no1badge

Acces liber

Surfbet

Duminica gazdelor

Un alt campionat își aruncă cortina cu o finală. Ligue 1 engleză și astăzi vom afla care dintre Blackpool și Lincoln vor fi în Campionat sezonul viitor. Ca și dacă Rosenburg va continua să-l alunge pe Bodo Glib de la distanță sau dacă îi va permite să scape devreme. Multe întrebări pentru astăzi, dar una este răspunsul clar. Vedeți-le aici prognoze euro 2020 cu predicții și analize zilnice ale meciurilor.

BLACKPOOL - LINCOLN (17:00)

S-a calificat cu ușurință pentru finala de astăzi, după ce după emfaticul 0-3 în deplasare de acasă cu Oxford United, a remizat 3-3 acasă și astfel și-a confirmat participarea. A fost surprins primind un gol înainte de zece minute, dar a răspuns cu două goluri în trei minute și acolo s-a încheiat totul. Cu excepția ultimei remize, el are o serie de victorii de cinci jocuri fără să primească un gol.

A învins Sunderland cu 2-0 acasă și a crezut că a eliminat calificarea. Dar în prima repriză a egalat-o și probabil că ar trebui să se simtă norocoasă că a mers la vestiar cu doar 2-0 împotriva ei. Dar în minutul 56 a profitat de o greșeală defensivă a echipei gazdă și a înscris golul necesar și este acum în finală în căutarea unei alte depășiri.

Gata la momentul potrivit arată că Blackpool este cel care nu va renunța la ocazia care i se prezintă. Se așteaptă ca o calitate mai bună și mai bine pregătită să prevaleze asupra Lincoln, altfel combativ. Alegerea noastră este asul la cota de 2.40.

CHRISTIANSOUND - LILLESTROM (19:00)

Atâta timp cât marchează câștigă. Așa scrie Christiansund scenariul prezenței din acest an în categorie. După primele două frisoane, a decis să-și urmărească apărarea și să devină mai eficientă în atac. Și a reușit și a ajuns astfel la o mini serie de trei victorii. Chiar dacă ultimul împotriva Spartei Sarpsborg a venit cu 0-1 săraci. Și din moment ce nu schimbați o rețetă de succes, nu ne așteptăm să vedem nimic diferit astăzi.

Lillestrom a avut un parcurs similar cu actualul său adversar în primele două jocuri. Bineînțeles că a marcat, dar apărarea ei a avut multe probleme și acest lucru a dus la primirea a trei goluri în primele două jocuri. Și, desigur, să piardă.Împotriva lui Odd Greenland a reușit să mențină zero și astfel obiectivul „standard” pe care îl atinge în fiecare dintre meciurile sale a fost suficient pentru a ajunge la prima victorie. .

Echipe care au început cu două înfrângeri și pe parcurs au început să schimbe modul în care joacă. Și astăzi ne așteptăm ca aceștia să fie prudenți în apărare și să încerce să profite de fiecare ocazie care le va fi dată. Mai aproape de victorie echipa gazdă. Alegerea noastră asul la cota de 1.95

ROSENBORG - STAMBAEK (19:00)

Șoc acasă cu înfrângerea de 2-3 a lui Molde cu o inversare în 87 'și 90'. Într-un meci care până în acel moment a arătat că a avut-o complet sub controlul său în meciul anterior. Cu toate acestea, a reușit să reacționeze și a venit rândul să ia victoria în deplasare asupra Sunderford cu 1-2 cu un gol pe care l-a marcat în minutul 2 al întârzierilor. Cele două pierderi au adus-o deja la două puncte de Bodo Gilb și cu încă un meci. Nu are loc pentru alte pierderi punctuale, mai ales acasă.

Prima victorie cu 2-0 asupra lui Bran după două remize consecutive. Mai bine împotriva unei echipe proaste, a avut inițiativa pe tot parcursul jocului, a creat multe faze, dar a reușit să profite de doar două dintre ele și a ratat ocazia pentru o victorie mai emfatică. Misiune semnificativ mai dificilă astăzi și va trebui să înscrie dacă vrei să scoți ceva din meci.

Deși sezonul este încă la început, Rosenburg a pierdut luxul de a fi relaxat. Deja la distanță - deși mică - de campion, fapt care a făcut din victorie una dintre singurele modalități în toate jocurile sale. Bineînțeles că va primi astăzi, dar găsim valoare pentru pariuri în primirea de goluri. Și acolo vom paria. Vom alege G / G la o cotă de 1.76

Toate previziunile de azi și bombele sale Guru L din jocurile de duminică.