no1badge

Acces liber

Ray Allen

Orlando cu o serie de victorii (1/2 Fonduri 3,61)

Am evitat Dallas în handicapuri zile întregi, dar cu câteva scoruri grozave pe care le-a adus, am avut încredere în el în totalul punctelor de ieri. Nici el nu ne-a făcut favori și ne-a lipsit de 4/4.

Anul acesta NBA a devenit un mare circ cu fluctuații mari de scoruri. 75-80 de puncte într-o perioadă. 40-45 pe de altă parte. Cu 20 de puncte înaintea unei echipe la pauză, cu 20 de puncte înapoi la sfârșitul meciului.

Ieri am avut trei bombe. Primii doi din Oklahoma și Charlotte se descurcau bine, în timp ce aveau cu 10 sau mai multe puncte în avans, în timp ce al treilea de la Washington pierdea cu aproape 20 în Lakers.

Au existat schimbări mari și cu câteva serii incredibile 22-2, Miami și Utah au luat meciurile foarte ușor. Dimpotrivă, bomba pe care nu mă așteptam să o treacă a ieșit cu Washingtonul câștigând în interiorul Lakers după prelungiri.

După cum am spus, unele echipe (să zicem cu Dallas) nu le putem găsi cu ușurință, se face contrariul cu unele altele, cum ar fi Finikas, care și-au scos din nou cele două puncte în care am avut încredere în propuneri.

Astăzi nu am văzut programul așa cum am vrut. Am ales 4 meciuri ca de obicei cu handicapuri și totaluri de puncte. Asul lui Orlando are valoare în handicapuri de când a început o serie de victorii cu 3/3 în timp ce Detroit cu 0/3 în ultimele sale are unele absențe. O victorie și o singură înfrângere pentru cele două echipe este din alaltăieri, cu Orlando câștigând 105-96.