Messi të mbetet, i cili është i vetmi që do të mendojë dhe do të marrë vendimin e tij," tha Ronald Koeman, i cili dëshiron më shumë se gjithçka tjetër. Messi në Barça dhe këtë vit dhe vitin tjetër nëse është e mundur

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+ | Luaj me Përgjegjësi Autoriteti Kompetent: Rregullatori i Komunikimit Komercial: EEEP | KETHEA: 2109215776 Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë

Sergio Ramos u konsiderua i papërgatitur

Mungon në ndeshjen jashtë Real të Madridit me Sevilla do të jetë kapiteni i "mbretëreshës", Sergio Ramos.

Ai mund të jetë kthyer në stërvitje, por Sergio Ramos u konsiderua i papërgatitur nga Zinedine Zidane dhe për këtë arsye do të mungojë në ndeshjen e Real Madrid kundër Sevilla jashtë shtëpisë.

Gjithashtu jashtë skuadrës janë Danny Carvajal, Federico Valverde, Eden Hazard dhe Mariano, të cilët po përballen me probleme të dëmtimit.

Përkundrazi, Alvaro Ontriothola, i cili u rikuperua, kthehet në Zizou.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Mikhailovich i tërbuar: "Nëse gjej kush po flet, do ta gozhdoj në ... mur"

Sinisa Mikhailovic shpërtheu në konferencën për shtyp para ndeshjes midis Bolonjës dhe Inter, pasi ai po kërkon atë që po zbulon planet e tij të ndeshjes dhe është partneri i tij në Bolonjë.

Trajneri i Bolonjës ishte i zemëruar me kolegun e tij, i cili zbuloi planet e lojës së ekipit në shtyp. Sigurisht, pyetja e madhe është kush është informatori në Bolonjë me Sinisa Mikhailovic duke deklaruar kur u pyet nga një gazetar nëse ai do të ndryshojë taktikat e tij, pasi që u botua në media: "A do ta ndryshoj sistemin tim? Nuk ishte thjesht një ... mashtrim i imi për të parë kush po flet me gazetarët. Nëse gjej kush po flet, do ta gozhdoj në ... mur dhe ai nuk do të luajë më futboll. Unë qëllimisht ndryshova taktikat e mia për të parë se ku do të çonte çështja. Unë bëj kërkime dhe do ta gjej. Dhe atëherë ai do të ketë ... një problem. Betohem se do ta gjej ".

Lër të gjitha skenarët e hapur

Pas deklaratës së Neymar se ai do të dëshironte të luante me Lionel Messin përsëri vitin e ardhshëm, skenarët për lëvizjen e Paris Saint-Germain për të marrë argjentinasin filluan të shpërthejnë.

Në mënyrë që braziliani dhe argjentinasi të jenë përsëri së bashku sezonin e ardhshëm, ose Neymar do të duhet të kthehet te Barcelona ose Messi do të duhet të transferohet në Paris. 

Mundësia e parë përjashtohet pasi katalanasit janë në një situatë të keqe financiare dhe nuk është e mundur t'i japësh para Parisit për super yllin brazilian ose të mbulosh kontratën e tij. 

Pra, sa ka të ngjarë që shansi i dytë, domethënë parizianët të lëvizin për të marrë argjentinasin, kontrata e të cilit me Barcelona skadon verën e ardhshme? 

Udhëheqësi administrativ i Parisit, Nasser Al-Kalaifi, u pyet në lidhje me këtë dhe përgjigjja e tij lë të gjitha skenarët e hapur ... 

 • Guru L -

  Numrat kampion

  ** PARA E RRITJES - HAIDENCHAIM: Nga 5 fitore vjen Greuther me 15 në pjesën sulmuese me 4 Mbi 3.5 në to. Nga 3 Mbi 3.5 dhe G / G vjen Heidenheim i cili përmirëson imazhin e tij edhe më të fundit, por mbetet prapa me 3 humbje dhe 1 barazim. Groiter Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 - . Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  ** HAMBURG - HANNOVER: Pavarësisht nga deformimi që mbetet pa një fitore në 4 të fundit, Hamburg mbetet dy pikë prapa majës me fillimin e shkëlqyeshëm 5/5 fitore. Nga 3 humbje 1 barazim vjen Hannover i cili në 4 jashtë numëron 4 humbje. Hamburg Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  ** BERNLI - EVERTON: Vetëm 1 gol u shënua në 6 dhe 4 të fundit brenda nga Burnley i dobët. Everton humbi freskinë e tij origjinale me 4 fitore, e cila pavarësisht deformimit është favoriti i madh dhe i drejtë i ndeshjes. Në 5 larg ai arriti 3 fitore. Everton Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

  Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

  ** Qiramarrja - SHENIMI: Nottingham nuk ka shënuar në 4 ndeshjet e fundit dhe 3 të fundit me 3 humbje në të dyja rastet. Ai la mënjanë shenjën negative që vinte nga i pamposhturi në 3 të fundit, duke pasur 4 fitore në 6 të fundit brenda. - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  ** DINAMO DRESDE - WERDINGEN: I plotë Dinamo Dresden vjen nga 4 fitore, duke patur 3 fitore në 3 të fundit brenda. Nga 2 humbje 1 barazim vjen Werdingen me 1 aset gol. Dinamo Dresis Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

  ** SPAL - PIZZA: Për fat të mirë, Spal përfundoi 5 fitoret radhazi me mbrojtjen e tij duke e mbajtur shtëpinë e saj të paprekur në 4 ato më të fundit. Vetëm 1 fitore për Pisa, e cila ka mbrojtjen më të dobët me 20 gola pasivë në 8 ndeshje. Spal Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

  ** SPARTAK MOSKW - TABOF: Ace nga gjysma e kohës. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  ** SPETSIA - LATSIO: Spetsia po e lufton atë me barazime në ato më të fundit me 1 fitore në 7 ndeshjet e fundit dhe asnjë fitore në 4 ndeshje në shtëpi. Me çmenduri, Lazio nuk ka asnjë lidhje me kursin e ekuilibruar të vitit të kaluar. Në ndeshjen e fundit, ata pësuan një humbje në shtëpi nga Udine. Në 4 brenda ai ka një imazh të mirë me 3 fitore dhe 1 humbje. Lazio Mbi 1.5, në total Mbi 2.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

  ** Limassol SA - ETHNIKOS ACHNAS: Ace nga gjysma e kohës. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

  ** FALASBURG - GLANDMPACH: Me fitoren e premierës, Freiburg mbeti me 4 humbje dhe 4 barazime në 8 ndeshjet e fundit me mbrojtjen e tij që pësoi gola (20) në të 9 ndeshjet e Bundesliga. Gladbach ka humbur vetëm në Leverkusen në 8 ndeshje. Në 4 dalje mat 4 Mbi 2.5 me 3 prej tyre Mbi 3.5. G / G dhe të 4 në Freiburg. Gladbach Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  ** EINDRACHT FRANKFURT - Dortmund: Vetëm Bayern humbi nga Eintracht në 9 ndeshje me 8 G / G në to. 2 humbjet e Dortmund në 3 më të fundit janë shqetësuese. Në 3 të fundit përveç me 3 fitore. G/G. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  ** COLONIA - VOLFSBURG: Fitorja (unike) e Këlnit në Dortmund është një dritë vdekjeje. Në 5 në imazh të keq me 4 humbje 1 barazim. Me 4 fitore, 1 barazim në 5 më të fundit, Wolfsburg i pamposhtur. G/G, Mbi 2.5. - 2 -. Statistika Winmasters - Vizito | 21+|

  ** Në Uells Barry Town dhe Bala Town fitojnë.

  Ofertoni Zonën me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet e Super dhe Premier League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

  ** CITY MANCHESTER - FULAM: Mbi 3.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  ** QYTETI NORWICH - SHEFFIELD WAYEN.: Pas 7 fitoreve dhe 3 barazimeve, Norwich humbi ndeshjen e fundit. Vetëm 1 fitore në 10 ndeshje është Sheffield Wen, duke patur 3 humbje dhe 1 barazim në 4 të fundit jashtë me 1 gol në sulm. Norwich Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

  ** WATFORD - KARTIFA: Watford vazhdimisht i mirë, tre pikë prapa majës. Mban vendin më të mirë të Kampionatit me 6 fitore dhe 1 barazim. Cardiff me 1 fitore në 6 të fundit jashtë. - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  ** Në Angli | Liga Një Sunderland, Hull, Charlton dhe Lincoln fitojnë.

