17 Φεβ 2024

Πάμε να σπάσουμε το 2/3

Live_Surfbet

Το Περιστέρι λίγο ήθελε να μας χαρίσει και αυτό το 3/3 . Συνεχίζουμε στο ίδιο μοτίβο και πάμε σήμερα να δούμε τι έχουμε....

Update : Λόγω του  All-Star το NBA δεν έχει αγώνες αλλά από βδομάδα έρχεται και η Εuroleague!!!!

Πάμε να δούμε τις Προτάσεις:

19:00 Ολίμπια Μιλάνο - Βενέτσια

Η Ολίμπια είναι σε πολύ καλή αγωνιστική κατάσταση η επιστροφή Μίροτιτς έχει δώσει άλλο αέρα και αυτό το 4/4 ενώ η Βενέτσια 3/3. Η Μιλάνο 5/5 νικητής 1ου ημιχρόνου και η Βενέτσια 4/5 παιχνίδια της χάνει στην 1η περίοδο.

Ολίμπια Μιλάνο -7.5 - 1.94 (novibet) 100-77

22:10 Μονακό - Παρί

Η Μονακό στα τελευταιά 10 παιχνίδια της  έχει 9 νίκες και η προιστορία ανάμεσα τους είναι 6-0 σπό την άλλη η Παρί κάνει ένα καλό πρωτάθλημα και σταθέρο και θα τα δώσει όλα σε αυτό το παινχίδι.
Μονακό - 6.5  - 1.84 (novibet) 93-98

22:00 Γκόλντεν Γκρίζλις - Ιουπούι Τζάγκουαρς

Η φιλοξενούμενη ομάδα μετράει 7 ήττες σερί και αγνοέι την νίκη κόντρα στους Γκόλντεν που θα κυνηγήσουν ένα μεγάλο σκορ και μία άνετη νίκη.
Γκόλντεν Γκρίζλις  -21.5  - 1.93 (novibet)107-59