elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Kontrata e re
Redaksional

Kontrata e re

Manchester City ishte në pritje të arsyetimit në CAS dhe tani qëllimi i tij është marrëveshja afatgjatë me Pep Guardiola.

Sipas “Pasqyrës”, City është e gatshme t’i ofrojë një kontratë të re trajnerit Katalan, i cili është në vitin e fundit të asaj që kishte firmosur vite më parë, me vlerë 20 milion paund. Pep Guardiola, nga ana e tij, është i gatshëm të qëndrojë në City, diçka që ai e ka deklaruar shumë herë në të kaluarën. Mbetet e panjohur se sa vite do të jetë propozimi i Qytetit, por thuhet se do të jetë së paku për tre vjet.

Seria A dhe La Liga luajnë në Pamestoixima.gr me oferta të shkëlqyera!

Biletat e sezonit falas për rreth 10.000 "fat"

Presidenti i Cadiz do të mbajë premtimin e tij dhe do të ofrojë 10.000 bileta sezoni falas për tifozët e ekipit, si një shpërblim për ngritjen e andaluzianëve.

Cadiz po feston rikthimin e tij në ligën e madhe të futbollit spanjoll pas 14 vjetësh, pasi siguroi promovimin e tij nga Segunda Division, diçka që shkaktoi një delirium të eksitimit mes tifozëve të saj.

Në fakt, presidenti i "amarigios", Manuel Vithkaino, pritet të ofrojë biletat e sezonit falas për rreth 10.000 "fat"!

Njeriu i fortë i Cadiz kishte premtuar mbajtësit e sezonit se nëse ata janë të pranishëm në të gjitha ndeshjet në shtëpi të ekipit këtë sezon, ata do të shpërblehen me një kartë të sezonit falas për sezonin e ardhshëm.

Për më tepër, ata që munguan në vetëm një ndeshje do të paguajnë vetëm 25% të çmimit të kohëzgjatjes, ndërsa ata që munguan në dy ndeshje në shtëpi do të kenë 50% zbritje.

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

Zyrtarisht Pellegrini nga Betis

Deri më sot, Manuel Pellegrini është trajneri i Betis, me skuadrën andaluziane që nënshkruan një kontratë tre vjeçare me të.

Manuel Pellegrini do të jetë banor i Seville nga sot, me trajnerin kilian të shpallet zyrtarisht nga administrata Betis, me të cilin ai nënshkroi një kontratë bashkëpunimi deri në verën e vitit 2023.

Pellegrini nuk kishte një ekip në sezonin që ngadalë po i vjen fundi, ndërsa skuadra e mëparshme që ai trajner ishte West Ham në Angli.

Sigurisht, trajneri 66-vjeçar ka një prapavijë të pasur në Spanjë, duke e "bërë" emrin e tij në stolin e Villarreal dhe duke kaluar pranë asaj të Real Madridit, jo me sukses të madh është e vërteta.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

Atletico Madrid nga Simeone ka futur para të çmendura në arkat e saj

Këto përfshijnë të ardhurat nga kurset e Atletico në Evropë dhe jo paratë që ekipi ka marrë nga burime të tjera të të ardhurave siç janë transferimet p.sh.

Atletico Madrid ka futur para të çmendura në arkat e tij gjatë viteve që Diego Simeone është në stolin e tij.

Sipas vlerësimeve në një botim përkatës të Marca Spanjolle, ekipi i Madridit ka fituar rreth 418 milion euro në tetë vitet e fundit të bashkëpunimit.

Këto përfshijnë të ardhurat nga kurset e Atletico në Evropë dhe jo paratë që ekipi ka marrë nga burime të tjera të të ardhurave siç janë transferimet p.sh.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

Klopp: "Patjetër që do të jetoj në Gjermani pas përfundimit të karrierës time"

Ai njoftoi largimin e tij nga Liverpooli sapo skadon kontrata e tij në një intervistë të dhënë nga Jürgen Klopp.