  ** Në Angli Liga Dy Newport fiton.

  Në Skoci Kryeministri fitoni Aberdeen dhe Kilmarnock.

  ** SIGMA OLOMOUTS - PRIMBRAM: Sigma Olomouc Mbi 1.5 dhe - 1 - . Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

  ** VAILLE - MEDILAND: Me 4 Mbi 2.5 ekipe në 5 brenda jashtë që dhanë përkatësisht me (9-10) dhe (8-11) gola. Mbi 2.5. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

  ** SEVILLE - MADRID I REAL: Koha në favor të nikoqirit që vjen nga 3 fitore radhazi. Në të njëjtat 3 ndeshje me 2 humbje 1 barazim Real M që vjen nga 5 G / G me 4 Mbi 2.5. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

  ** ATROMITOS - ARIS: Trendet në rënie në dyshen e Marsit që dolën në treg rreth 3.20, me çmimin e ofruar para agimit në 2.80. Me 7 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje, Aris ka një rekord të shkëlqyeshëm 4/4 fitore me (0-6) jashtë shtëpisë. Edhe pse drejtohet nga paqëndrueshmëria, Atromitos nuk është një ekip i lehtë. - Χ2 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

  * Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

  ** ANTMIRA WACKER - SALTSBURG: Mbrojtja më e keqe me 29 gola në 9 ndeshje, sulmi më i mirë me 34 gola në të njëjtën. Mbi 3.5. Statistikat | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  ** ZENIT - URAL: Zenit shënoi 22 gola në 7 ndeshje në shtëpi me 7/7 Mbi 2.5, duke ruajtur sulmin më të mirë. Në 5 nga 6 ndeshjet e fundit jashtë, Ural nuk arriti të shënonte. Zenit Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5. Statistikat | Novibet - Vizitë | 21+

  ** GALATASARAI - HATAISPOR: 4 fitoret dhe 1 barazimi i Galatës e sjellin atë së bashku me Fener në 2η pozicioni i rezultatit. Hatayspor po lufton mirë me vetëm një rezultat të keq, të rëndë (6-0) në Alanya. qumësht Mbi 1.5. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  ** SLASK WROTSLAV - RAKOV TSESTOHOVA: 5/5 Mbi 3.5 dhe G / G për Rakov jashtë me (15-8) gola. Mbi 2.5. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

  ** JUVENTOS - TORINO: Fakti që ai nuk ka arritur 2 fitore radhazi deri më tani e sjell Juve 6 pikë larg majës. Torino zhgënjen me 1 fitore në 9 ndeshje me 7 Mbi 2.5 në to. Juve Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5. Statistika

  ** KIASO - SAFHAUSEN: G/G & Mbi 2.5. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

  ** KUFIZUAR - CLIFTONWILL: Linfield Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

  ** LOUVEN - RRETHI BRIZ: Nga 8 G / G & Over 2.5 vjen Leuven me (23-24) gola në 13 ndeshje. Me 8 Mbi 2.5 në 9 ndeshjet e fundit, Circle Brugge me (21-25) gola në 14 ndeshje. G / G & Mbi 2.5. Statistika

  ** BAGERN - LEIPIA: Bayern shënoi 31 gola në 9 ndeshje, nga të cilat 18 gola në 4 ndeshje në shtëpi. Në të njëjtat 9 ndeshje, Leipzig shënoi 18 gola. Mbi 3.5 . Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  ** WEST HAM - MANCHESTER I BASHKUAR: Të dy vijnë nga 3 fitore. Aston Villa ka shënuar në 9 ndeshjet e fundit në Premier League. Manchester United me 4/4 fiton jashtë me 4 G / G & Mbi 3.5. Mbi 2.5. Statistika |Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

  ** OLYMPIAKOS - NFC VOLOS: Vetëm OFI u mund në 7 ndeshjet e fundit nga Volos, i cili mbetet i pamposhtur në 4 ndeshje jashtë. Golat (17-2) të Olympakos flasin vetë. Mbi 2.5. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

  ** MADRID ATHLETIK - VAGIADOLID REAL: Athletic Madrid ka numra kampionë, dhe siç e thashë, nëse nuk e merr këtë vit, kur do ta marrë atë? Vie nga 6 fitore me një rekord prej 7 fitoreve dhe 2 barazimeve me (19-2) gola.

