elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

8/9 pikë me dy (2) Fonde (5.77 & 5.37) nga Guru L

"Respektimi maksimal për Klopp"
Redaksional

"Respektimi maksimal për Klopp"

Portieri brazilian i Liverpool shprehu respekt dhe mirënjohje të pakufizuar për trajnerin e tij.

Alison Becker foli ngrohtësisht për Jklrgen Klopp në një deklaratë në faqen zyrtare të Liverpool-it.

Portieri brazilian, i cili është anëtar i "të kuqve" që nga viti 2018 dhe tani ka fituar edhe Ligën e Kampionëve dhe Premier League, vlerësoi trajnerin e tij.

"Respekti më i madh që mund të kem për dikë është për ta. Nuk ka shumë fjalë që mund t’i përshkruaj, mbase në Portugez mund t’i bëj më mirë! Por po, do të thotë, mendoj, gjithçka për këtë ekip. Më dha mundësinë për të ardhur në Liverpool, kjo më bën të ndjehem i veçantë, "tha ai për trajnerin gjerman.

"Shokët e mi të skuadrës më bëjnë të ndihem i veçantë dhe tifozët, gjithashtu, të gjithë, por trajneri ka një vend të veçantë në gjithçka që mendoj për të gjithë, sepse ai dha jetën e tij për të arritur këto gjëra që ne i arrijmë. Unë do ta respektoj gjithmonë, dhe do t'i jem mirënjohës atij që më solli këtu dhe më dha mundësinë të bëhem një legjendë për Liverpoolin, "shtoi ai.

Seria A dhe La Liga luajnë në Pamestoixima.gr me oferta të shkëlqyera!

Klauzola e lirimit të Pjanic prej 400 milion eurosh

Lojtari nënshkroi një kontratë për katër vitet e ardhshme, domethënë, deri në sezonin 2023-24 me një klauzolë lëshimi që arrin në 400 milion euro!

Pas transferimit të Arturit te Juventus, Barcelona bëri të ditur vazhdimësinë. Blerja e Miralem Pjanic nga skuadra italiane.

Skuadra e Barcelona në njoftimin e saj njofton se kostoja e transferimit arrin në 60 milion euro plus pesë shpërblime të tjera.

Lojtari nënshkroi një kontratë për katër vitet e ardhshme, domethënë, deri në sezonin 2023-24 me një klauzolë lëshimi që arrin në 400 milion euro!

Seria A dhe La Liga luajnë në Pamestoixima.gr me oferta të shkëlqyera!

Pjanic: "Barca Forza"

Miralem Pjanic bëri deklaratat e tij të para si lojtar i Barcelonës, duke theksuar se ai do të japë ... gjithçka për ekipin e tij të ri.

Boshnjakët nuk kishin oreks për shumë fjalë dhe thjesht u thanë tifozëve Katalanas: "Jam shumë e lumtur. Unë do të jap gjithçka për ekipin. Unë do t'ju shoh së shpejti. Força Barça ».

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Ernesto Valverde thuhet se ka rënë dakord të marrë përsipër trajnerin e Valencia.

Ernesto Valverde ka mbetur pa punë që nga dita kur ai pushoi së punuari me Barcelona, ​​por kjo së shpejti do të ndryshojë.

"Lakuriqët" udhëhiqen nga Albert Thelades, por rezultatet negative e kanë vënë në dyshim të ardhmen e tij. Valencia ka rënë në 8η pozicioni i rezultatit dhe rreziqet për të mos luajtur në Europa League sezonin e ardhshëm. Një ngjarje katastrofike për një ekip me një prani të qëndrueshme në Evropë.

Valverde ka profilin që ta zëvendësojë atë dhe bazuar në raportet, kjo është çështje kohe. Valverde do të sjellë me vete ndihmësin e tij, Jan Aspiathou, i cili po kërkon gjithashtu një shtëpi në qytet. Valverde ka një vrapim të shkurtër nga pankina e Valencia në të kaluarën. Ai mori një punë më 3 dhjetor 2012 dhe qëndroi deri më 20 qershor 2013, me një rekord prej 14 fitoreve, 5 barazimeve dhe 5 humbjeve në 24 ndeshje.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Liverpooli vendosi për Coulibaly

Liverpool është i vendosur të ecë përpara me blerjen e futbollistit senegal.