Jürgen Klopp dha një intervistë në një faqe gjermane.

Në të, trajneri i Liverpool, i cili ka nënshkruar zgjatjen e kontratës së tij deri në vitin 2024, njoftoi largimin e tij nga kampionët anglezë, pas përfundimit të tij.

"Unë përfundimisht do të jetoj në Gjermani pas përfundimit të karrierës time. Unë mendoj se në Mainz "tha në fillim trajneri i kampionëve anglezë, i cili më pas shtoi si vijon:" Tashmë kam qenë në Liverpool për katër vjet. Në fund të kontratës sime do të kem nëntë vjet në Anfield. Atëherë unë mendoj të qëndroj jashtë për një vit dhe pastaj atë që nuk di ... Ndoshta një ekip, ose një kombëtar ose ... asgjë ".

Duke përfunduar deklaratën e tij, ai theksoi: "Sidoqoftë, pesë vjet mund të jenë shumë dhe bota mund të jetë shumë e ndryshme".

Surfbet.neto (2000-2020): Historia e basteve në Greqi

Surfbet.neto: Kryeja në botë siti i parashikimit

Bartomeu: "Xavi do të jetë trajner i Barcelonës herët a vonë"

Josep Maria Bartomeu foli për shanset që Xavi të ulet në stolin e Barcelonës në të ardhmen dhe theksoi se e merr si të mirëqenë.

Në deklaratat e tij, Josep Maria Bartomeu iu referua Xavi dhe skenarëve që po qarkullojnë rreth Spanjollit dhe stolit të Barcelonës.

Presidenti i Blaugrana për këtë arsye e konsideron të sigurt që një ditë Xavi do të ulet në stolin e Barcelonës, ndërsa ai sqaroi se në Ligën e Kampionëve dhe në ndeshjet e mbetura të kampionatit, trajneri do të jetë Kike Setien.

"Xavi do të jetë trajneri i Barcelonës herët a vonë. "Por tani nuk po kërkojmë trajner, jemi me Kike", komentoi Bartomeu në "TV3" dhe vazhdoi:

"Kike Setien do të trajnerojë skuadrën në Ligën e Kampionëve dhe në këto dy ndeshje të mbetura për kampionatin. Synimi ynë është të përfundojmë kontratën dhe Setien ka një prej tyre. Ne shkuam në shtëpinë e tij për të folur për të ardhmen, për planet për sezonin e ri. Ndoshta ai do të jetë atje dhe unë jam shumë i interesuar të dëgjoj se çfarë po mendon ".

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Dhe sezonin e ri te Juventus, Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo nuk po mendon të largohet nga Juventus dhe do të vazhdojë të veshë fanellën e "Bianconeri" në sezonin e ri.

Cristiano Ronaldo është 35 vjeç dhe mbetet në gjendje të shkëlqyer fizike. Në fakt, në momentin që ai beson se nuk ka asnjë arsye për të lënë Juventusin.

Sipas një artikulli tipik të "Tuttosport", Portugezi do të mbetet në ekipin e Torinos për sezonin e ardhshëm pasi dëshiron të fitojë më shumë tituj në të ardhmen.

Këtë sezon ai ka shënuar 28 gola me "Juve" në të gjitha garat. Disa ditë më parë, ai humbi Kupën e Italisë te Napoli, por është shumë afër të fitojë kampionatin e dytë radhazi në të njëjtin numër sezonesh, pasi veshi fanellën e skuadrës. Për më tepër, "Bianconerët" mbeten të gjallë në golat e tyre evropianë pasi thirren për të kthyer mbrapa humbjen 1-0 nga Lyon në ndeshjen e Torinos për fazën "16" të Ligës së Kampionëve.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

Cante dëshiron Interin

Engolo Cante është shënjestra e madhe e Interit dhe Antonio Conte për këtë verë.