  Kur shihni një ekip me 2 gola dhe mbi mesataren për ndeshje në sulm, dhe 0.5 gola dhe nën mesataren për ndeshje në mbrojtje, kjo do të thotë kampion, rrjedha e kampionatit.

  Ai ka portierin më të mirë (Oblak) në botë, ekipi është i njëjtë, i ngushtë, Suarez erdhi dhe tani gjithçka është e lehtë për t'u sulmuar, dhe së bashku me zogjtë e tij të tjerë, Felix dhe Llorente të plotë. Valladolid bëri një korrigjim, pasi në 8 ndeshjet e para kishte 5 humbje dhe 3 barazime. Athl Madrid Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

  ** FAMALIKAO - LIS SPORTIVE.: Sporting L mbresëlënës me 7 fitore dhe 1 barazim me gjithsej gola (21-5), katër pikë diferencë nga e dyta. Në të 8 ndeshjet ai shënon të paktën 2 gola për ndeshje. Vetëm Maritino u fitua nga Famalicao në 6 të fundit. Sporting L. Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 - . Statistika

  ** AGIAX - DYT: Twente, i cili shënoi në 9 nga 10 ndeshjet, gjithashtu do të ndihmojë. Ajax shënoi 42 gola në 10 ndeshje. Mbi 3.5. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

  ** STEAUA - UTA ARAND: Steaua Mbi 1.5. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  ** CLUB BRIZ - ST TROUDEN: 1 & Mbi 2.5. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  ** TSVOLE - FITESE: Tsvole nuk ka fituar në 7 ndeshjet e fundit. Nga 6 fitore dhe 1 barazim vjen Fitesse me një gol të lehtë. Ai puthi Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  ** INTER - BOLONIA: Inter po kërkon një kohëzgjatje që do ta sjellë atë në majë. 2 fitoret e fundit i japin asaj të drejtën. 23 golat që ai shënoi në 9 ndeshje janë paraqitja më e mirë sulmuese. Bolonja rriti shpejtësinë e saj me 3 fitore në 4 më të fundit me një fillim të keq. Inter Mbi 1.5, në total Mbi 2.5. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

  ** CHELSEA - LINCH: Vrapimi i pamposhtur i Chelsea në 8 ndeshjet e fundit jashtë vendit i sjell ata vetëm 2 pikë larg majës. Leeds po çmenden, si trajneri i tyre. Në favor të saj 3 fitoret në 4 të fundit jashtë. G/G & Mbi 2.5. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

  ** CADITH - BARCELONA: Me 3 humbje 2 barazime në 5 brenda Cadiz. 2 fitoret me rezultate të larta në 3 ato më të fundit korrigjojnë rrëmujën e Barçës. Barcelona Mbi 1.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  ** PORTO - TONTELA: 1 & Mbi 2.5. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

  Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

  BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

  ** SHTYPI - PARI: Nga 2 humbje në të dy 12 dhe 13 ndeshje deri më tani. Parisi është skuadra më e mirë jashtë fushe në kampionat me 4 fitore dhe 2 barazime me (10-4) gola. - 2 -. Statistika |Bet365 - Vizito | 21+

  ** BREDFORD - GURRI: Nga 3 fitore dhe të pamposhtur në 6 më të fundit vjen Blackburn. Vetëm 1 fitore në 4 të fundit brenda Brentford. - 2 -. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

  ** STEVENAGE - JUG: Të vdekurit në 1 ndeshjet e fundit kanë 12 fitore. - 2 -. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  ** AEK LARNACA - NICOSIA OLYMPIAKOS: Imazh më i mirë në Olympiakos Nikosia edhe më të fundit me 4 fitore 1 barazim në 5 të fundit me një sekuencë prej 4 fitore në 5 të fundit jashtë. Me 2 humbje dhe 1 fitore, AEK Larnaca në 3 ato më të fundit mbetet pa ritëm. - 2 -. Statistika |Bet365 - Vizito | 21+

