Darmowy dostęp

Fundusz (5.15) ​​autorstwa Guru L.

Surfbet

Sobotnie prognozy piłkarskie

Mecze z faworytami, którzy chcą wrócić na zwycięskie sposoby, obejmują nasze wybory z sobotniego kuponu piłkarskiego. W Premier League Everton mierzy się z idealnym przeciwnikiem do zwycięstwa, powolnym Newcastle.

We Włoszech Bolonia wita mistrza Milanu, który po dwóch porażkach w mistrzostwach i pucharze nie ma miejsca na kolejny zły wynik. Zobacz tutaj długoterminowe zwroty z euro 2021 i znajdź najnowszą analizę dla euro Zakład 2020 , a także program rozgrywek i stadiony, na których będą się odbywać.

EVERTON - NEWCASTLE PROGNOZY

EVERTON AKTUALNOŚCI

Powitał Leicester i pozostał w remisie z 1: 1 i 67 punktem. Remis wywołał mieszane uczucia dla gospodarzy, ponieważ tak, Leicester był lepszy przez większość meczu, ale nigdy nie mógł być zbyt groźny. A bramka wyrównywacza strzelona przez "lisy" wyszła ze szczęśliwej fazy w 30. minucie. Gospodarze prowadzili w XNUMX. minucie po niesamowitym golu Rodrεςgueza.

Stabilizacja wyników i zbieranie punktów to teraz popyt na Everton, który na początku sezonu marzył nawet o wyjściu z Ligi Mistrzów, a teraz nawet minimalnie brakuje mu biletów europejskich. Jej misja nie ma problemów z nieobecnościami.

Statystyki zakładów: Tylko dwa zwycięstwa w ostatnich siedmiu meczach u siebie o mistrzostwo.

NEWCASTLE AKTUALNOŚCI

Rozczarowany kolejnym meczem przywitał Leeds i poniósł porażkę 1: 2. Goście, którzy weszli silniejsi i zdołali objąć prowadzenie w 17. minucie. Nie udało się to jednak obudzić zawodników Newcastle, którzy nie zdążyli zareagować i pozostali w biernej roli. A gol w remisie, który strzelili w 57 min, był czymś więcej niż szczęściem, a nie zorganizowanym wysiłkiem. Ale prawie natychmiast, w 61. minucie, zaakceptowali 1-2, co było końcowym wynikiem.

Może i ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową, ale 9 meczów bez zwycięstwa i pięć kolejnych porażek ma większy wpływ na atmosferę trenera Bruce'a. . Kto wziął na siebie pełną odpowiedzialność za wizerunek zespołu, ale jego własny czas na ławce nie wydaje się być nieograniczony.

Statystyki zakładów: Strzelił gola tylko w jednym z pięciu ostatnich wyjazdowych spotkań w Premier League.

WNIOSEK: Everton ma szansę wrócić do zwycięstw dzisiaj w południe. Z zadowoleniem przyjmuje anemiczny Newcastle i jest doskonałą okazją, aby zacząć jeździć. As jest logicznie niski, ale z dzisiejszych punktów wsparcia.

Nasz wybór to as po kursie 1.50

BOLONIA - MEDIOLAN PROGNOZY

BOLONIA AKTUALNOŚCI

Pokazał charakter w Turynie, ale nie uniknął porażki 2: 0 z Juventusem. Na początku próbował się bronić i dawał miejsce gospodarzom, ale w 1 min zaakceptował 0: 15. Wtedy nie zrażała się i próbowała zareagować, ale była nieśmiała i pechowa, więc nie mogła skorzystać z jednej ze stworzonych przez siebie okazji. 2-0, które miało miejsce w 71. minucie w zasadzie zakończyło mecz.

Bolonia to drużyna, która walczy w każdym meczu, ale ponieważ od najmłodszych lat nie ma motywacji do strzelania gola, nie we wszystkich meczach pokazuje 100% swojego potencjału. Kontuzjowany napastnik Santander nie zagra, a bramkarz Ravalia również odpadnie z koronawirusem.

Statystyki zakładów: Strzelił gola w ostatnich pięciu meczach u siebie o mistrzostwo.

MEDIOLAN AKTUALNOŚCI

Wbrew biegowi meczu poprzedził mecz pucharowy z Interem. Ibrahimovic strzelił gola w 31. minucie. Ale jej rodak był lepszy i dalej naciskał. Ale gracz, który dał jej prowadzenie, okazał się fatalny. Szwedzka gwiazda odpadła w 58. minucie, a Inter nie mając żadnego zagrożenia wyszedł na prowadzenie. W 71. minucie wyrównał i był w stanie zakwalifikować się do zwycięstwa w 7. minucie opóźnień.

Wracając do ligi, będzie musiał dojść do siebie po porażce u siebie 0: 3 z Atalantą. Wciąż jest dwa punkty nad Interem i chce pozostać na szczycie. Z wyjątkiem kontuzjowanego obrońcy Gambii i pomocnika Tsalhanoglou, który ma koronawirusa.

Statystyki zakładów: Strzelił dwa lub więcej goli we wszystkich meczach wyjazdowych w lidze w tym sezonie.

WNIOSEK: Lepszy zespół i zmotywowany Mediolan może przenieść się z siedziby Bolonii. Potwierdza to tradycja.

Nasz wybór to dwukrotność po kursie 1.85

Jego wybory Guru L na sobotnie mecze

21+, graj odpowiedzialnie. Ryzyko uzależnienia i utraty mienia. Infolinia KETHEA 1114 lub 210-9237777. Kursy mogą się zmieniać do początku meczu.