Engolo Cante është shënjestra kryesore e Interit për përforcim në mesfushën e tij dhe nuk përjashtohet mundësia që ajo të shkojë për ta përvetësuar atë para fundit të ligës.

Chelsea duket se është i gatshëm të shesë Cande dhe Antonio Conte, "i fërkon duart", pasi që prej vitit të kaluar trajneri italian dëshiron ta bëjë mesfushorin francez të tijin.

Sipas "Gazzetta dello Sport", Chelsea është i hapur për propozime për mesfushorin 29-vjeçar dhe Antonio Conte pritet të shfrytëzojë mundësinë këtë verë.

Vlen të përmendet se, përveç çështjes së Kantes në Inter, ata kanë vërejtur edhe Edin Dzeko dhe Jan Vertonhen nga Roma dhe Tottenham respektivisht.

Ka mbërritur kazinoja e re e drejtpërdrejtë e pamestoixima.gr!

Oblak është shënjestra e parë për Frank Lampard

Chelsea po kontrollon, zgjedh dhe blen Jan Oblak, duke bërë "zhurmën" e madhe të kësaj vere, në "gjirin" dhe Kepa.

Jan Oblak i Atletico Madrid është shënjestra e parë për Frank Lampard në dritaren e transferimit të verës. Paraqitjet e këtij viti të Kepa nuk janë vetëm inkurajuese dhe kjo ka shqetësuar shumë trajnerin "blu". Në fakt, në ishull ata tashmë po flasin për kontakte midis dy palëve në mënyrë që të japin një kredi.

Nga ana tjetër, madrilenët kanë vendosur një klauzolë lirimi në kontratën e portierit ndërkombëtar, të cilin ata madje e rinovuan verën e kaluar. Sasia e klauzolës madje mund të arrijë në 120 milion paund dhe këtu vjen vetë Kepa në këmbim të shpirtit. "Blutë" po mendojnë seriozisht të heqin dorë nga portieri i tyre bazë, por në të njëjtën kohë të japin një sasi të madhe.

Sllovenët aktualisht janë në tre portierët kryesorë në botë ndërsa flasin anglisht rrjedhshëm. Duket si një rast ideal, por Spanjollët kanë fjalën e fundit.

Sidoqoftë, efektet e pandemisë në një nivel ekonomik mund të detyrojnë lëshimin e futbollistit. Rochiblamcos nuk do ta ketë të vështirë të thotë po, veçanërisht nëse ka një zëvendësim të gatshëm.

Nëse ky transferim ndodh, do të jetë shtesa e tretë e rëndësishme e ekipit në një verë. Politika ekonomike e Roman Abramovich ka ndryshuar dhe ai tani dëshiron të rindërtojë Chelsea të tij nga e para.

Portieri ndërkombëtar do të jetë pranë blerjeve të reja të ekipit të tyre Hakim Ziyek dhe Timo Werner. Buxheti i përgjithshëm i transferimeve pritet të tejkalojë 150 milion paund, por nuk ndalet këtu. Përkundrazi, do të jetë vetëm fillimi për një fillim të ri.

Ekipi i Londrës ka filluar gjithashtu negociatat për blerjen e të majtës së majtë të Leicester, Bell Chilwell. E vetmja gjë e sigurt është që një verë shumë e nxehtë pritet si për administratën ashtu edhe për tifozët e "bluve".

Webfreebets.com: Parashikimet dhe analizat, Rrjedha e gjallë * Lojëra, Oferta me Oferta *

Fjalët më të mira Cristiano për Bruno Fernandez

Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskj .r ka zbuluar kontributin e Cristiano për ardhjen e Bruno në klub.