  ** Montpellier - Paris Saint-Germain: Nga 4 fitore vjen Montpellier, i cili është vetëm 2 pikë larg majës, me 1 humbje dhe 1 barazim në 2 të fundit të Champions League, Paris. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

United - Paris: 3-1, 2-2, 1-2 me shanse të zgjeruara dhe Zona e Ofertës së Krishtlindjeve në Kazino

Veprimi i basteve nuk ndalet në Pamestoixima.gr me 0% raketë * që është, shanse më të larta, por edhe shanse të rritura në super treshe dhe rezultate me zgjedhje të shumëfishtë! I ri Ofroj Zonë vazhdon, kësaj here në Kazino me Krishtlindje Ofroj Zonë dhe shumë oferta ditore. Lojërat dhe lojërat më të mira luhen në Pamestoixima.gr. Kjo është arsyeja pse ju keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë sot!

Champions League me 0% grabitje dhe shanse të zgjeruara! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Në Old Trafford, në qendër të vëmendjes është sonte dhe dueli midis Manchester United dhe Paris Saint-Germain. "Bebet" do të rreshtohen me Cavani në krye të sulmit, me uruguajanin përballë ish-skuadrës së tij, e cila urgjentisht dëshiron që rezultati pozitiv të mbahet në raundin kualifikues. Parisianët janë e vetmja skuadër franceze që ka pushtuar selinë e Manchester United në 15 ndeshje evropiane. A mund ta bëjnë përsëri dhe t'i vënë zjarrin 8?ο grupi? Ju e jetoni ndeshjen emocionuese me 0% grafik * dhe multi rezultati: 3-1, 2-2, 1-2 në Pamestoixima.gr!

Rendimente të përmirësuara

Surprizat vazhdojnë në Pamestoixima.gr me super ofertë **, në kategorinë e re futboll dhe basketboll "Performanca e nxehtë", ku bastet e propozuara të kombinuara dhe rezultatet e shumta po presin që t'i shijoni!

Combo bast 1

Basaksehir - Leipzig: gjysma e kohës X

Juventus - Dinamo: Juventus fiton pa pësuar gol

Ferencvaros - Barcelona: Mbi 3,5 gola

 

Combo bast 2

Bruges - Zenit: gjysma e kohës X

Dortmund - Lazio: Dortmund Mbi 2,5 gola

Krasnodar - Rennes: Goli i parë i Krasnodar

 

Combo bast 3

Dortmund - Lazio: Qëllimi /Caku

Manchester United - Paris: Gjithsej gola 4-6

Sevilla - Chelsea: Chelsea fiton në të dyja pjesët

 

Rezultati multi 1

Mançester Γ. - Paris: 3-1, 2-2, 1-2

 

Multi rezultati 2

Sevilla - Chelsea: 2-1, 1-1, 1-3

Performanca e saj aktuale e përmirësuar Pamestoixima.gr luaj ekskluzivisht ketu!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Marseille - Olympiacos: 2-1, 1-1, 1-2 me shanse të zgjeruara dhe Zona e Ofertës së Krishtlindjeve në Kazino

Veprimi i basteve nuk ndalet në Pamestoixima.gr me 0% grabujë* domethënë kthime më të larta! Zona e re e Ofertave vazhdon, kësaj here në Kazino me Zonën e Ofertës së Krishtlindjeve dhe shumë oferta ditore. Lojërat dhe lojërat më të mira luhen në Pamestoixima.gr. Kjo është arsyeja pse ju keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë sot!

Beteja e madhe e Olympiacos me 0% grabitje në Pamestoixima.gr! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Në "Velontrom" dritat janë ndezur me interesin grek ndërsa Olympiakos pritet nga Marseja. "Focaees" nuk kanë arritur të mbledhin pikë në ngjarjen e këtij viti, me "bardhekuqtë" që duan të dyfishojnë sukseset e tyre sonte dhe të shpresojnë shumë për kualifikimin. Pedro Martins po përballet me disa probleme konkurruese sonte, me mungesën kryesore të ish-Massalos, Valbouena, i cili është në mision thjesht për arsye psikologjike. Çfarë besoni; A do të arrijë Olympiacos të nxjerrë një rezultat pozitiv në mënyrë që të mbetet në një rrugë kualifikuese?

