no1badge

Darmowy dostęp

Ray Allen

Dzień poniżej (środki 0/2)

Ci, którzy widzieli duet w handicapach przegrali z dubletem Chicago w Oklahomie i po dogrywce, mówili, że nie będzie derbów. Ci, którzy widzieli ostatnie 4 minuty, przygotowywali się do zakreślenia punktu w dublecie.

Z wynikiem 99-115 dla Chicago i 4 minuty przed końcem nic nie zapowiadało dramatycznego zakończenia.

Chicago próbowało dostać się środkiem boiska przez 4 minuty. Przechwyty i złe podania przyniosły serię 19-3 dla Oklahomy i 118-118, co doprowadziło do dogrywki, w której Okahoma wygrał 127-125.

Tylko ten punkt został stracony w propozycjach, ale nie osiągnęliśmy zysku, ponieważ w duecie z sumą punktów mecz Minnesota - Memphis został przełożony, więc byliśmy zadowoleni z jednego meczu z Over in Sacramento - LA Clippers. Utah z łatwością pokonał Atlantę 116-92.

Zobaczmy dzisiejsze mecze. 6 gier i przełożenie tego między Phoenix a Indianą.

San Antonio - Houston (+7) (217.5) Nierozpoznawalny San Antonio został pokonany przedwczoraj przez Houston przez praktycznie 2 graczy. Christian Wood (27 punktów) i Sterling Brown (23 punkty). Wydawał się wyczyścić mecz, kiedy prowadził 99-91, ale ostatecznie przegrał 105-109. LaMarcus Aldridge zaczyna robić sobie wolne i dostosowywać się, co pomoże mu ograniczyć ilość drewna. Znów uważam, że as jest najlepszym punktem, podobnie jak over. Uważam za mało prawdopodobne, aby gospodarze nie przekroczyli 110 punktów. San Antonio (-7) powyżej 217.5

Brooklyn - Orlando (+9) (225.5) Chociaż Harden nie trenował wczoraj, istnieje możliwość, że po prawie 10 latach ponownie zobaczymy Duranta jako kolegę z drużyny. Można mu grać, choć będzie musiał przejść do specjalnego programu, bo grubością nabiera przypominającego sumo sportowca. Brooklyn po prostu nie pasuje do obojętności. Orlando zjadł wczoraj 27 punktów w głowę w Bostonie, coś, co prawdopodobnie wydarzy się dzisiaj, ale interesuje nas każda różnica, o ile jest kandydatem. W sumie mamy teraz zespół z niskich limitów, taki jak Orlando i jeden z największych. Mały dla Brooklynu i duży dla Orlando. Prawdopodobnie zobaczymy wysoki wynik jak wczoraj dla gości. Brooklyn (-9) Powyżej 225.5

Toronto - Charlotte (+7) (219.5) Lepiej wczoraj Toronto po prostu rozluźniło się przeciwko Charlotte i zmniejszyło różnicę z 15 do 3. (111-108). Wystąpiła niesamowita różnica w wynikach pierwszej i czwartej tercji, z 1 w pierwszej i 4 w drugiej. Jednocześnie zestaw punktów ma aspiracje wysokie. W handicapie as wygląda lepiej, gdy Charlotte wygrywa z 69 kolejnych porażek. Ponad 219.5 ​​Toronto (-7)

Miami - Detroit (+5) (217.5) Miami jest lepsze jako zespół pomimo braku niektórych zawodników. Ani Butler dzisiaj, ani Dragic. Z drugiej strony, nieprzewidywalne Detroit, które znalazło się samotnie na dnie Wschodu, jest zawsze niebezpieczne, ponieważ nie przegrywa z opuszczonymi rękami. Przegrał 10 punktów z drużynami takimi jak Utah io 9 z Milwaukee, wyprzedzając Finikasa. 93 punkty Pistons w ostatnich dwóch meczach, średnia 111 punktów w Heat i jedyne 108 punktów przedwczoraj w Filadelfii, dają nam propozycję poniżej. Poniżej (217.5) Detroit (+5)

Memphis (+1) - Filadelfia (221) Filadelfia nie będzie miała łatwej nocy. Memphis pochodzi z 3 kolejnych zwycięstw z 2 łatwymi ucieczkami i jednym przeciwko sieciom w środku. Z tym, co 76ers wycierpieli w pierwszym meczu z Miami u siebie, nie mogę im ufać w trudnym domu. Całkowita liczba punktów jest trudna przy wyborze współczynnika Memphis. po straceniu 99 punktów w ostatnich 5. Memphis (+1) Poniżej 221

Portland - Atlanta (+5) (234.5) To nie był wczoraj obraz Portland, Indiana Party i dziś może być faworytem, ​​ale nie pozwoli nam się z tym uporać. Jeśli chodzi o zestaw punktów do gry w kości. Może iść wszędzie. Albo widzimy to 20 punktów powyżej, ale także miasto poniżej 220, jeśli istnieje obraz Blazerów przedwczoraj. Zazwyczaj moje uwagi. Portland (-5) Ponad 234.5