Cristiano Ronaldo u dashur nga aq pak sa në Manchester United. Bashkatdhetari i tij, Bruno Fernandez, po ndjek në gjurmët e tij. Shoku i tij i skuadrës në Kombëtaren Portugeze ka ndryshuar në mënyrë drastike klimën në ekip, duke ofruar një injeksion cilësor në mesfushën e ekipit. Tregues i klasës së tij është se ai tashmë numëron 8 gola dhe 7 asistime në 15 paraqitje me "djajtë e kuq". Përveç kësaj, ai ende nuk ka humbur si lojtar i Manchester United. Pas kthimit të Pogba nga dëmtimi, United ka vendosur një qëllim për të kërkuar titullin e ligës tjetër.

Për ardhjen e Bruno Fernandez, megjithatë, miqtë e United duhet të ndezin një qiri për Cristiano Ronaldo. Siç është zbuluar nga trajneri i United, Ole Gunnar Solskj τοr në @utdreport, Portugezi foli me fjalët më të mira për shokun e tij të skuadrës në Kombëtaren Portugeze, kur trajneri Norvegjez e pyeti mendimin e tij për lojtarin.

"Natyrisht, atëherë, Cristiano ishte një objektiv i lehtë për mua që arrita ta kapërcej [të pyesja për Bruno Fernandes]. "Përmes Patrice Evra, unë arrita të kap Cristiano dhe rekomandimi i tij padyshim që na bëri mirë".

Veterani i United, Rio Ferdinand ka zbuluar se si Nani ashtu edhe Cristiano thanë fjalët më të mira për ish-lojtarin e Sporting Lisbonës.

"Unë kam folur me disa nga shokët e tij të skuadrës në shkallë vendi dhe në nivel klubi," tha Ferdinand për FIVE. Nani, shoku im i vjetër i skuadrës, thotë se është një lojtar fantastik, ai thotë se është i përsosur për Anglinë. Ai thotë se i ka të gjitha mjetet, të gjitha tiparet e duhura. Cristiano tha se është fantastik, ai krijon mundësi për veten e tij [për Portugalinë]. Ai mund të trajtojë topin, të marrë topin, me besim. "Këto janë gjërat që dëshironi të dëgjoni kur Manchester United nënshkruan një lojtar."

Ju kujtojmë që United e bleu atë nga Sporting për 80 milion euro janarin e kaluar.

  • Guru L -

    Pistoletat "tym" pa ndalesë ...

    ** ND WESTRMARRJE P WESTR MBROJTJE - FULAM: Ndeshje zjarri. West Brom me 81 pikë, Fulham me 76 pikë. Ekipet e plota me 3 fitore 1 barazim Fulham, dhe 4 fitore radhazi Fulham. Ai e lë mënjanë përpara se ta vendosë mbi ty.

    ** SANTA CLARA - AVES: Nga 3 humbje pa shënuar vjen Santa Clara i cili në 5-tën menjëherë paraprakisht vrapon i pamposhtur me fitore të mëdha larg me Benfica (3-4) dhe brenda me Braga (3-2). Aves i vdekur pas 9 humbjeve 2 barazime fitoi Setubal. Santa Clara Mbi 1.5 dhe - 1 - .

    Lexo më shumë ...

Njoftime për shtyp

Milano - Juventus me 0% grabitje!

H 34η garat e saj Kryeministër Ligë fillon sot me tre παιχνίδια, dy prej tyre ofrohen me ofertë e shkëlqyer * nga Pamestoixima.gr! Crystal Palace - Chelsea dhe Arsenal - Leicester, dy ndeshje të shkëlqyera. Sa i përket të parës, të dy ekipet e Londrës, me Chelsea që kërkojnë një fitore të re për të qenë në tre të parët. Sa i përket ndeshjes së dytë, Leicester aktualisht është në tre të parat dhe Arsenali është duke u përpjekur të afrohet me pesë të parët, duke ardhur nga tre fitore radhazi! A do të mbeteni spektator i lojërave të shkëlqyera?

me Rritja Fitoni fitimet tuaja ... shumëzoni!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Aksioni vazhdon me seri Dhe loja mes Milanit dhe Juventusit. "Rossoneri" janë e shtata, "Bianconeri" janë pionierët, por gjithmonë ndeshjet mes tyre janë jashtëzakonisht interesante. Milani po e bën kundërsulmin e tyre të fundit për të qenë në pesë të parët, Juventus dëshiron një hap më shumë për titullin e këtij viti. Cili nga të dy do të buzëqeshë në "San Siro" sonte?