Të dy ekipet do të hyjnë në fushë me kujdes dhe ka shumë të ngjarë që rezultati të mos shpëtojë në një ndeshje kaq të rëndësishme! ajo Pamestoixima.gr ka një super ofertë me rezultatet më të mundshme në super mosmarrëveshje! Rezultati përfundimtar 2-1, 1-1, 1-2 me shanse të zgjeruara! Gjithashtu bastorët gjejnë betejën e madhe të Olympiacos me 0% grackë *.

Marseille - Olympiacos: 2-1, 1-1, 1-2 me shanse të zgjeruara! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Rendimente të përmirësuara

Surprizat vazhdojnë në Pamestoixima.gr me super ofertë **, në kategorinë e re futboll dhe basketboll "Performanca e nxehtë", ku bastet e propozuara të kombinuara dhe rezultatet e shumta po presin që t'i shijoni!

Combo bast 1

Shakhtar - Real: Mbi 1,5 gola Real

Liverpool - Ajax: Qëllimi /Caku

Atletico - Bayern: Totali i golave ​​4-6

Combo bast 2

Marseille - Olympiacos: Olympiacos fiton në pjesën e parë

Porto - Qyteti: Gol / Gol & Mbi 2,5

Gladbach - Inter: Gjithsej gjysmë goli 2

Bast Combo 3

Lokomotiv - Salzburg: X gjysma

Atalanta - Midland: Goli i fundit Atalanta

Marseille - Olympiacos: Gjithsej gola 2-3

 

Multi rezultati 1

Atletico - Bayern: 1-0, 1-1, 1-3

 

Multi rezultati 2

Marsejë - Olympiacos: 2-1, 1-1, 1-2

Shanset e zgjeruara të sotme luajnë ekskluzivisht këtu!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

E Premtja e Zezë me offer Ofertë e së Premtes së Kuqe * në kazinonë e Pamestoixima.gr

E Premtja e Zezë me offer Ofertë e së Premtes së Kuqe * në kazinonë e Pamestoixima.gr

Mesazhi: Një ofertë fantastike * po ju pret

Arritëm në një nga ditët më të diskutuara të vitit, e Premtja e Zezë dhe kazinoja e saj Pamestoixima.gr ai e feston atë në mënyrën e tij unike dhe të veçantë. MONO për sot, ndryshon statusin e promovimit javor * dhe nga vendi ku zakonisht ofrohej Lucky Draw për ofruesit specifik dhe lojërat e tyre, sot lojtarët kanë mundësinë të fitojnë një dhuratë unike *, thjesht duke hyrë në llogari.

Në fakt, 5.000 të parët që hyjnë në të do të shohin një çmim unik * duke i pritur për një nga lojërat e preferuara të NetEnt, Dritat, e cila është e ndikuar nga mitologjia Kineze. E vetmja gjë që duhet të bësh është të regjistrohesh dhe të identifikohesh në llogarinë tënde nga ora 7 deri në 11.59 pasdite për të marrë dhuratën *. Sigurisht që oferta është e vlefshme edhe për lojtarët e regjistruar tashmë.

Ne nuk duhet të harrojmë të përmendim se ekziston edhe oferta e vetme e mirëseardhjes, e cila mund të përdoret vetëm nga lojtarët e rinj dhe ka të bëjë me slotin jashtëzakonisht të njohur NetEnt, Starburst.

Aplikacioni i ri iOS është në dispozicion për të shijuar të gjithë veprimin përmes celularit ose tabletës tuaj!

Sigurisht, gjithmonë duhet të mbani mend se loja duhet të ketë kufij, kështu që ne gjithmonë luajmë me përgjegjësi. Për ta arritur këtë, do të ishte mirë të vendosni kufij të përditshëm, javor apo edhe mujor të lojës dhe shumën që keni në të dhe të përpiqeni të mos e tejkaloni atë. Pamestoixima.gr promovon lojë të përgjegjshme dhe të sigurt.