Liverpool ka kohë që interesohet të përvetësojë Calindo Coulibaly nga Napoli. "Partenopejtë" kanë kërkesa të mëdha për të hequr dorë nga Senegalët, por "të kuqtë" nuk duket se janë të gatshëm të tërhiqen.

Sipas mediave italiane, Liverpool kishte parashtruar një propozim prej 54 milion paund dhe kishte marrë një përgjigje negative nga Neapolitans. Ekipi italian sqaron se Coulibaly nuk po diskuton transferimin e tij për më pak se 60 milion.

Por kampionët anglezë nuk heqin dorë lehtë dhe janë të gatshëm t’i rrahin përsëri për të përfshirë në listën e tyre mbrojtësin qendror 29-vjeçar. Në veçanti, ata po mendojnë të heqin dorë nga Dejan Lovren, i cili nuk është përfshirë në planin e Jenergen Klopp për sezonin e ri.

Coulibaly është bërë një magjistar për ekipet e Premier League. Përveç "të kuqve", Manchester City është duke e shqyrtuar seriozisht çështjen e tij, i cili duket se ka paraqitur një propozim prej 72 milion paundësh, duke rritur kështu konkurrencën midis dy skuadrave.

Surfbet.neto (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Dhe zyrtarisht, Arthur do të vazhdojë karrierën e tij te Juventus

Skuadra italiane do të paguajë 72 milion euro plus 10 milion të tjera për shpërblimet.

Dhe zyrtarisht, Arthur do të vazhdojë karrierën e tij te Juventus. Barcelona njoftoi transferimin e brazilianit te "Zonja e Vjetër", duke bërë të ditura shumat e transferimit.

Skuadra italiane do të paguajë 72 milion euro plus 10 milion të tjera për shpërblimet. Lojtari do të mbetet në skuadrën spanjolle deri në fund të detyrimeve të sezonit aktual dhe më pas ai do të ... lëvizë.

Siç rezulton, transferimi i Arturit është i lidhur drejtpërdrejt me atë të Pjanic në Barcelona, ​​i cili kushton rreth 60 milion euro dhe do të njoftohet në ditët në vijim.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Setien: "Koha do t'i vendosë të gjithë në vendin e tyre"

Trajneri i Barcelonës foli për marrëdhëniet e këqija që ata ngarkojnë atë me lojtarët në dhomat e dollapëve, në konferencën për shtyp, në funksion të ndeshjes kundër Atletico Madrid.

Kike Setien mohoi thashethemet për një atmosferë të keqe në dhomat e dollapëve të Barcelona, ​​pas xhelit kundër Thelta dhe rënies në vendin e dytë të tabelës së rezultatit.

Trajneri i "Blaugrana" foli në konferencën për shtyp, në funksion të ndeshjes së nesërme kundër Atletico Madrid.

Deklaratat e Kike Setien në detaje:

Lidhur me ndeshjen me Atletico: "shtë e vërtetë që ndeshjet kundër Atletico Madrid janë jashtëzakonisht të ndërlikuara dhe të vështira. Ata janë një ekip i shkëlqyeshëm. Do t’i vështirësojë gjërat për ne. Por unë mendoj se të gjitha luftimet janë po aq të rëndësishme për të. Fitorja është e nevojshme, sepse gjithçka mund të ndodhë, por çdo herë që lojërat zvogëlohen dhe marzhi që kemi është më i vogël ”.

Për menaxhimin e ekipit: "isshtë e vërtetë që gjithmonë ka polemika. Në jetë, të gjithë kanë mënyrën e vet të të menduarit dhe është normale të kemi dallime. Unë nuk isha as lojtar i lehtë. Të gjithë kanë perspektivën e tyre për gjërat. Ka komunikim të mirë, ka çështje specifike që nuk janë aq të rëndësishme. "

Lidhur me tensionin në dhomat e dollapëve: “Kur nuk ka fitore, ndodh. Por marrëdhënia është e mirë, ka momente specifike kur nuk pajtohemi. Por nuk shoh ndonjë problem që ia vlen të përmendet. E vërteta është se kjo situatë është e re dhe unë jam në një kohë kur po zbuloj shumë gjëra. Koha do t'i vendosë të gjithë në vendin e tyre ".