Në Pamestoixima.gr prapë mund të gjeni ndeshjet më të mira të kampionateve evropiane me raketë 0% ** dhe Boost Nikis *!

Pandemoni spektakolare me raketë 0% dhe Bet Builder!

4η garat e tyre Ndarje loje të Superligës mbaron sonte me dy ndeshje të shkëlqyera! Aris - PAOK (19:15) dhe AEK - Olympiacos (21:30), me interesin e përqendruar në përpjekjen e "Biceps" për të zënë vendin e dytë!

Me 0% heqje * ju gjeni kthime më të larta me mua Bast Ndërtues ** ju ndërtoni ashtu siç dëshironi bastin tuaj.

Në mes të javës, u bë i njohur finalja e Kupës në të cilën do të marrin pjesë AEK dhe Olympiacos. Unioni kapërceu pengesën e Arisit gjatë orarit të tepërt ndërsa Olimpiakos nënshtroi PAOK. Tani, kampionati është rikthyer me dy ndeshjet duke hequr frymën e tyre!

Ndiqni faqen e re të Pamestoixima.gr në Facebook dhe ... rrini të menduar për konkurset unike!

Η veprim ka vazhdimësi në seri A, me milan të presë Roma në një lojë që dikur mund të kishte qenë një derbi i titullit! Këtë sezon, "kuqezinjtë" po mundohen ta gjejnë veten në gjashtë biletat më të mira dhe ato evropiane, ndërsa "Gialorosi" dëshirojnë të shterojnë shanset e tyre për të hyrë në gjashtë të parët. Whatfarë do të ndodhë sonte? A do të jenë Milanezët apo Romakët fituesit e lojës së shkëlqyeshme?

Pamestoixima.gr shijoni lojrat më të mira me 0% raketë * dhe Bast Ndërtues **.

E gjithë ndeshja e Premier League me 0% grabitje! Kthimi i shkëlqyeshëm i Serisë A!

Shtë një fakt! Premier League është përsëri këtu! Loja e 30-të vazhdon edhe sot me katër ndeshje të shkëlqyera. Watford - Leicester, Brighton - Arsenal, West Ham - Ujku dhe Bournemouth - Crystal Palace.

Loja fillon përsëri në Premier League me 0% grabitje!

Tifozët e futbollit italian janë rikthyer në fushat për shkak të rifillimit të Serisë A fundjavën e ardhshme, me katër ndeshje të shtyra. Një ditë më parë dje u mbajt finalja e Kupës, me Napoli duke fituar titullin në gjuajtjen e penalltisë. Tani aksioni vazhdon me kampionatin!

Ata që prisnin që skudetot e këtij viti të ishin më tërheqëse për sa i përket pretendimit për titull, janë shfajësuar Juventus dhe Lazio të ketë distancë të një shkalle dhe përfundimi parathotë emocionuese! Dhe nëse "Bianconeri" u konsideruan si favoritët verën e kaluar, "Latsiali" kanë qenë një surprizë e këndshme, me Immobile që i çon ata jashtë sigurisë (27 gola në 26 ndeshje).