* Kushtet dhe afatet zbatohen

21+ | RREZIKU I varësisë dhe humbja e pasurisë | KETHEA: 2109237777 | P CONRDORIMI I PARAVE T LOJS S B BAZA T LOJS | LUANI PPRGJEGJSISHT RREGULLATORI PPRGJEGJS: EEEP | RREGULLATORI I KOMUNIKIMIT TREGTAR: EEEP

Pamestoixima.gr: Olympiacos me një shans të shtuar në 1-0, 1-1, 1-3 dhe 0% grabitje!

Aksioni i basteve vazhdon në Pamestoixima.gr me ndeshjet e mbrëmjes së sotme të grupeve të Champions League që luajnë me shanset më të mira, numrin e basteve speciale, 0% grafik * dhe kthimin e parave **!

Shanse të përmirësuara dhe 0% grabitje në Champions League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Në Faliro, Olympiacos pret Manchester City. "Kuqezinjtë" përballen me shumë probleme dhe në thelb janë "të zhveshur" në pjesën sulmuese pasi El Arabi dhe Hassan nuk janë në dispozicion. Alkimitë nga Pedro Martins sonte kjo "dhimbje koke" për rojet e pasme. City po zbret për fitoren që do t'u japë atyre kualifikimin nga grupi matematikisht. Walker dhe De Bruyne morën frymë thellë dhe nuk udhëtuan në Greqi, përkundrazi, Aguero është gati, i cili nuk pritet të jetë lojtar kryesor. Do të mbeteni spektator? Me shumë tregje bastesh, super mosmarrëveshje dhe 0% raketë * ju bëheni protagonist i ndeshjes së "Georgios Karaiskakis" në Pamestoixima.gr!

Olympiacos me shanse të zgjeruara në 1-0,1-1 dhe 1-3!

A do të arrijë Olympiacos të shënojë sonte? Dhe nëse është kështu, a do të largohet ai me pikë pas përfundimit të viteve '90?
ajo Pamestoixima.gr ka përgatitur diçka të veçantë për betejën e mbrëmjes së sotme të Olympiacos. Rezultatet e zgjedhjeve të shumëfishta shënojnë 1-0, 1-1, 1-3 me shanse të zgjeruara!

Në imponuesin "Giuseppe Meazza", Inter dhe Real përbëjnë një çift shumë interesant. "Nerazzuri" luan me shpinë pas murit pasi kërkon vetëm rezultatin fitues për të shpresuar në kualifikim. Tradita është aleati i tyre, pasi në shtatë ndeshje me Realin në Milano ata numërojnë pesë fitore dhe dy barazime. Nga ana tjetër, "merençet" janë rreshtuar me mungesa, ato kryesore kanë të bëjnë me Ramos dhe Benzema. Ju shijoni ndeshjen e shkëlqyeshme me 0% grabitje dhe shanse të zgjeruara në një rezultat me shumë zgjedhje në Pamestoixima.gr!

Aplikacioni i ri iOS është në dispozicion për të shijuar të gjithë veprimin përmes celularit ose tabletës tuaj!

Rendimente të përmirësuara

Dhe surprizat vazhdojnë me një super ofertë **, në kategorinë e re "Performanca e nxehtë", ku bastet e kombinuara të propozuara dhe rezultatet e shumta nuk ju lënë pa lëvizur!

Combo bast 1

Gladbach - Shakhtar: Mbi 1,5 gola në 1ο gjysmë kohe

Olympiacos - City: Qyteti për të fituar në 1ο gjysmë kohe

Ajax - Midland: Gjithsej 2-3 gola

Combo bast 2

Inter - Real: Fitorja e vërtetë në 1ο gjysmë kohe

Liverpool - Atalanta: Totali i golave ​​4-6

Atletico - Lokomotiv: Atletico të fitojë në të dyja pjesët

Combo bast 3

Inter - Real: X gjysma e kohës

Liverpool - Atalanta: Liverpool të shënojë golin e fundit

Marseille - Porto: Porto të shënojë golin e parë

 

Combo bast 4

Olympiacos - Qyteti: Mbi 3,5 gola

Atletico - Lokomotiva: Gol / Gol & Mbi 2,5

Bayern - Salzburg: Gjithsej gola Bayern 3

 

Rezultati me zgjedhje të shumëfishtë

Olympiacos - Manchester City: 1-0, 1-1, 1-3

Rezultati me zgjedhje të shumëfishtë

Inter - Real: 2-1, 2-2, 1-3

Shanset e zgjeruara të sotme luajnë ekskluzivisht këtu!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Pamestoixima.gr: Kthehuni në Champions League me bastet e kombinuara dhe 0% grabitje!