Për Real Madrid: "Ne mund të kontrollojmë atë që mund të kontrollojmë: ne. Ne duhet të përmirësohemi në mënyrë që kjo të mos ndodhë përsëri. Le të shpresojmë se kundërshtari do të na japë më shumë lehtësira, por duhet të vazhdojmë të mendojmë për veten tonë deri në ditën e fundit ".

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

Falënderimet e Gianluigi Donaroma u vlerësuan në deklaratat e bëra nga Paolo Maldini.

Paolo Maldini e ka përshkruar Gianluigi Donaroma si portierin më të mirë në botë, duke shprehur mendimin e tij se Milano duhet të bëjë gjithçka në fuqinë e tyre për ta mbajtur atë.

"Donaroma është një simbol dhe një lojtar që filloi karrierën e tij në departamentet e infrastrukturës, për mendimin tim ai është portieri më i mirë në botë", tha mbrojtësi qendror veteran i "Rossoneri" dhe drejtori aktual i tyre teknik për portierin 21-vjeçar.

Donaroma ka një kontratë me Milanin deri në qershor 2021, me skuadrën tjetër të Milanit duke i ofruar atij një kontratë prej 6 milion eurosh, me menaxherin Mino Raiola nga ana e tij të mos jetë negativ nëse plotësohen të dy kushtet. që ka

Njëra ka të bëjë me zgjatjen e kontratës së lojtarit, e cila nuk është për shumë vite, dhe tjetra ka një klauzolë të ulët në kontratën e tij, e cila do ta lejojë atë të largohet nëse Milani dështon të sigurojë një prani. e saj në Champions League të sezonit të ri.

Ka mbërritur kazinoja e re e drejtpërdrejtë e pamestoixima.gr!

Një fund i lavdishëm i bashkëpunimit të Almerd Thelades me Valencian.

Të hënën në mbrëmje, lakuriqët njoftuan se kishin vazhduar të ndërpresin bashkëpunimin me teknikun 44-vjeçar, i cili ishte ulur në pankinë që nga shtatori i kaluar.

Thelades paguan për rezultatet e dobëta të skuadrës pasi u kthye në veprim, gjë që e vë Valencën në një pozitë të vështirë në betejën për biletat evropiane.

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

E-mail : [Email mbrojtur]
Views: 4076
- 4548 ditë më parë
 • Guru L -

  Justshtë thjesht një ekip i keq

  Τέ Ne u privuam nga pikat 9/9 me 143.00 mosmarrëveshje dje i propozuari Mbi 2.5 në Rosenborg - Valerenga (1-1).

  ** KRISTIANSUND- FJALOR: Humor të hapur nga të dy skuadrat me 3 Mbi 2.5 dhe G / G në 4 ndeshjet e para të ligës me 11 dhe 12 gola në pjesën sulmuese respektivisht. Mbi 2.5

  ** HARTBERG - WOLFSBERGER: 2 & Mbi 2.5

  Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Pandemoni spektakolare me raketë 0% dhe Bet Builder!

4η garat e tyre Ndarje loje të Superligës mbaron sonte me dy ndeshje të shkëlqyera! Aris - PAOK (19:15) dhe AEK - Olympiacos (21:30), me interesin e përqendruar në përpjekjen e "Biceps" për të zënë vendin e dytë!

Me 0% heqje * ju gjeni kthime më të larta me mua Bast Ndërtues ** ju ndërtoni ashtu siç dëshironi bastin tuaj.

Në mes të javës, u bë i njohur finalja e Kupës në të cilën do të marrin pjesë AEK dhe Olympiacos. Unioni kapërceu pengesën e Arisit gjatë orarit të tepërt ndërsa Olimpiakos nënshtroi PAOK. Tani, kampionati është rikthyer me dy ndeshjet duke hequr frymën e tyre!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Η veprim ka vazhdimësi në seri A, me milan të presë Roma në një lojë që dikur mund të kishte qenë një derbi i titullit! Këtë sezon, "kuqezinjtë" po mundohen ta gjejnë veten në gjashtë biletat më të mira dhe ato evropiane, ndërsa "Gialorosi" dëshirojnë të shterojnë shanset e tyre për të hyrë në gjashtë të parët. Whatfarë do të ndodhë sonte? A do të jenë Milanezët apo Romakët fituesit e lojës së shkëlqyeshme?