Në pozicionet vijuese ato japin Biletat evropiane, h Inter, i cili nuk e duroi dot presionin e kampionatit, pritet të jetë në grupet e tij Liga e Kampioneve. Për vendin e katërt dhe të fundit që çon në konkursin më të lartë ndër-klub, ata po debatojnë Atalanta, Roma dhe Fituesi i Kupës Napoli, ndërsa për tre pozicionet e tij Europa League ka potencialisht shtatë ekipe që pretendojnë ato (Milano, Verona, Sassuolo, Cagliari, Fiorentina).

bisht, ku interesi gjithmonë zvogëlohet, Udinez dhe Torino duke luftuar për të shpëtuar një herë e përgjithmonë, me ekipet e Xhenova (Sampdoria, Xhenova) dhe Lecce gati për t'i dhënë asaj të gjitha për të shmangur fatale, për t'i ndjekur ato pothuajse të dënuar SPAL dhe Brescia në Serie B..

Seria A dhe La Liga luajnë në Pamestoixima.gr!

Super aksion në fundjavë.

Loja është rikthyer mirë në ligat më të mira evropiane! Për herë të parë do të kemi veprim në të gjitha ligat e mëdha dhe Pamestoixima.gr është zgjedhja juaj e parë! me 0% grabujë* në të gjitha ndeshjet kryesore dhe shumë opsione të basteve.

LA Liga Spanjolle fillon me Live Streaming dhe grabitje 0%!

Rifillimi i La Liga, ndarja më e lartë në futbollin spanjoll, bëhet sonte me lojën e parë të 28-tëth ndeshje, derbi i fundit Andaluzian. Sevilla kundër Betis dhe kushdo që duron! Pritësit e tretë, 12οι të ftuarit, megjithatë, rezultati nuk luan një rol në këto lojëra. Synimi i përbashkët i fitores, si për "të kuqtë" ashtu edhe për "zarzavatet" e Seviljes. Në raundin e parë, Sevilla mundi selinë e Betis, duke mbizotëruar me rezultatin 2-1 (Okabos, De Jong-Moron golashënuesit).

Të gjitha lojërat e La Liga janë luajtur me Live Streaming * në Pamestoixima.gr!

Pavarësisht vendit të ngjarjes, në nivelin e La Ligës, të dy skuadrat janë takuar 96 herë, me Sevilla duke numëruar 45 fitore ndaj Betis '29 ndërsa 22 ndeshjet përfunduan me barazim. Willfarë do të ndodhë sonte në Ramon Sanchez Piter?

Derbi Sevilla-Betis është luajtur me 0% grab ** dhe Live Streaming.

Super League kthehet me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen

** Vlen vetëm për blerjen e "Rezultatit Final" deri në fillimin e garës.

Kryqëzime në Greqi dhe në play off - opozitë me 0% grabitje!

Kategoria e saj e lartë Futbolli Grek kthehet sot pas 97 ditësh pushim me 1th konkurruese, të dyja luaj pushime gjithashtu luaj opozitë të jesh në qendër!

Ndërsa për sa i përket lojërave, o olimpik (66) fillon me një epërsi prej 14 pikësh nga ai PAOK (52) dhe është favoriti absolut për titullin. "Biceps e Veriut" do të japin betejën e vet për vendin e dytë me AEK e vendosur një shkallë prapa (51). Nga atëherë e tutje, o Panathinaikos (44) ka më pak të ngjarë të zërë pozicionin e dytë dhe OFI dhe Ares plotësoni gjashtë, duke pasur 34 pikë secila.

Sonte, në “Kleanthis Vikelidis”, o Ares e mirëpret OFI në një ndeshje në të cilën "zezakët" janë të preferuarat, bazuar në grupet e performancës. Sidoqoftë, në sezonin e rregullt, të dy skuadrat barazuan 1-1 (XNUMX-XNUMX) në Selanik, me Megiados që i vendosin Kretanët përpara dhe Sasha barazuan për nikoqirët.

Ndeshja e parë përfundon nesër me dy derbi të shkëlqyera, PAOK - Olympiacos (19:30) dhe AEK - Panathinaikos (21:30)!

Në Pamestoixima.gr ju pëlqeni të gjitha lojërat e tyre luaj largimet dhe luaj Skuadrat e Super League me 0% grabitje *!

Super League kthehet me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet!

Rënia në rënie