Aksioni i basteve vazhdon në Pamestoixima.gr me ndeshjet e mbrëmjes së sotme të grupeve të Ligës së Kampionëve që luajnë me shanset më të mira, një numër bastesh speciale dhe 0% grafik *!

Shanse të përmirësuara dhe 0% grabitje në Champions League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Në 5ο grupi, Rennes dhe Chelsea përballen në territorin britanik. Vetëm fitoret kundër klubeve angleze llogariten në shtëpi Ren në nivelin evropian, megjithëse kampioni është i vogël (dy ndeshje). Chelsea i gjen të errët kur priten nga ekipe franceze (1-1-3 në pesë ndeshje). Do të mbeteni spektator? Me mbi 200 tregje bastesh, super koeficientesh dhe 0% grabitje, ju bëheni protagonist i ndeshjes "Roazon Park"!

Lojërat e mëdha të Champions League luhen me 0% grabitje në Pamestoixima.gr! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Në 8ο Grupi i Parisit dhe Leipzig të hartojë një çift të paqartë me… paraardhës. Në ngjarjen e vitit të kaluar, parisienët eliminuan Leipzig gjatë rrugës për në finale, në të cilën, natyrisht, ata nuk i buzëqeshën përfaqësuesit më të mirë të futbollit gjerman. Këtë vit, situata është paksa e ndryshme me të Paris për të luajtur me shpinën në mur sonte, me të Leipzig të aftë për të dhënë një ton agresiv. Ndeshja e shkëlqyer në "Parc des Princes" imponues luhet me 0% grabitje * dhe shumë tregje bastesh në Pamestoixima.gr!

Aplikacioni i ri iOS është i disponueshëm në mënyrë që të mund të shijoni të gjithë veprimin përmes celularit ose tabletës tuaj!

Rendimente të përmirësuara

Dhe surprizat vazhdojnë me një super ofertë **, në kategorinë e re "Performanca e nxehtë", ku bastet e kombinuara të propozuara dhe rezultatet e shumta nuk ju lënë pa lëvizur!

Combo bast 1

Krasnodar - Sevilje: Mbi 1,5 gola

Rennes - Chelsea: X

Dortmund - Bruges: Totali i golave ​​4-6

 

Bast Combo 2

Dinamo - Barcelona: Fitorja Barcelona

Juventus - Ferencvaros: Qëllimi /Qëllimi & Mbi 2,5

Manchester United - Basaksehir: 1ο goli i pjesës së dytë

 

Combo bast 3

Paris - Leipzig: gjysma e kohës X

Lazio - Zenit: Lazio të shënojë golin e fundit

Dinamo - Barcelona: Barcelona të shënojë 2 gola në ndeshje

 

Combo bast 4

Paris - Leipzig: Mbi 3,5 gola

Rennes - Chelsea: Niki Chelsea

Manchester United - Basaksehir: Fitorja e Mançesterit në të dyja pjesët

Rezultati multi 1

Dinamo - Barcelona: 1-0, 1-1, 1-3

Rezultati multi 2

Paris - Leipzig: 3-1, 1-1, 1-2

Shanset e zgjeruara të sotme luajnë ekskluzivisht këtu!

* E vlefshme vetëm për tregun "Rezultati Final" deri në fillimin e lojërave.
** Kushtet dhe afatet zbatohen.

RREGULLATORI I EEEP. PJESMARRJE N G LOJ VETYM MBI 21 VJET. PJESICMARRJA E SHPESHT: RREZIKU I VARICSIS AND DHE HUMBJES S PRO PRON PROS. LINJA E MBORTSHTETJES 1114.

Rënia në rënie

Më parë Redaksia