Pamestoixima.gr shijoni lojrat më të mira me 0% raketë * dhe Bast Ndërtues **.

E gjithë ndeshja e Premier League me 0% grabitje! Kthimi i shkëlqyeshëm i Serisë A!

Shtë një fakt! Premier League është përsëri këtu! Loja e 30-të vazhdon edhe sot me katër ndeshje të shkëlqyera. Watford - Leicester, Brighton - Arsenal, West Ham - Ujku dhe Bournemouth - Crystal Palace.

Loja fillon përsëri në Premier League me 0% grabitje!

Tifozët e futbollit italian janë rikthyer në fushat për shkak të rifillimit të Serisë A fundjavën e ardhshme, me katër ndeshje të shtyra. Një ditë më parë dje u mbajt finalja e Kupës, me Napoli duke fituar titullin në gjuajtjen e penalltisë. Tani aksioni vazhdon me kampionatin!

Ata që prisnin që skudetot e këtij viti të ishin më tërheqëse për sa i përket pretendimit për titull, janë shfajësuar Juventus dhe Lazio të ketë distancë të një shkalle dhe përfundimi parathotë emocionuese! Dhe nëse "Bianconeri" u konsideruan si favoritët verën e kaluar, "Latsiali" kanë qenë një surprizë e këndshme, me Immobile që i çon ata jashtë sigurisë (27 gola në 26 ndeshje).

Në pozicionet vijuese ato japin Biletat evropiane, h Inter, i cili nuk e duroi dot presionin e kampionatit, pritet të jetë në grupet e tij Liga e Kampioneve. Për vendin e katërt dhe të fundit që çon në konkursin më të lartë ndër-klub, ata po debatojnë Atalanta, Roma dhe Fituesi i Kupës Napoli, ndërsa për tre pozicionet e tij Europa League ka potencialisht shtatë ekipe që pretendojnë ato (Milano, Verona, Sassuolo, Cagliari, Fiorentina).

bisht, ku interesi gjithmonë zvogëlohet, Udinez dhe Torino duke luftuar për të shpëtuar një herë e përgjithmonë, me ekipet e Xhenova (Sampdoria, Xhenova) dhe Lecce gati për t'i dhënë asaj të gjitha për të shmangur fatale, për t'i ndjekur ato pothuajse të dënuar SPAL dhe Brescia në Serie B..

Seria A dhe La Liga luajnë në Pamestoixima.gr!

Super aksion në fundjavë.

Loja është rikthyer mirë në ligat më të mira evropiane! Për herë të parë do të kemi veprim në të gjitha ligat e mëdha dhe Pamestoixima.gr është zgjedhja juaj e parë! me 0% grabujë* në të gjitha ndeshjet kryesore dhe shumë opsione të basteve.

LA Liga Spanjolle fillon me Live Streaming dhe grabitje 0%!

Rifillimi i La Liga, ndarja më e lartë në futbollin spanjoll, bëhet sonte me lojën e parë të 28-tëth ndeshje, derbi i fundit Andaluzian. Sevilla kundër Betis dhe kushdo që duron! Pritësit e tretë, 12οι të ftuarit, megjithatë, rezultati nuk luan një rol në këto lojëra. Synimi i përbashkët i fitores, si për "të kuqtë" ashtu edhe për "zarzavatet" e Seviljes. Në raundin e parë, Sevilla mundi selinë e Betis, duke mbizotëruar me rezultatin 2-1 (Okabos, De Jong-Moron golashënuesit).

Të gjitha lojërat e La Liga janë luajtur me Live Streaming * në Pamestoixima.gr!

Pavarësisht vendit të ngjarjes, në nivelin e La Ligës, të dy skuadrat janë takuar 96 herë, me Sevilla duke numëruar 45 fitore ndaj Betis '29 ndërsa 22 ndeshjet përfunduan me barazim. Willfarë do të ndodhë sonte në Ramon Sanchez Piter?

Derbi Sevilla-Betis është luajtur me 0% grab ** dhe Live Streaming.

Super League kthehet me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen

** Vlen vetëm për blerjen e "Rezultatit Final" deri në fillimin e garës.

Kryqëzime në Greqi dhe në play off - opozitë me 0% grabitje!

Kategoria e saj e lartë Futbolli Grek kthehet sot pas 97 ditësh pushim me 1th konkurruese, të dyja luaj pushime gjithashtu luaj opozitë të jesh në qendër!

Ndërsa për sa i përket lojërave, o olimpik (66) fillon me një epërsi prej 14 pikësh nga ai PAOK (52) dhe është favoriti absolut për titullin. "Biceps e Veriut" do të japin betejën e vet për vendin e dytë me AEK e vendosur një shkallë prapa (51). Nga atëherë e tutje, o Panathinaikos (44) ka më pak të ngjarë të zërë pozicionin e dytë dhe OFI dhe Ares plotësoni gjashtë, duke pasur 34 pikë secila.

Sonte, në “Kleanthis Vikelidis”, o Ares e mirëpret OFI në një ndeshje në të cilën "zezakët" janë të preferuarat, bazuar në grupet e performancës. Sidoqoftë, në sezonin e rregullt, të dy skuadrat barazuan 1-1 (XNUMX-XNUMX) në Selanik, me Megiados që i vendosin Kretanët përpara dhe Sasha barazuan për nikoqirët.

Ndeshja e parë përfundon nesër me dy derbi të shkëlqyera, PAOK - Olympiacos (19:30) dhe AEK - Panathinaikos (21:30)!

Në Pamestoixima.gr ju pëlqeni të gjitha lojërat e tyre luaj largimet dhe luaj Skuadrat e Super League me 0% grabitje *!

Super League kthehet me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet!

Gjermania dhe Polonia me 0% grabitje!

Η 29η Ndeshja e Bundesligës vazhdon edhe sot me menunë e tyre kryesore pesë konfrontime. Katër prej tyre po mbahen brenda 16: 30, vetëm ndeshja Bayern - Fortuna është caktuar për ta 19: 30.

Në Berlin, the Hertha përballet me të Augsburg dhe dëshiron të vazhdojë rrjedhën e saj ngritëse. Ai luan futboll shumë të mirë pas rifillimit dhe dëshiron të shterojë çdo shans për të hyrë në gjashtë të parët. Mysafirët do të jenë të lumtur të qëndrojnë larg çdo rreziku të përçarjes.

Wolfsburg, ekipi vendas e mirëpret atë Eidracht, në një lojë në të cilën pritet goli dhe spektakli. Të dy kundërshtarët kanë treguar gatishmërinë e tyre, duke shënuar vazhdimisht ndeshjet e fundit. Pritësit synojnë të qëndrojnë në gjashtë të parët, të ftuar në mbajtjen larg 16η vend duke çuar në ndeshje barrage me ekipin e saj Tsvaiteliga.

Ka stimuj të ngjashëm në ndeshje Mainz - Hoffenheim dhe Schalke - Werder. Me fjalë të tjera, këto janë ekipe që shpresojnë të hyjnë në gjashtë të parët ose janë në rrezik largimi.

ajo programi i sonte përfunduar me bayern për të kundërshtuar me Fortuna. Me disa thelbësorë, bavarezët duan të arrijnë një fitore tjetër që do t'i lejojë ata të afrohen edhe më shumë me titullin e këtij viti. Fortuna është në një pozitë të vështirë dhe do të duhet të rikuperohet nëse dëshiron të luajë në sezonin e ri në Bundesliga.

Bundesliga vazhdon në Pamestoixima.gr me 0% grabujë!

Kampionatet evropiane fillojnë përsëri në Pamestoixima.gr!

Dhe në Poloni 0% grabujë!

Aksioni nuk mbaron këtu por vazhdon brenda 21: 00 me derbin e saj polonisht U hutova duke u rikthyer këtë fundjavë. Lech Poznan kundër Bells për 27-tëη ndeshje në një ndeshje të shkëlqyeshme. Pionier Bells, e pesta Lech, me nëntë pikë për t'i ndarë ato. Sidoqoftë, lojërat mes tyre janë gjithmonë me interes të veçantë. Dorëzimi ndahet në 10 emërimet e tyre të fundit në Ata po pozonin (me 4/4 pa gola më në fund), katër fitore në shtëpi, katër fitore larg dhe dy barazime.

Derbi polak Lech Poznan - Legia është luajtur në Pamestoixima.gr me 0% raketë *!

Rënia në rënie

Më parë Redaksia